Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

ferodouri? :cheers: pai nu stiu cat de bine e sa pui din donatii asa ceva, ca se uzeaza :eek: sau vorbesti de tamburi?

 

hai ca intru si eu la cersit...mi-ar trebui un cadru de carpati :angry: momentan

 

 

eu n-am deloc... toate sunt rupte, si am alte priprotati acu decat minsku :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu n-am deloc... toate sunt rupte, si am alte priprotati acu decat minsku :eek:

 

pai mi-e sa nu coste posta mai mult decat ferodourile in sine, daia zic...daca e, eu am o bucata nou nouta(ajunge pt o roata), da nu am timp sa ajung la posta sa trimit..daca ai fi din bucuresti, ar fi usor...

 

culmea, nu am frane la motor :cheers: ai pe cineva care sa il cunosti si sa aibe mai mult timp sa ma vad cu el noaptea, sa ti le trimita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rotile de mobra sau dat... mai am diverse kakatele de Mobra...

 

un ambreiaj, 2 telescoape fata, arcuri, bobine, cauciucuri varza, capace motor la ambreiaj, camasa cablu kilometraj, ma mai uit si va spun...

 

mai am un far de Simson trimis de Moto_Comuniste pe care nu l-am folosit, are oglinda cam naspa...il dau si pe ala..

 

as vrea io arcurile alea daca le mai ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rotile de mobra sau dat... mai am diverse kakatele de Mobra...

 

un ambreiaj, 2 telescoape fata, arcuri, bobine, cauciucuri varza, capace motor la ambreiaj, camasa cablu kilometraj, ma mai uit si va spun...

 

mai am un far de Simson trimis de Moto_Comuniste pe care nu l-am folosit, are oglinda cam naspa...il dau si pe ala..

 

 

am eu nevoie de ambreiaj... defaptnumai de ferodourile de la el :angry:

 

pai mi-e sa nu coste posta mai mult decat ferodourile in sine, daia zic...daca e, eu am o bucata nou nouta(ajunge pt o roata), da nu am timp sa ajung la posta sa trimit..daca ai fi din bucuresti, ar fi usor...

 

culmea, nu am frane la motor :eek: ai pe cineva care sa il cunosti si sa aibe mai mult timp sa ma vad cu el noaptea, sa ti le trimita?

 

 

man... imi trebuie ferodouri de ambreiaj :D

 

:cheers:

Editat de c0zmin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of Cozmine tata, si eu care credeam ca vrei ferodouri de frana :blbl: de ambreiaj sunt muci, si eu am cautat sa imi iau unele bune, si mi-am luat pt mine, dar asa, ce am sunt praf :cheers:

 

@Belbody: bobinele si cablul ala de kilometraj le poti trimite mie?apropo...e forumist cel caruia i-ai dat rotile de mobra?aveam si eu nevoie de una, daia zic, si vorbise cu tine un coleg de munca, forumist :scratch:

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

of Cozmine tata, si eu care credeam ca vrei ferodouri de frana :D de ambreiaj sunt muci, si eu am cautat sa imi iau unele bune, si mi-am luat pt mine, dar asa, ce am sunt praf :ok:

 

@Belbody: bobinele si cablul ala de kilometraj le poti trimite mie?apropo...e forumist cel caruia i-ai dat rotile de mobra?aveam si eu nevoie de una, daia zic, si vorbise cu tine un coleg de munca, forumist :scratch:

 

bafta

da, e forumist... i le-am promis pe amandoua... se gasesc pe toate drumurile.. daca ma duc la obor duminica mai iau 2.. cu 100 de mii...dale drak

iti trimit bobinele si cablul - e numai camasa - nu are sufa..

 

 

clindrii , chiulase , piese de hoiar este pe aici ??A?A????

aprinderi electronice de drujbe sau scootere are careva ???

plm .. need help

pistoane diametru 40-44 are careva ??

etc etc

:cheers: :) :hurt: :lol: :blbl: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrun capac de scule de hoinar are careva?? ca eu l-am pierdut prin padure pe al meu si nu l-am mai gasit. :scratch: M-ar interesa cine mai are piese de hoinar,cablu chilometraj,bec de far cu 2 pozitii,maneru de vine pus pe corn,ca al meu e julit,butonul cu trei pozitii de la far(off/faza scurta/faza lunga). Mc mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca topicul s-ar fi numit mai bine "cutia milei". de bun simt, la donatii ar fi trebuit sa apara anunturi de genul "donez...." si nu "dati-mi si mie, care aveti, cutarica kestiune...". ma rog, poate gandesc io aiurea...

:scratch:

 

bun simt zici,ai? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez shi eu pe o bere :scratch: :

- cabluri noooiii-noutze de frana spate Mobra

- un cadru fara acte de Mobra

- j' de mii de pinioane shi pinionashe de IJ56 shi Mobra dar cam uzatzele....

- o carcasa de far de Mobra

 

mai sunt, tre' sa sap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai comunistii sunt cei care au nevoie, si dau cele mai multe fiare, ca doar suntem printre putinii motociclisti care ne cumparam un motor primim 3 pe langa cel bun :blbl:

 

Belbody tata, e cumva alexrulz_20?daca lui ii trimiti rotile, pune si alea pt mine la pachet sa nu ne mai chinuim, ca e coleg de munca cu mine :) cu prima ocazie, bem :scratch:

 

multam mult...

 

@gabitzu_mobristu:bai tata, specifica nu numai diametru ci si alte dimensiuni, ca ai vazut ca nu se potivesc :hurt: ala de la mine a intrat pana la urma?ca era fix 40 in diametru parca :)

 

bafta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca topicul s-ar fi numit mai bine "cutia milei". de bun simt, la donatii ar fi trebuit sa apara anunturi de genul "donez...." si nu "dati-mi si mie, care aveti, cutarica kestiune...". ma rog, poate gandesc io aiurea...

:scratch:

A zis cineva ca le vrea gratuit??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A zis cineva ca le vrea gratuit??

nu, ca sunt donatii, adica moca, sau vorbe de genu, dau o bere la primu fest cand ne vedem :) ...aici e vorba despre un complex procedeu cerere-oferta, unde cererea e mai mare decat oferta :blbl:

 

se pare ca piesele de mobra conduc detasat :cheers: vrea lumea sa scape de vechituri :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin:

 

ofer: aripa spate MZ,aripa fata jawa.

 

am nevoie de: 3-4 jante de IJ,MZ,Nepra,Simson....stare buna.

as vrea cromate,nu ma intereseaza starea spitelor sau butucul....

 

2-4 pistoane cu biele cu tot....nu ma intereseaza marca sau starea....

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trimis rotile lui Alex azi si arcurile lui Stoeanp... CArgus Curier

 

pentru ambreiaj tre sa mai astepti sa ajung la posta. Bafta.

 

la pachetul lui alex ai pus si bobinutele si cablu km pt mine? :) o sa se bucure omu cand o sa le primeasca :cheers: multam mult :scratch: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin:

 

ofer: aripa spate MZ,aripa fata jawa.

 

am nevoie de: 3-4 jante de IJ,MZ,Nepra,Simson....stare buna.

as vrea cromate,nu ma intereseaza starea spitelor sau butucul....

 

2-4 pistoane cu biele cu tot....nu ma intereseaza marca sau starea....

 

B.

 

 

Salut

 

Daca mai ai aripa spate de mz, a-si vreau sa inscriu. Ar fi fain la simsonica mea, ca a lui e taiat :blbl: Bineinteles :scratch: :cheers: .

 

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...