Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

"Dau numai schimb"

daca l ai si nu ti trebe da l pe bani pe bere pe ce vrei tu numa da l sa si faca altcineva treba cu el. Poate asa o sa fie bafta si de partea ta sa primesti ce ai nevoie atunci cand ai nevoie si nu cand gasesti sa dai la schimb neaparat ce vrea altul.

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tare l-as da, dar nu-mi da nimeni altul de care am nevoie, moka...si iau pastile de criza! ;) Bere nu beau, bani mi-e tirsala sa cer ca-i un lucru marunt...( Dar iti trebuie, ca n-am priceput ideea? ;) )

L-as face si cadou, dar il mai pastrez pentru viitor, cind nu-mi va mai bate vintu' prin punga si-o sa ma apuc sa reconditionez Ogaru'! Asa ca m-am gindit ca poate are cineva in plus unul de TS si vrea un schimb onorabil pina trece criza. Am postat asta pentru ca deasupra mai cerea cineva tot un asemenea cablu...si nu poti sti de ce are omu' nevoie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi trebe. Voiam sa evidentiez principiul (meu) nu stiu daca i universal valabil ca ce nu mi foloseste si pot da, dau daca la altu i trebe chiar daca altu n are ce mi trebe mie. Ideea era sa nu stea degeaba la tine in timp ce altu poa' are nevoie.

Numa bine

 

Mesaj completat

Nu mi trebe. Voiam sa evidentiez principiul (meu) nu stiu daca i universal valabil ca ce nu mi foloseste si pot da, dau daca la altu i trebe chiar daca altu n are ce mi trebe mie. Ideea era sa nu stea degeaba la tine in timp ce altu poa' are nevoie.

Numa bine

 

 

Era sa uit. Am gasit pt kilometraj la Jawa 350 cablu kilometraj skoda 120L s a potrivit perfet.Poate trebe la unu informatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Are cineva de donat:

capac lateral de la platini pt Jupiter / Planeta?

post-7266-1270723603_thumb.jpg

 

capac de la ieÂşirea din cutie - partea inferioară . Cum e cel din a doua poză

post-7266-1270723762_thumb.jpg

post-7266-1270723791_thumb.jpg

 

Protecții lanț

post-7266-1270724121_thumb.jpg

 

Dau Âşi bani, după caz...

capacu de la platina il primesti de la mine 0746874266

Mesaj completat

am de dat un cadru de Ij Yunker

vreau eu cadru de ij yunker dak mai e valabil 0746874266,da un apel si te sun eu

 

Mesaj completat

am de dat un cadru de Ij Yunker

toba de esapament si gaturile le mai ai??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

precizez ca sunt din Brasov tel 0724901696

Mesaj completat

pompele si comenzile de ghidon pleaca la cugir

farurile plecala la tg mures

bobinele de inductie si robinetul de rezervor pleaca la targoviste.

saptamana viitoare o sa mai postez ceva piese majoritatea vor fi de ij.

Mesaj completat

stopu, clacsonu si pedala de frana pleaca la sibiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez doi rulmenti 6204z romanesti noi nouti unul are protectie metalice unul nu .

+ un rulment rusesc 80204ac17 cu protectii ( freaca un pic protectia pe colivie ) asta este folosit dar in stare buna .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, am si eu o intrebare stupida, dar fiind un topic vizitat sper sa imi raspunda cineva.Cate kg are un motor de carpati??

 

 

40 KG? lol

 

eu am primit prin posta un motor de mz de 125 cmc si a cantarit 30 kg , deci ala de carpati nu cred ca are mai mult de 25 kg

Editat de aurelian_mz_rt125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de raspuns baieti, acum sa aflu cum e mai rentabil ptr mine prin posta sau prin curier, sa ma interesez cat ma costa sau poate aveti voi idee...

Mesaj completat

40 KG? lol

 

eu am primit prin posta un motor de mz de 125 cmc si a cantarit 30 kg , deci ala de carpati nu cred ca are mai mult de 25 kg

cat a costat transportul la dumneavoastra?

Editat de nosferatum18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de raspuns baieti, acum sa aflu cum e mai rentabil ptr mine prin posta sau prin curier, sa ma interesez cat ma costa sau poate aveti voi idee...

Mesaj completat

 

cat a costat transportul la dumneavoastra?

 

 

datorita faptului ca avea mai mult de 20 kg si astia de la posta nu transporta cantitati mai mari per colet (a trebuit desfacut si pus in 2 colete) am dat aprox 30 lei / colet , in total 70lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cacao! Cum naiba!

Am facut un calcul si m-ar fi costat in jur de 250lei sa-mi trimita Dany, de pe langa Prut, un atas de aproape 100 de kile... cu Fan Courierul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datorita faptului ca avea mai mult de 20 kg si astia de la posta nu transporta cantitati mai mari per colet (a trebuit desfacut si pus in 2 colete) am dat aprox 30 lei / colet , in total 70lei

multumesc, am gasit si un site ptr cei ce vor pe viitor sa is calculeze transportul fara a da bani in plus asa cum am patit eu de la unii care mi au umflat pretul transportului chiar si dublu

 

http://www.fancourier.ro/calcul_tarif.php?pas=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pedaliere de nipru chopperite plus coate de tobe, pe al doilea inca nu l-am scos de pe motor.

post-263-1282475070_thumb.jpg

 

Coturile au plecat in Bucuresti-Vest. ^_^

Un cric lateral pt un nipru solo.

A plecat la Bacau.

post-263-1282475130_thumb.jpg

Mesaj completat

Aripi de MZ 125.

post-263-1282475716_thumb.jpg

Mesaj completat

Atât pedalierele cât Âşi aripile de MZ sunt rezervate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pt casa:

 

Am de donat un pat, vreau sa ma scap de el pt ca intru cu apartamentu in santier, cine il vrea e rugat sa ma sune astazi 21.10.2010, la nr de telefon 0749014658 sergiu. Pt zona din Caransebes sau imprejur si cine poate sa vine sa il ia pt ca nu am cu ce sa il transport. Daca nu ma suna nimeni astazi, deseara il las la ghena pt altcineva. Pot sa il mai tine vreo 2 zile maxim, numai sa fiu sunat astazi sa stiu de o treaba!

dsc00602sg.jpg

 

dsc00603vg.jpg

Editat de sergiu88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...