Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

Welcome to your messenger

re

Personal Message

 

3m-01 re, Today, 02:16 PM

 

 

Nou venit pe forum!

 

 

Group: Membru

Posts: 23

Member No.: 61.043

Joined: 19-October 10

 

 

 

Salut,as vrea eu cizmele daca se poate.

Numai bine.

 

 

 

Cizmele se dau userului 3m-01 fiind primul care a lasat pm la ora 02.16. Am postat pm-ul sa nu fie discutii.

Adrian- tu mi-ai dat pm la 02.49

 

Ps. da merg si la o dama .... cu 42 la picior.:laugh:

Editat de johnyebravo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Stai, nene, liniÂştit :laugh:. Felicitări fericitului (sau fericitei)! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabile, eu port 46-47 :laugh:! Cizmele urmau să fie un soi de cadou pentru un viitor "moțoțiclist", dar uite că imaginea cu pletele-n vânt Âşi pasagera de rigoare (oricare ar fi ea, că nu sunt pretențios :)!) e tare nimerită. Lipsesc cizmele, aÂşa că poate ne pricopsim unu' sau celălalt!

 

Hm, acum că am pomenit de pretenții la pasager: să-ți povestesc ce-am pățit de Crăciun astă-iarnă (nu c-acum ar fi mare primăvară!), dar nu aici că mi-e că supăr lumea cu off-topicăraia. Dă un click aici (link) că o să postez în continuare (double post, asta e) la topicul cu Zeta.

Editat de AdrianS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu:

donez un carburator k301 complet si cu ceva munca de curatire functional,

o singura pretentie am ca sa ajunga la cineva care are intradevar nevoie de el

 

 

 

Salut,a ajuns la mine e intr-adevar un K301 vechi si de la mama lui .

Promit respectul cuvenit(carburatorului)

 

d-le multumesc frumos(m-ia platit si taxele postale)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez relicve de ij 350.am si un motor,care atunci cand l-am desfacut,functiona binisor.acum este vrac,ii lipseste lantul de la ambreiaj.fiara se afla in bals olt,marian,0744565274.

sunt interesat;vorbim la telefon! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara tuturor,Daca este cineva de prin cluj si are un far de hoinar sau oricare altul,chiar si de etz si vrea sa il doneze dau o bere,imi trebuie pe o mobra...Pozele cu mobra le gasiti aici sau daca mai aveti piese pentru mobra si ocupa loc va rog sa imi trimiteti PM sau un sms sau apel pe telefon si va sun eu( 0748765762 ).Multumesc ! Asfalt Uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aalutare oameni buni. am si eu ceva care poate fi de ajutor cuiva de prin acest colt cu oameni mai modesti.

Asadar am de donat cateva glucometre, noi noute, dar fara teste(acelea se pot procura separat).

Voi incerca sa atasez cate o poza cu fiecare model in parte.

 

Numai bine.

Mesaj completat

cele din ultima poza sunt adjudecate, numai bine.

post-57524-1301818307_thumb.jpg

post-57524-1301818327_thumb.jpg

post-57524-1301818347_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Măi oameni buni, măi socialiÂştilor....

 

Caut de nebun o pereche de nădragi de kiele, Âşi nu găsesc! ("caut o pereche de nădragi Âşi nu găsesc... toți nădragii să apeleze la mine...." )

 

Măsor 90 cm în talie, 115 cm din talie pînă-n pămînt, 72 cm pe la oo...

 

De noi.... nu Âştiu cine face... Âşi oricum bănuiesc că ar costa cam rupător....

 

Poate cineva să găsească pe la second-hand vreo pereche cu caracteristici apropiate? Ca Âşi calitate, e simplu: să fie cît să merite să îi cumperi pentru sine.... Ofer contravaloarea lor , iar ca răsplată contra-greutatea lor în vin (Âşi vă promit că n-o să vă pară rău...)

 

Vă mulțumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măi oameni buni, măi socialiÂştilor....

 

Caut de nebun o pereche de nădragi de kiele, Âşi nu găsesc! ("caut o pereche de nădragi Âşi nu găsesc... toți nădragii să apeleze la mine...." )

 

Măsor 90 cm în talie, 115 cm din talie pînă-n pămînt, 72 cm pe la oo...

 

De noi.... nu Âştiu cine face... Âşi oricum bănuiesc că ar costa cam rupător....

 

Poate cineva să găsească pe la second-hand vreo pereche cu caracteristici apropiate? Ca Âşi calitate, e simplu: să fie cît să merite să îi cumperi pentru sine.... Ofer contravaloarea lor , iar ca răsplată contra-greutatea lor în vin (Âşi vă promit că n-o să vă pară rău...)

 

Vă mulțumesc!

 

 

prietene animal ,nu e scumpi, se face la galati sau braila si e jmekerie !!! acu un link :bounce: sa nu zici ca "cauti si nu gasesti" http://www.motofashion.ro/index.php?contact=yes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

130 euro.... Âşi nu e scumpi, hăh ? văleu infarctu....

 

Mesaj completat

130 ieuro, Âşi nu e scumpi, hăh? Văleu infarctu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Măi oameni buni, măi socialiÂştilor....

 

Caut de nebun o pereche de nădragi de kiele, Âşi nu găsesc! ("caut o pereche de nădragi Âşi nu găsesc... toți nădragii să apeleze la mine...." )

 

Măsor 90 cm în talie, 115 cm din talie pînă-n pămînt, 72 cm pe la oo...

 

De noi.... nu Âştiu cine face... Âşi oricum bănuiesc că ar costa cam rupător....

 

Poate cineva să găsească pe la second-hand vreo pereche cu caracteristici apropiate? Ca Âşi calitate, e simplu: să fie cît să merite să îi cumperi pentru sine.... Ofer contravaloarea lor , iar ca răsplată contra-greutatea lor în vin (Âşi vă promit că n-o să vă pară rău...)

 

Vă mulțumesc!

 

 

mai vulpoiule tu ai burta?!!!sau te-ai masurat gresit!aveam ceva ,dar au 76 cm in talie si 100 pe la oo... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Am puțintică burtică :bounce: deh, acuÂşca fac treij' de aniÂşori.... :laugh:

 

Deci vă rog a se respecta dimensiunile menționate de mine, pentru că vreau să-mi las o rezervă la talie pt. un plover, una-alta, iar cracul să fie mai lărguț, mai o izmană iarna, mai puțintel mai lărguț vara.... Âşi la fel, foarte important, lungimea! să aibă de unde se ridica când îndoi piciorul...

Nu mai spun de necesitatea acelei întărituri în zona genunchilor, (se "umflă" ca blugii...) sau de fermoarul de jos la crac....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca esti din husi, nu stiu cum stati voi cu second hand-urile dar intr-un timp am cautat manusi de box prin astfel de magazine si am dat peste o multime de pantaloni din piele.In bucuresti sunt multe second hand-uri poate or fi si pe la voi, daca ai noroc gaesti ceva super cu cateva zeci de lei.Ca sa nu cauti prin sutele de nadragi de pe acolo, intrebi direct vanzatoarea daca are...:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Deastea oare Âştiam ? ...am chiar Âşi o prietenă foarte bună care lucrează aÂşa ceva... cu regret spunându-mi că aÂşa ceva nu se caută în satul ăsta, drept urmare luînd drumul altor oraÂşe..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut de foarte mult timp si nu gasesc poate are careva sa doneze sau de vanzare comenzile,farul si sa de Hoinar..Daca are careva PM va rog frumos am mare nevoie de aceste lucruri.Multumesc ;)

ai incurcat topicul domle'...aici e cel de donatii! cel de cereri e mai jos o tzara! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut de foarte mult timp si nu gasesc poate are careva sa doneze sau de vanzare comenzile,farul si sa de Hoinar..Daca are careva PM va rog frumos am mare nevoie de aceste lucruri.Multumesc ;)

Un burete de sa iti dau eu.....posibil sa poti adapta si husa.........iar pe far ........o bere :D .

Acum sunt in Cluj.....doar la sfarsit de saptamana poate prind un coleg care merge cu masina acasa.....si le vei avea in Cluj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze dar sunt deja disperat pentru ca de cateva luni intregi tot postez pe forum si nimeni nimic si ma gandeam sa postez si la topicul acesta da de are cineva ceea ce caut eu la Mobra mea.Imi cer inca o data scuze si nu sariti pe mine ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-ar interesa mai exact urmatoarele de la Mobra Hoinar:

 

- Far

- Comenzi ghidon

- Sa

- Bordul (Contact + km)

- Pedala de frana

 

Cam atat dar daca mai gasiti piese aruncate pe undeva poate ma intereseaza si le cumpar.Astept oferte pe PM.Multumesc :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...