Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

schimb jante cbr600 albastre cu negre, proaspat vopsite

 

s-a dorit vopsirea motoretei in culorile cbr600rr 2008, dar s-a renuntat la idee, insa dupa vopsirea jantelor.

 

asa ca schimb una pereche de jante albastre cu una pereche jante negre in stare buna, iar bonus vine o pereche de cauciucuri sh, inca utilizabile.

o sa revin cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da` nu gasesc link`ul de la intalnirea alora cu Hornet`uri...ca eu am ajuns data trecuta dupa ce ati plecat si credeam ca aia sunteti voi..si cand am ajuns...m`am spariat. Ideea e alta..era o fatuca acolo cu ochi albastri si parca bloanda cu chelari...n`avea par lung...m`a fascinat, nu gluma. Acu` ca e gagica vreunuia...le urez sa se iubeasca mult :D Daca nu`i...sper s`a puc sa o mai salut odata.

 

:laugh: :) :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine...acuma nu prea cred ca avea ochelari...

ia gindeste-te... sigur era femeie? sa nu fi fost unu din noi... handralaii daca nu avea ochelari... atunci nu eram eu... tz tz... dar poate era Neutral. :laugh:

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimb jante cbr600 albastre cu negre, proaspat vopsite

 

s-a dorit vopsirea motoretei in culorile cbr600rr 2008, dar s-a renuntat la idee, insa dupa vopsirea jantelor.

 

asa ca schimb una pereche de jante albastre cu una pereche jante negre in stare buna, iar bonus vine o pereche de cauciucuri sh, inca utilizabile.

o sa revin cu poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

schimb jante cbr600 albastre cu negre, proaspat vopsite

 

s-a dorit vopsirea motoretei in culorile cbr600rr 2008, dar s-a renuntat la idee, insa dupa vopsirea jantelor.

 

asa ca schimb una pereche de jante albastre cu una pereche jante negre in stare buna, iar bonus vine o pereche de cauciucuri sh, inca utilizabile.

o sa revin cu poze.

 

 

hm... parca nu merge... :laugh:

 

repaint.jpg

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti mai. Chiar nu misca nimeni din casa azi? Nu mai prindem vremea asta cel putin inca 10 zile de acum incolo.

In plus, prin oras e destul de liber.

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zaelu' - daca nu imi joaca feste memoria inseamna ca ai imbatranit rau de tot. Nu ai fost la United Motors (in spate, la service, la Masinuta) in seara in care am plecat de la Constitutiei, de la intalnirea CBR-istilor, in Bikers otopeni??? Ne-am oprit sa il luam pe Petrica de acolo; Si daca imi aduc bine aminte acolo a invatat Xcite pe cineva sa isi intoarca motorul pe cric (nu stiu de ce am impresia ca tu erai ala)

 

In alta dezordine de idei azi a fost superb: cald, uscat, soare, si orasul atat de liber si de linistit cum nu l-am mai vazut de mult. Daca ar fi asa mereu chiar ar fi un oras placut pentru plimbari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e! Nu ai cum sa treci pe langa cladirea lor si sa nu o observi, eventual sa o lasi usor ca sa nu ratezi intrarea in curte! :)

 

O-ho... ba bine ca nu. :laugh:

 

@zaelu' - daca nu imi joaca feste memoria inseamna ca ai imbatranit rau de tot. Nu ai fost la United Motors (in spate, la service, la Masinuta) in seara in care am plecat de la Constitutiei, de la intalnirea CBR-istilor, in Bikers otopeni??? Ne-am oprit sa il luam pe Petrica de acolo; Si daca imi aduc bine aminte acolo a invatat Xcite pe cineva sa isi intoarca motorul pe cric (nu stiu de ce am impresia ca tu erai ala)

...

 

pai asa zi... deci acolea. sar'na :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...