Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

spreyuri am nu tre sa mi iau :unsure: ...ideea e sa stiu daca e sau nu mai bun, nu ma duc pe circuit sau ceva, merg normal ma duc cu el la munca in fiecare zi ..etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ar fi cineva interesat de far carena frontala + cele laterale? pentru un pret bunicel le dau!

 

 

Ptr ce model? F4? Da-mi un PM cu pretul pentru carenele laterale. Cred ca se potrivesc cu cele de F4i.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BBL aseara te indreptai in directia gresita, spre militari in loc s-o iei spre constitutiei...:unsure:(te-am vazut la cotroceni)

Ia ziceti baieti(Alecsii...) unde ati fost pana la urma aseara? Eu am adormit mult prea repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am schimbat buletinul, si acum tre sa schimb toate actele: permis, taloane, carti. E mult de alergat la politie, adm financiare (2 is 6). Timpul scurt ca altfel dau amenda astia. De asta tre sa alerg de colo colo. Dar sapt viitoare scap. Amckart si Constitutiei here I come.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.

vreau niste sfaturi privind reglajele suspensiei. vreau sa fie cat mai touring pentru pilot de 50kg.

de unde mai cobor saua? se poate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

78

 

Ia ziceti baieti(Alecsii...) unde ati fost pana la urma aseara? Eu am adormit mult prea repede.

 

ne-am dus pana in otopeni la bikers si am stat la o palavra batraneste asa... desigur ca eram cu capul in nori si am ratat intrarea in bikers si cand m-am luminat eram deja la prisma :cheers: :unsure: am plecat pe la 12 noaptea din bikers si la intoarcere am venit pe pipera - andronache - colentina. gsxristii n-au mai ajuns pana am plecat noi. s-au dat prin afara bucurestiului pe la pantelimon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu eram initiat cu bikersu' din otopeni, numai ca ma gandeam la altceva si eu eram primul, Alex nu stia unde trebuie sa ajungem si am trecut vjjjjjjj :unsure:

oricum cred ca ne vedem in weekend pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara pe mine dar eu auzisem ca in '93 se facea F2 :huh:

 

PS: cat e scarita dreapta-spate :cheers: ? De maneta ambreiaj si frana fata nu as intreba

ca am vazut un trend in a costa o grama cand ele sunt 70 lei noi la mymoto B)

Daca faci exceptie de la regula, zi si la astea un pret :unsure:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva care este codul LOUIS pentru STOP CU LEDURI pt F4i?

 

Am vazut montat pe unelele F4i, deci exista.

 

In catalog apare numai asta 10033318 insa e specificat doar pt anii 99-00 si a mea e 05. La ochi pare la fel, dar nu vreau sa risc.

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva care este codul LOUIS pentru STOP CU LEDURI pt F4i?

 

Am vazut montat pe unelele F4i, deci exista.

 

In catalog apare numai asta 10033318 insa e specificat doar pt anii 99-00 si a mea e 05. La ochi pare la fel, dar nu vreau sa risc.

 

parerea mea e ca asta e de F4 normal la cum arata si din cate am inteles nu se potriveste si la F4i. La mine e exact invers...am un F4 si am vrut un stop de F4i si peste tot pe unde am citit scria ca nu se potriveste. E bine ca m-ai luminat cu codul ala ca nu vazusem stop pe leduri pt. F4 :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca asta e de F4 normal la cum arata si din cate am inteles nu se potriveste si la F4i. La mine e exact invers...am un F4 si am vrut un stop de F4i si peste tot pe unde am citit scria ca nu se potriveste. E bine ca m-ai luminat cu codul ala ca nu vazusem stop pe leduri pt. F4 :cheers:

 

 

Pai zi si mie de unde iau de F4i :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne-am dus pana in otopeni la bikers si am stat la o palavra batraneste asa... desigur ca eram cu capul in nori si am ratat intrarea in bikers si cand m-am luminat eram deja la prisma :P :) am plecat pe la 12 noaptea din bikers si la intoarcere am venit pe pipera - andronache - colentina. gsxristii n-au mai ajuns pana am plecat noi. s-au dat prin afara bucurestiului pe la pantelimon.

 

 

nu ne-am plimbat prin pantelimon,am fost pe A2 pana la primul pod,dupa care ne-am oprit la ursu..noi astia..gixxeristii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...