Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

La Multi Ani BBL! :cheers:

 

 

Nu a mai trecut de mult pe aici?nuci nu stiu cum mai arata :D

La multi ani si din partea mea .

 

 

Also,

LMA! BBL

 

 

 

 

Multumesc tuturor de urari. Pentru cine nu stie cum mai arat, uite o poza recenta (ala din dreapta, in verde).

post-16575-1263973547_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doar cu un atv mai faci fata pe o vreme ca asta,ferice de cine are :cheers:

 

well... din cauza unor schimbari de program (read incarcari), tot pe 2 roti va trebui sa plec si azi... pista de decolare este curatata de troiene as we speak... oh well... good luck to me :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well... din cauza unor schimbari de program (read incarcari), tot pe 2 roti va trebui sa plec si azi... pista de decolare este curatata de troiene as we speak... oh well... good luck to me :cheers: .

esti incredibil,nici sa imi dai un scuter gratis si nu as merge cu el pe vremea asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, pentru un scuter gratis, eu ma bag :lol: deci... care da un scuter gratis? sa vezi ce rup strazile prin bucuresti cu el :cheers:

Mesaj completat

Multumesc tuturor de urari. Pentru cine nu stie cum mai arat, uite o poza recenta (ala din dreapta, in verde).

 

 

bai La Multi Ani si din partea mea si... zi-mi si mie te rog unde e facuta poza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, pentru un scuter gratis, eu ma bag :lol: deci... care da un scuter gratis? sa vezi ce rup strazile prin bucuresti cu el :cheers:

Mesaj completat

 

 

 

bai La Multi Ani si din partea mea si... zi-mi si mie te rog unde e facuta poza :D

 

 

 

Mersi.

Nu e in Romania, e in Bulgaria, la Bansko unde este super misto, mult mai misto ca orice partie din Romania pe care am fost eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi.

Nu e in Romania, e in Bulgaria, la Bansko unde este super misto, mult mai misto ca orice partie din Romania pe care am fost eu.

 

 

tare :cheers: prefer Straja la ski. e mai aproape si am cateva cabane preferate, unde "sunt de-al casei". nu ai niste poze cu partia? ca sunt chiar curios :D

 

 

'PS: Zaelu, vezi-o pe asta:

 

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte tare azi... pina la urma incepe sa fie uber fun. Pe stradutele mici e crima... pe bulevarde e aproape decent... am reusit azi sa fac azi nu mai putin de 4 (patru) tête-à-queue -uri, 2 consecutive in fata unei masini de politie :cheers: . cred ca si politaii aveau morcovu ca masina lor era pina la urma doar un Logan...

 

In rest derapaje absolut dementiale... incep sa prind spilul... noroc cu asta foarte mica ca nu are prea multa putere pe roata si derapeaza oarecum controlabil... E nasol cu masnile parcate sau care merg in paralel... undeva pe un platou cu nameti ar fi marfa de facut antrenamente... eventual cu ceva mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai F3 are tot 98CP... Evacuarea mai da hai sa zicem 2 CP. Faptul ca scoate flacari nu are treaba cu 110CP ci mai degraba cu reglajul amestecului..

Intelegem ca esti la inceput si ca vrei sa iesi in fata, dar nu cu cifre din burta si texte gen "multumita?"

Sa stapanesti sanatoasa motoreta! :cheers:

 

 

nu sunt la inceput deloc si prin chestia cu .."sunt noua pe aici " nu inseamna k am motocicleta de 1 luna 2 sau permisul!

nu sunt dornica sa ies in fata cu cifre din burta...cu texte de genul" multumita " daca nu ii comvenea sarea ea in sus nu altii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiti mai blanzi mai prieteni,acum deja nu mai admirati fetele pe motoare? sunteti la stadiul de critici in domeniul tehnic :lol:

 

macar imi ia si mie cineva apararea! merci florin! :lol:

Mesaj completat

eu tot zic ca i-a pus chip tuning... :D

 

 

PS: Zaelu, promit ca iti fac cadou pentru la iarna un set:

 

si da i-am pus si chip tuning :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii nu va enervati! E iarna, nu putem sa ne bucuram de motoare dar ne putem bucura de transportul in comun! :D

 

Adriana,la cei X ani ai CBR-ului tau in cel mai bun caz cu toate modificarile aduse se apropie de valoarea initiala de 98 cai. :cheers:

 

Desi a spus-o mai repezit, Adi a avut dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,la cei X ani ai CBR-ului tau in cel mai bun caz cu toate modificarile aduse se apropie de valoarea initiala de 98 cai. :cheers:

 

parca vad ca vine cu video cu testare pe dyno ca proba pentru caluti, sa vezi ce o sa-mi rad atunci...

 

Am si eu o intrebare: la scaritele sport vine schimbatorul mai jos in raport cu scarita sau e la fel ca la alea stock? Care-i spilul cu scaritele sport?

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba imi pun si eu poza la semnatura cu mobra cum are Zaelu sau Uzy ? :D

 

www.imageshack.us uploadezi acolo poza si iti da o gramada de linkuri pt site, forum etc. pui la semnatura cate unu si ii dai preview pana iti afisaza poza cum trebe. nu mai stiu exact care din ele e dar parca "hot link for forums" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba imi pun si eu poza la semnatura cu mobra cum are Zaelu sau Uzy ? :cheers:

 

bai ma lesi... chiar tu nu stii?

 

[img=adresa poza]

 

sau ca sa fii mai jmecher:

 

[url=adresa catre ce vrei sa se deschida cind da click omu pe poza ta][img=adresa poza ta][/url]

 

exemplu de la semnatura mea:

 

[url=http://www.youtube.com/watch?v=8fCQd1Cjaa0][img=http://i32.photobucket.com/albums/d36/zaelu/Avatars%20and%20Sigs/ank01.jpg][/url]

 

 

P.S. Am scris in chenarele alea de "code" ca sa nu interpreteze forumul comenzile si sa le afiseze asa cum le vezi normal ci sa le afiseze asa cum trebuiesc scrise.

 

Ah... si vezi ca tinypic.com si photobucket.com iti dau si tagurile gata scrise... plus ca se misca mai repede ca imageshack.com

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii nu va enervati! E iarna, nu putem sa ne bucuram de motoare dar ne putem bucura de transportul in comun! :lol:

 

Adriana,la cei X ani ai CBR-ului tau in cel mai bun caz cu toate modificarile aduse se apropie de valoarea initiala de 98 cai. :cheers:

 

Desi a spus-o mai repezit, Adi a avut dreptate.

 

 

 

ma rog si de ce e atat vrajba intre noi care stie mai bine si care se da mai tare inc unostintele tehnicii.

sincer eu stiu cat poate si cat duce motoreta mea si nu am de ce sa ma contrazic cu nimeni!

si azi chiar m-am bucurat de mijloacele de trasport in comun! am facut 3 ore pana la munca :D a fost superb :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Adriana, eu azi am fost la munca cu transp in comun si a fost minunat, noi avem metrou in Bucuresti!

 

In ceea ce priveste scaritele sport, ele sunt indicate atunci cand utilizezi motorul pe circuit! Avand in vedere ca F-ul e un SS cu valente de sport-touring scaritele sport nu prea isi au rostul.

 

Te pup

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si da i-am pus si chip tuning :lol: :D

 

 

si pe ce ai pus chip tuning? :cheers:

 

adica sa nu ma intelegi gresit... unde ai montat acest "chip tuning"?

 

te intreb ca si eu am un CBR F5 din '83 si i-am pus un motor de la o honda CX 650 E busita, si motorul e cam slab si as vrea sa il upgradez si vreau sa stiu si eu unde se instaleaza...

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adriana,la cei X ani ai CBR-ului tau in cel mai bun caz cu toate modificarile aduse se apropie de valoarea initiala de 98 cai. :cheers:

 

Nu prea conteaza vechimea motocicletei, poate scoate si 120 cai daca o tine buzunarul. HRC! :D

 

Adri pune poza! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...