Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

In ultimile 2 sapt am fost..

 

Ala e un loc boring, nici o pata de verdeata, nici o bancuta, nici un loc cu cafea si juice..si sa nu uitam de pitzi :angryfire: Sa mai schimbam si noi ca ne plictisim..

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In ultimile 2 sapt am fost..

 

Ala e un loc boring, nici o pata de verdeata, nici o bancuta, nici un loc cu cafea si juice..si sa nu uitam de pitzi :angryfire: Sa mai schimbam si noi ca ne plictisim..

 

Si eu am fost si nu te-am vazut...probabil ca erai pe Kisselef ne asteptai la verdeata...unde se intalneau si fetele...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basketule tu mai mult absentezi de la intruniri, deci sincer nu stiu de ce te vaiti :angryfire:

 

@alx31

este pe forum userul darian, el se ocupa cu modificarea seilor.

Editat de george46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci deseara ne constipam?...sau o ardem in alta parte?...

@ forja: tata de casca nu ti-am zis nimic dar io zic ca oricum nu are rost...:angryfire:...ca sti tu:P

@ barbie: stapana traiesti?...yupiii...sa intri pe mess ca am un link pentru mata...:D....si azi cand am trecut pe la locu de la fapta...inorogu absenta, l-ai mutat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ barbie: stapana traiesti?...yupiii...sa intri pe mess ca am un link pentru mata...:D....si azi cand am trecut pe la locu de la fapta...inorogu absenta, l-ai mutat?

inorogu a fost priponit in fatza palatului din cauza pentru ca sclavul a fost neobedient si nu l-a dus din faza portzii la grajdurile bine pazite.

Mesaj completat

Cea mai slaba intalnire ever aseara...s-a cam stricat treaba si din ce-am vazut toti au plecat mai solo asa...:-(

Unde sunt vremurile cu drumuri pana la arc in coloana...

pai ne-am cam raspandit ca vrabiile ca venise organul cu girofare :angryfire:

post-22113-1248414611_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo e cald, dale de beton care emana caldura, praf mult, zgomot, kanci pitzi si racoritoare reci :angryfire:

Faceti cum vreti si adunati-va unde vreti..

Mesaj completat

Barbie, desfa-ti picioarele! :D

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo e cald, dale de beton care emana caldura, praf mult, zgomot, kanci pitzi si racoritoare reci :angryfire:

Faceti cum vreti si adunati-va unde vreti..

Mesaj completat

Barbie, desface-ti picioarele! :D

Iar nu shtii a scrie...desfa-ti e corect...deci raman cu ele inchise :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Provenim din doua zone geografice diferite...si la mine se spune tot cum ai zis tu :angryfire: dar am auzit pe multi pronuntand cum am zis eu.

Ok, baby spread your legs!

 

Stii bancul ala, daca pe un crac de-al tau l-ar chema Craciun si pe alalalt Paste, vin eu cu intrebarea, As putea sa te vizitez intre sarbatori? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, baby spread your legs!

:D Dream on, dear sneaker!

 

Din pacate ai ratat anul asta vizita dintre "sarbatori", am trecut si de craciun si de pashte...so...bad luck 4 u :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar eu vorbesc de vizite intre sarbatori..

 

Sneaker? :angryfire: Suna a porecla de pilot de vanatoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acolo ca deh trebuia sa ma intalnesc cu cineva de la Hornete, care a venit destul de tarziu. Misto agregatele, pana a inceput copilasu ala sa se dea mare ca stie si el niste broscute si a imprastiat toti oamenii de acolo ca a venit garda. Oricum mie mi-a placut ca m-am intalnit cu prieteni vechi de care nu prea mai stiam mare lucru.

 

Parerea mea : faceti si voi intalnirile undeva unde nu toti copilasii de bani gata vin sa va strice intalnirea. Undeva unde nu au loc sa arate ca lungimea micutului din chiloti este invers proportionala cu stuntul pe strazi la astfel de intruniri.

 

(Apropos, prietene drag care esti cu 1000RRu ala - intai invata sa respecti oamenii si sa nu le cauzezi probleme, doi - invata sa te dai pe o roata cum trebuie nu broscute, trei - vezi ca ti se aude lantul ala de distributie rau de tot - adidas are motor silentios pe langa al tau si are niste ani, patru - ai de dat o bere ca nu ti-am dat numaru la organ cand tu ai spalat putina si am ramas noi cei pasnici sa ne luam palmele pe care tu le-ai provocat )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar eu vorbesc de vizite intre sarbatori..

 

Sneaker? :angryfire: Suna a porecla de pilot de vanatoare!

sneaker=pantof de tenis (http://translate.google.com/#) ai vrea tu pilot :D

 

Si eu vb de vizite intre sarbatori CRACIUN<------->PASHTE, nu in afara lor...mai bea nishte cafea ca in dimineatza asta esti cam slow. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pastele a trecut urmeaza Craciunul...tot intre sarbatori ne aflam..pisi! :angryfire:

Stiu ce-i ala un Sneaker, munteanco :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...