Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Multi Ani baieti, adica Petre, Forje, Pedrosa si George.

 

Hmmm, parca erau doar doi, dar acum la numaratoare ies mai multi.

 

Ma rog, intelegeti voi :D.

 

Am pus noul stop cu leduri. Arata foarte bine, doar ca asta care a venit are doua bube:

1. nu se potrivesc piciorusele alea doua de plastic de sus (remediat la cald)

2. locasurile suruburilor de jos nu sunt ok pentru suruburile originale (o sa incerc cu alte suruburi sau poate dau filet mai lung).

 

@AlterEgo: va astept maine dupa 12 sa montam alea.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neața băieții!

Am ajuns Âşi noi aseară în jur de ora 20:00. N-am mai găsit pe nimeni acolo.. era gol :D

În schimb am tras o fugă până la Ursu (prima vizită pe acest an) unde era plin de lume.. chiar ne-am mirat, abia am găsit niÂşte locuri libere :D

Data viitoare o să venim mai devreme la întâlnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Adevarat s-a plecat cam la ora 8, in principal Gixxu a dat semnalu de fuga...s-a plecat spre Otopeni, oamenii au plecat cu mare mare viteza..se grabeau la cico...le-am pierdut urma pe Magheru. Daca stiam deviam spre Ursu, asa am luat-o spre casa.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muhahaha eu abia akm am vazut toate urarile d ziua mea :D :P Va multumeste si va pupa Petrica aka ForJel :D

 

a si am uitat sa va spun...in seara asta dup 9 care puteti si vretzi veniti cu mic cu mare la mine...mai incingem un gratar d ziua mea :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa si ink ceva :D pe la 13:00 eu cu vlad speedu' mergem la un amkart.se mai baga careva? :D

acu-mi faci in ciuda ca stii ca-s la job, uhh :P ?

 

genunchii pe jos, numai pe rand va urez :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l.m.a petrica!!! nu stiam ca te incadrezi in sarbatoarea asta ...dar niciodata nu e prea tarziu :D

p.s. Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Editat de Ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea conteaza. Cu cat cifra octanica e mai mare cu atat merge mai bine, asa cica ar sta traba :D Eu bag OMV 95 sau 100 si Petrom :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce benzina recomandati....de la petrom...95 efix? sau 99? ..mi s-a recomandta efix

nu exista efix la petrom, ci la rompetrol.

la 600F nu am simtit nicio diferenta intre 95 si 98, sau intre diversele benzinarii.

O sa vad la 954..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am simtit eu diferenta si chiar destul de serios. si un mic sfat incercati sa nu bagati de la parteneri rompetrol, trust me. am uitat cum se numeste exact. e ceva cu argintiu si portocaliu. la mine petrom rulz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce benzina recomandati....de la petrom...95 efix? sau 99? ..mi s-a recomandta efix

depinde si de anul in care a fost fabricata mobra. daca e batranica rau gandeste-te ca nu exista 98,99,100,pe atunci si sa nu ai probleme pe viitor cu supape adn shit(asa am auzit). eu bag petrom 95 si cam la 2 plinuri consumate si unu de 98 dar cel putin eu am simtit diferenta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E careva interesat de rulmenti de roti pentru F4 99-00?

Am toti rulmentii originali Honda si aparatorile de praf care vin peste, pentru ambele roti.

Totul este nou, sigilat.

Pretul total este de 450lei. La Honda sunt in jur de 150Eur minim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...