Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 220
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

acum am vb si eu cu Laura, program de Luni pana Vineri, pret 79.99 lei :) , nu e nevoie de programare

 

 

ADI Service - Livezii e mai sus cu 100 de metri de Auto -

 

 

Faza cu standul de franare nu il au nici cei de la RAR ...ei fac probe cu el pe standul auto.

 

Saliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost vineri la ei si totul a decurs ok. Nu am stat acolo decat 40 de min. Dar au verificat seriile, luminile, marimea la cauciucuri sa fie trecuta in CIV si normal testul de franare pe un stand mic.

 

Au stand de frinare :crack: dar Nu stiu cu ce si cum se maninca :rusinica:

 

Dar ce vrei sa spui prin:" Nu stiu cu ce si cum se maninca"?

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost vineri la ei si totul a decurs ok. Nu am stat acolo decat 40 de min. Dar au verificat seriile, luminile, marimea la cauciucuri sa fie trecuta in CIV si normal testul de franare pe un stand mic.

 

 

 

Dar ce vrei sa spui prin:" Nu stiu cu ce si cum se maninca"?

Avind in vedere ca sint mai batrin si mai PROST imi aduc aminte ca este importanta forta de apasare pe role ca sa obtii si un coeficient de frinare......din programul pe care il au.(poate au un inginer cu greutate variabila in functie de ce scrie in cartea de identitate a motorului)

Incearca sa stai intr-un picior pe rolele alea "mici"care se misca si un motor care are tendinta sa plece spre dreapta ca ai doar piciorul sting jos ca dreptul e pe frina. :crack: Am vazut "spectacolul"live dar daca nu ma crezi poti sa incerci.

Ar fi bine sa vezi un stand adevarat cum arata.Asta ce se aplica la noi e EXCROCHERIE si monopol de IMPOTENTA :finger:

Editat de bunicu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avind in vedere ca sint mai batrin si mai PROST imi aduc aminte ca este importanta forta de apasare pe role ca sa obtii si un coeficient de frinare......din programul pe care il au.(poate au un inginer cu greutate variabila in functie de ce scrie in cartea de identitate a motorului)

Incearca sa stai intr-un picior pe rolele alea "mici"care se misca si un motor care are tendinta sa plece spre dreapta ca ai doar piciorul sting jos ca dreptul e pe frina. :crack: Am vazut "spectacolul"live dar daca nu ma crezi poti sa incerci.

Ar fi bine sa vezi un stand adevarat cum arata.Asta ce se aplica la noi e EXCROCHERIE si monopol de IMPOTENTA :finger:

 

Pai atunci ma gandesc ca e vina rar-ului ca ii lasa sa functioneze asa dar si la rar... ce stand au.....

Editat de Sorin_Dan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Azi mi-am facut si eu inspectia la motor la Adi Service. Am sunat si mi-au spus sa ma duc direct, deci nu a fost nevoie de programare. A durat 30 de minute si au verificat si franele pe un stand separat, nu pe cel de masini. Pe el s-a asezat un tip la vreo 120 de kilograme in timpul testarii. Au mai verificat seriile si luminile. A costat 80 de lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Baieti, un sfat: reclama pe care o faceti statiei ITP respective face rau atat noua, cati si celor de acolo. E foarte simplu sa vada cineva mesaje de gen "nici nu s-au uitat la aia, n-au verificat aia etc" si sa se sesizeze. OK, s-a mentionat ca exista si ADI Service. Ajunge doar ATAT!

Editat de alin_zbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Am fost azi la ''Adi Service'', faini oamenii...il recomand tuturor.

 

E cu programare, sau mergi direct si se rezolva pe loc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...