Sari la conținut

Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 14,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mno,amu ca se gata un an(dezastruos pentru mine!),va doresc sanatate maxima,fericire cat incape si km pe Aprilici cat de multi si ieftini!

 

 

post-41801-0-57381800-1420041966_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una buna de tot:

''Buna ziua.

Ai sunat la linia verde pentru persoane cu tulburari mentale.

Daca esti obsesiv-compulsiv, apasa tasta 1 in mod repetat, de cate ori doresti.

Daca esti codependent, roaga pe cineva sa apese tasta 2 in locul tau.

Daca ai mai multe personalitati, apasa tastele 3,4,5 si 6

Daca esti paranoic, stim cine esti si ce vrei, asteapta pe fir ca sa putem sa iti localizam apelul.

Daca esti psihotic, apasa tasta 7 si iti vom face imediat legatura cu nava mama din comandamentul galactic.

Daca esti schizofrenic, asculta cu atentie si o voce o sa iti spuna pe care tasta sa apesi

Daca esti depresiv, nu conteaza pe care tasta apesi, oricum nimeni nu o sa raspunda.

Daca esti dislexic, apasa 69696969

Daca esti nevrotic, framanta cu toate degetele tasta diez pana auzi bip si apoi asteapta sa auzi inca o data bip

Daca ai pierderi de memorie de scurta durata, te rugam sa inchizi si sa suni peste cateva minute.

Daca ai stima de sine scazuta, te rugam sa inchizi. Operatorii nostri sunt mult prea ocupati ca sa vorbeasca cu tine.''


» Post actualizat in 01 Jan 2015 17:32

S-ar putea sa schimb Aprilica mea cu o Aprilica Shiver.

Ce parere aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Una buna de tot:

''Buna ziua.

Ai sunat la linia verde pentru persoane cu tulburari mentale.

 

Daca esti obsesiv-compulsiv, apasa tasta 1 in mod repetat, de cate ori doresti.

 

Daca esti codependent, roaga pe cineva sa apese tasta 2 in locul tau.

 

Daca ai mai multe personalitati, apasa tastele 3,4,5 si 6

 

Daca esti paranoic, stim cine esti si ce vrei, asteapta pe fir ca sa putem sa iti localizam apelul.

 

Daca esti psihotic, apasa tasta 7 si iti vom face imediat legatura cu nava mama din comandamentul galactic.

 

Daca esti schizofrenic, asculta cu atentie si o voce o sa iti spuna pe care tasta sa apesi

 

Daca esti depresiv, nu conteaza pe care tasta apesi, oricum nimeni nu o sa raspunda.

 

Daca esti dislexic, apasa 69696969

 

Daca esti nevrotic, framanta cu toate degetele tasta diez pana auzi bip si apoi asteapta sa auzi inca o data bip

 

Daca ai pierderi de memorie de scurta durata, te rugam sa inchizi si sa suni peste cateva minute.

 

Daca ai stima de sine scazuta, te rugam sa inchizi. Operatorii nostri sunt mult prea ocupati ca sa vorbeasca cu tine.''

» Post actualizat in 01 Jan 2015 17:32

S-ar putea sa schimb Aprilica mea cu o Aprilica Shiver.

Ce parere aveti?

e foarte frumoasa ! Insa eu raman la zona enduro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact aia e si problema mea,ca nu mai sunt allrounder ci raman naked!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai cu La Multi Ani-ul pe anul asta!

Cristiane, eu sunt de parere ca mobra ti-o alegi in functie de ce te atrage si te "coafeaza" la momentul respectiv ca si uzualitate.

 

Un naked va fi intotdeauna mai usurel si mai usor de controlat in trafic, insa gata cu iesitul la coclau, exceptand cazul cand gasesti cauciucurile potrivite.

Pana la urma, Shiver-ul nu-i o mobra rea, mai ales daca pui la socoteala si setarile "reglabile", gen cuplu de putere cum e la RSV Mille.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca ma mai gandesc.

M-ar costa 1000 de euro si Aprilica mea!Si intr-adevar,pierd macadamul!

Ma mai gandesc!


» Post actualizat in 02 Jan 2015 11:58

PS:Consumul la Shiver e undeva la 6-6,5 l,iar al meu e 3,7-3,8 l la 100 km/h!Autonomie Shiver 180-200 km,iar al meu 350-370 km!Auch!!!Hmmmm....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Victoras!

Alin,de obicei femeile se feresc sa isi etaleze inteligenta,mai ales cand lasa "urme" scrise,pe baza carora sa le poti contrazice.

Vorba ceea: hotul neprins e negustor cinstit,sau: lasa barbatul sa mearga inainte - poate fi o groapa,sa cada el primul...

» Post actualizat in 03 Jan 2015 04:44

In plus,multe prefera doar "sa se dea cu mobra",insa nu fara a-si pune sute de poze pe Facebook,Tweeter. Pe urma,cel putin o data pe zi,isi schimba poza de profil sau de coperta.

Pe astea le numesc "Cersetoare de Like-uri".

De obicei, primesc mai mult de la alte matracuce sau de la lingai care le arunca doua vorbe gen Frumoacso, Ce tare esti,mancati-as sau Esti Belea.

Mai exista si categoria unor adevarate Lady,ce isi pastreaza doza de semi-anonimat,la adresa carora nu poti face decat o plecaciune.

Sa nu uitam si genul Unghiute,M-am vopsit de 5 ori saptamana asta,dar arat ca scaraoschi,sau genul de femeie care isi vede de treaba ei.

V-am salutat din mersul calului,ca am intarziat la munca.

Au revoir,voinicii mei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Aprilistii mei inaripati:)

La mai multi ani Victore si sa ne vedem cu totii in vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Vreau sa va anunt ca am mai bagat o aprilia pegaso 650 GA 1994 la dezmembrat.Toate piesele valabile.Cadru cu acte ro,inmatriculata etc. Bafta!

Salve

Din lipsa de timp in cautari, ai rezolvat ceva cu actele? Au fost date? Un amic doreste sa inmatriculeze o italianca care a fost bagata pe primarie. Este pacat sa tinem un armasar legat de picioare.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve

Din lipsa de timp in cautari, ai rezolvat ceva cu actele? Au fost date? Un amic doreste sa inmatriculeze o italianca care a fost bagata pe primarie. Este pacat sa tinem un armasar legat de picioare.......

.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Push the button "More Reply Options"

Am bagat si io de seama,very weird!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Push the button "More Reply Options"

Ia Push tu the button si zi-mi ce se intampla cand vrei sa pui o poza. Poate ma dumiresc si eu de ce se redirectioneaza spre pagina cu La multi ani.

» Post actualizat in 04 Jan 2015 17:59

In alta ordine de idei, eu propun sa faceti o Pagina Aprilia Pegaso si pe Facebook. Acolo procedurile nu sunt asa greoaie. Dar neaparat sa acceptati si pe surorile cu Rotax dar cu sigla sub forma de elice de avion. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Proba..

» Post actualizat in 04 Jan 2015 18:03

Ai dreptate.

La orice fisier,cand ii dai Upload,te arunca pe topic-ul cu urarile de sarbatorii.

Ar trebui informatii admin-ii.

Pe Facebook e usor,dar nu toata lumes foloseste...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Ar trebui informatii admin-ii.

Pe Facebook e usor,dar nu toata lumes foloseste...

Am auzit ca,daca nu esti pe foszbuk,nu existi!

Deci sunt o nulitate... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...