Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut ! Ea este prima mea mobra ''Ceberica '' cuminte dar naravasa daca o superi :)

 

 

 

<a%20href=dsc0001me.th.jpg">

 

Salut,

 

Sa ai parte de ea sanatos, dar copiaza link-ul corect de pe imageshack si pune-l din nou ca vad siasa prost cu ochelari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am cartea service la el, am descarcat ceva de pe net dar nu gasesc nimic in legatura cu cheita de la intinzator. Chiar as vrea sa desfac acolo sa vad ce se intampla. Am tot vazut pe net de vanzare intinzatoare manuale, e si asta o varianta ok ? Alta intrebare as avea in legatura cu suspensia, am vazut ca are reglaje ptr duritate, iar la mine sunt diferite reglajele intre amortizorul din stanga si cel din drepta, cum e ok sa fie setata suspensia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci @Cezar si @ravenitza pentru pareri.

Am luat o Yuasa YTX9-BS , e mai ieftina si se inchide si capacul cu clipsurile fara probleme, e mai inalta cu 12mm. Acum sper sa tina mai mult de 2 ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine se baga careva la o plimbare? inca nu am hotarat incotro mergem dar cam astea ar fi ideile: http://www.mopedmap.net/route/1783356#lat=44.440715693088&lng=25.744170488282&zoom=8&maptype=ts_terrain SAU http://www.mopedmap.net/route/1783371#lat=44.399752626973&lng=24.920875&zoom=9&maptype=ts_terrain

 

As vrea ca plecare sa o facem pe la 9:00-9:30 din benzinarie , fie Petrom Miorita fie Petrom Alexandriei.

 

Maine se baga careva la o plimbare? inca nu am hotarat incotro mergem dar cam astea ar fi ideile: http://www.mopedmap.net/route/1783356#lat=44.440715693088&lng=25.744170488282&zoom=8&maptype=ts_terrain SAU http://www.mopedmap.net/route/1783371#lat=44.399752626973&lng=24.920875&zoom=9&maptype=ts_terrain

 

As vrea ca plecare sa o facem pe la 9:00-9:30 din benzinarie , fie Petrom Miorita fie Petrom Alexandriei.

S-a votat! Se merge spre munte deci 9-9:30 la Petrom Miorita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...dar copiaza link-ul corect de pe imageshack si pune-l din nou ca vad siasa prost cu ochelari.

da jos ochelarii de soare cand esti la birou :pow:

 

 

Buna dimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))

Asa daaaaaaaa. :crack:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, [...]

 

Salut,

 

5,9 l/100 km pentru 7100 de km, socoteala din statistica personala.

 

- oras: intre 6,5 si 7,75 (dar am 4 plinuri exclusiv in oras; insumat, sub 500 de km);

- in afara: intre 5 si 7 (evident, in functie de o sumedenie de factori - pasager, vant, temperatura, panta/rampa, stil de mers, etc).

 

Nu merg pe circuit si in principiu nu incerc sa merg ca la circuit (asta ca observatie vis-a-vis de stilul de condus).

 

Sa arzi gazu cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...