Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Problema nu e daca imi dau sau nu dauna totala, la pretul pieselor cu siguranta va fi dauna totala. Problema e ca nu gaseam nicaieri pretul de achizitie, fara ala nu se poate calcula suna pe care urmeaza sa o primesc de la asigurare. Intre timp am aflat, m-a ajutat cineva de la asirom (In 2003 un F4i se vindea cu aproximativ 7000E fara TVA)

Multumesc pentru sfaturi si pareri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

va salut din nou si va cer ajutorul.. am luat niste crash-pad-uri extra lungi..dar am aflat ca trebuie sa gauresc carenele ca sa le montez.. imi puteti recomanda pe cineva care se ocupa cu asa ceva? repede si ieftin? va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut din nou si va cer ajutorul.. am luat niste crash-pad-uri extra lungi..dar am aflat ca trebuie sa gauresc carenele ca sa le montez.. imi puteti recomanda pe cineva care se ocupa cu asa ceva? repede si ieftin? va multumesc

 

garajmoto.ro - alex budu - 0761.675.364 te poate ajuta da-i un telefon, ca zona e langa centura - andronache, str democratiei sau libertatii ceva de genu, volutari, ilfov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

garajmoto.ro - alex budu - 0761.675.364 te poate ajuta da-i un telefon, ca zona e langa centura - andronache, str democratiei sau libertatii ceva de genu, volutari, ilfov.

 

iti multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un F 3 ,constructia cadrului nu permite montarea de crash-pad decat pe urechea de prindere a motorului,risc mare in cazul unei cazaturi puternice sa se rupa urechea si daunele vor fi mari,prefer sa sparg niste carene mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! . caut si eu un robinet (vacuum) benzina pt honda cbr f2 .. al meu curge cand e pe off :( .. unde gasesc sa iau unul universal sau unul nou ? nu vreau la mana 2 :) . sau ce alte solutii exista !?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai am de mult a face cu acest model ICON, dar recomand mmotocicleta asta oricui doreste sa invete, sa se plimbe mult si cu valente sportive, agresiv chiar si in pista.

 

La cererea unui forumist am dorit sa adaug in poll modelul nou dar pare-se c anu pot, este nevoie de un admin aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, il am de 1 an deja

Cateva pareri si poze? :D

 

salut, gata cu intalnirile pe anul asta... azi am fost singur. Nu-i nimic ne vedem si pe forum :tempted:

Pe bune? Probabil oamenii s-au intalnit direct la Casa Noastra pe Matei Voievod

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...