Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am pus o poza cu piese din motorul de mobra.

pentru user-ul _cristi_ sa zica ce piese doreste din poza, iar daca nu mai doreste nimeni nici o piese, restul vor pleca la user-ul cornelilinca84

poate prin agea galeata gasesti si un stop complet de mobra super 50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu doresc cilindrul şi chiuloasa, dacă nu are uzura prea exagerată. În plus mă interesează şi apărătorile de genunchi dacă le mai ai.

aparatorile le mai am, cilindru si chiuloasa le primesti tu.

 

poate prin agea galeata gasesti si un stop complet de mobra super 50

piesele disponibile sunt doar cele din motor. mai astept pana maine la ora 10 am si apoi restul de piese sunt ale tale. Editat de iulian86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

aparatorile le mai am, cilindru si chiuloasa le primesti tu.

Mulţumesc pentru piese, au sosit azi. Am avut o surpriză la poştă când mi-au spus că nu trebuie să plătesc nimic nici măcar pentru expediere. Promit să nu rămân "veşnic îndatorat".

Editat de Dr_krl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez una roata (spate) de Jawa sau CZ, pe 16", cu toate spitele intregi...impreuna cu rugina aferenta si capacul butucului cu cei doi saboti. Doritorul isi plateste transportul (fara posta, doar curier sau alte modalitati).

Roata va pleca la userul Fury...spor la bricolat! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cios/Estremadura donează cauciucul din imagini. A fost drept roată spate pe o motocicletă cu ataş, probabil poate fi folosit ca roată pe ataş sezonul ăsta.

Cinel-l vrea, PM la Estremadura.

 

post-263-0-57220900-1395231240_thumb.jpgpost-263-0-12695600-1395231275_thumb.jpgpost-263-0-47991000-1395231310_thumb.jpg

Editat de m72ihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Donez 2 mobre, incomplete,una nu mai are motor, celalalt e gripat plus alte piese (spite, piston, ceva rulmenti parca, si ce mai gasesc prin garaj, n-am avut timp sa ma uit). Mobrele sunt in Bucuresti, din pacate sunt in stare proasta, dar decat sa le dau la fiare vechi, poate face cineva ceva cu ele. Numai bine!

P.S. nu au acte

post-5870-0-35008600-1395733240_thumb.jpg

post-5870-0-04604900-1395733258_thumb.jpg

post-5870-0-71238300-1395733275_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea, salut! Fii amabil, te pot scăpa eu de Mobre diseară? M-ar ajuta să recondiţionez una care stă de mai multă vreme în magazie.

 

Mulţumesc anticipat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Donez 2 mobre, incomplete,una nu mai are motor, celalalt e gripat plus alte piese (spite, piston, ceva rulmenti parca, si ce mai gasesc prin garaj, n-am avut timp sa ma uit). Mobrele sunt in Bucuresti, din pacate sunt in stare proasta, dar decat sa le dau la fiare vechi, poate face cineva ceva cu ele. Numai bine!

P.S. nu au acte

Mobrele s-au dat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut. In atentia celui care a luat mobrele de la Filos vin cu o rugaminte, daca nu are nevoie de unul dintre coturile de esapament il rog un PM cu un pret, as avea nevoie sa-mi termin si eu trotineta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se doneaza niste piese pentru Java 350 si nu numai, ce se mai afla in poza. In plus mai am doua finale, fara coturi, de java sau de ij, in stare buna, nu am poze inca cu ele.

Releu de incarcare, nu cred ca mai este bun.

post-5870-0-03004300-1395950883_thumb.jpg

post-5870-0-15529500-1395950983_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, nene Filos! Dacă-s încă valabile, vreau să te scap eu de cele patru scăriţe, comanda electrică de stânga şi cele două telescoape. Mulţumesc anticipat! :)

Editat de AdrianS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...