Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vreau sa va cer si eu un sfat, poate cineva a facut asta si poate sa-mi spuna. Ma bate gandul ca schimbul de ulei, filtru aer, bujii, placute frana + kitul de lant sa le iau de la Honda si sa fac service-ul la Honda. Ma gandesc ca poate e altceva ... merita ?! E diferenta mare de $$$ ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi scot baiatul dar nu stiu inca la ce ora. mai am de montat carenele, semnalele, uns lantul.

maine, in schimb, va fi operational asa ca fiti dragutzi si dati-mi si mie un bip daca se organizeaza ceva.

va foarte multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok , te sun cand stiu ceva concret de plimbarica , momentan sunt la showroom. Si te duci azi sau nu la Ploiesti ?

Sa nu uiti sa iti pui monopostul :wink: :drink:

 

Neutral here

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de la plimbare. Traseu mai timid, de inceput Bucuresti-Giurgiu si retur.

Baiatul este absolut incredibil. Extrem de manevrabil, foarte usor in comparatie cu Pitik, aproape ca fuge de sub mine la ocolire de canale si alte manevre de genu'. Daca ar fi avut si pozitia confortabila a unui F4, ar fi fost paradis. Da', na, nu le poti avea pe toate.

Concluzia: I'm in love. :drink:

Maine sper sa ne cimentam relatia :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de la plimbare. Traseu mai timid, de inceput Bucuresti-Giurgiu si retur.

Baiatul este absolut incredibil.

Maine sper sa ne cimentam relatia :drink:

 

Cum te-ai simtit sa fii iarasi in sa? Ptr mine a fost o eliberare (vezi traseu).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa! Antonov (aka. alecscristian) o pune de luna de miere la Bruxelles; a se vedea "traseul" lui de azi :wink: Mergem si noi?

 

Maine (din cate stiu) e plecare spre Ruse de undeva de pe Sos Giurgiului (nu stiu exact pozitia) pe la 11.30-12.00 (sunati-l pe xcite - pe la 3-4 noaptea - pentru detalii :drink: )

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa! Antonov (aka. alecscristian) o pune de luna de miere la Bruxelles; a se vedea "traseul" lui de azi :drink: Mergem si noi?

 

Soc: vor fi doar cateva zile si soc X2 puteti merge daca faceti cinste cu havionul ! pam-pam!

 

Cum e cu pasager?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ideal ar fi sa il luam cat mai repede pe Amckart (nu ca altii care au descoperit tarziu diferenta), plus ca si eu tre sa mai vizitez Amckart`u , ca nu m-am dat decat de 2 ori :wink: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' de unde stii de pasager? Exista ciripitori p'acilea?

Soc, e mult mai bine decat ma asteptam cu pasager.

 

 

Soc: bine ai venit in club unde nu vei mai avea secrete! :drink: Pai cineva trebuia sa duc stindardul mai departe de "incepator cu pasagera".

 

Soc2: si eu vreau pe amkart macar o data sa vad daca vacuta me stie si daca nu o dau la altcineva sa o invete.

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt clatitaaaa :wink: :D ce buna a fost :drink:

 

cu placere!!! :D Eu sunt inca in deplasare (pe la Tecuci), abia diseara ajung acasa si poate atunci pun pozele de la intalnire pe forum. Saptamana viitoare s-ar putea sa fiu plecat din tara, asa ca mobra mea mai trebuie sa astepte un pic pana o scot de-adevaratelea la plimbare. Oricum, iesirea de joi seara a fost un inceput frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata, dragilor, am ajuns in Bucuresti. Sper ca ati condus toti cuminte si sunteti teferi si nevatamati! Astea sunt pozele pe care super-ultra-extra-aparatul meu de fotografiat a putut sa le scoata. Enjoy!

 

post-51015-1269200868_thumb.jpg

post-51015-1269200939_thumb.jpg

post-51015-1269200996_thumb.jpg

post-51015-1269201046_thumb.jpg

post-51015-1269201088_thumb.jpg

post-51015-1269201157_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum te-ai simtit sa fii iarasi in sa? Ptr mine a fost o eliberare (vezi traseu).

 

Ca pestele intors in apa. Un pic de panica dar trece repede.

Am reusit azi si prima "scapare de pe loc" deci i-am facut si botezul. Si el mie. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti sa ma prezint ca singur nu ma stie nimeni:)) Alexandru am fost si eu joi la intalnire si la restaurant cu voi

Eee mai bine cu contu activat acum pot sa postez si eu

Multumesc pentru Pozele de la restaurant

 

Ati mai fost plecati ieri din bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Soc: bine ai venit in club unde nu vei mai avea secrete! :wink: Pai cineva trebuia sa duc stindardul mai departe de "incepator cu pasagera".

 

Soc2: si eu vreau pe amkart macar o data sa vad daca vacuta me stie si daca nu o dau la altcineva sa o invete.

pai hai shefu sa iei toba aia daca tot ai iesit ca sta degeaba in garaj :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...