Sari la conținut

Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 14,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Numarul meu este: 0721.493.712.

 

Eu vin 100% cu motocicleta "agatata", asa ca daca vrea cineva, am spatiu de transport Bucuresti - Pensiune - Bucuresti si in caz de defectiuni majore pot sa va pescuiesc de pe drum!

 

Azi am "gaurit conserva" si am facut partea de prindere de pe masina, maine facem partea care tine motocicleta.

 

attachicon.gifIMG-20150803-WA0003.jpeg attachicon.gifIMG-20150803-WA0005.jpeg

 

Va tin la curent!

cred ca o masina in astfel de cazuri e foarte buna.

Verifica daca suportul e legal.

Dac iti iese ideea este de luat in seama pentru ca scapi de remorca , adica de taxe

» Post actualizat in 03 Aug 2015 18:23

Numarul meu este: 0721.493.712.

 

Eu vin 100% cu motocicleta "agatata", asa ca daca vrea cineva, am spatiu de transport Bucuresti - Pensiune - Bucuresti si in caz de defectiuni majore pot sa va pescuiesc de pe drum!

 

Azi am "gaurit conserva" si am facut partea de prindere de pe masina, maine facem partea care tine motocicleta.

 

attachicon.gifIMG-20150803-WA0003.jpeg attachicon.gifIMG-20150803-WA0005.jpeg

 

Va tin la curent!

la ce ora pleci? vezi ca suntem doua grupuri unul de dimineata si unul dupa amiaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, Victor, este cam tarziu.

Din pacate, se pare ca sunt un om asa de important pentru institutie, incat nu se pot lipsi de mine. :)

Iti dai seama ca o sa incerc sa plec mai devreme, insa nu sunt sigur ca o sa-mi iasa.

 

Eu o sa vin pregatit de plecare si cand pot pleca, plec.

 

Si oricum, nu stiu daca putem pleca toti trei odata, ca suntem colegi, deci... :)))))

Asa ca, pana vineri, in jurul pranzului, nu stiu nimic sigur. Doar ca vin...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati ce cadouri am primit azi de la @remu1.

Remus,mersi si raman dator!

post-41801-0-59711100-1438685736_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Cristi uno imi pare bine ca esti multumit . Un mic dar , pentru un mare Aprilist !

darurile nu sunt mici sau mari ca dimensiuni metrice , sa zic asa , ci doar ca volum de efect ce pot creea in sufletul celui care primeste.

Altfel spus un lucru mic , fizic , poate avea o valoare mult mai mare pt cel ce primeste , decat dimensiunea darului !

» Post actualizat in 05 Aug 2015 04:54

pentru cei interesati super pret

http://olx.ro/oferta/go-pro-hero-4-nou-ID4oOsV.html#283c4fecae

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

darurile nu sunt mici sau mari ca dimensiuni metrice , sa zic asa , ci doar ca volum de efect ce pot creea in sufletul celui care primeste.

Altfel spus un lucru mic , fizic , poate avea o valoare mult mai mare pt cel ce primeste , decat dimensiunea darului !

Surpriza facuta de Remus a fost enorma! :hug:

Eu plec de maine cu nevasta-mea sa pregatim toate cele,sa punem berea la rece,etc,stiti voi!

 

AMR:2 zile.

» Post actualizat in 05 Aug 2015 06:44

A,era sa uit:ar fi bine sa va luati lanterne,caci va vor folosi dupa ce se intuneca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni,

Imi incerc norocul cu vanzarea Capricoarnei (doar daca reusesc sa prind ZZr-ul 1100 de la Craiova, altfel iese de la vanzare)

Sper sa nu va suparati pe mine (imi face cu ochiul si acel Caponord de la sectiune vanzari dar nu imi permit sa inchid momentan 3500 de euro)

Aveti mai jos anuntul :

/index.php?/topic/730292-vand-aprilia-pegaso-ie-2002-modelul-pe-injectie-1350-euro/

 

Distractie placuta la intrunire.(imi pare rau ca nu pot ajunge)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni,

Imi incerc norocul cu vanzarea Capricoarnei (doar daca reusesc sa prind ZZr-ul 1100 de la Craiova,

altfel iese de la vanzare)

Sper sa nu va suparati pe mine (imi face cu ochiul si acel Caponord de la sectiune vanzari dar nu imi permit sa inchid momentan 3500 de euro)

Aveti mai jos anuntul :

/index.php?/topic/730292-vand-aprilia-pegaso-ie-2002-modelul-pe-injectie-1350-euro/

 

Distractie placuta la intrunire.(imi pare rau ca nu pot ajunge)....

Si mie imi pare foarte rau ca nu pot veni la intrunire, sunt plecat din tara, voi ajunge duminica dimineata in Craiova, daca te pot ajuta cu zzr-ul trimite date, iar daca trebuie rezervat pot face si asta dar duminica dupa amiaza sau luni. Cu Alin sper sa ma intalnesc la Turnu Severin. Va salut pe toti si distractie placuta !!!

Editat de 44KOX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi pare foarte rau ca nu pot veni la intrunire, sunt plecat din tara, voi ajunge duminica dimineata in Craiova, daca te pot ajuta cu zzr-ul trimite date, iar daca trebuie rezervat pot face si asta dar duminica dupa amiaza sau luni. Cu Alin sper sa ma intalnesc la Turnu Severin. Va salut pe toti si distractie placuta !!!

Multumesc frumos !

In caz de ceva te contactez .

E vorba de anuntul asta :

/index.php?/topic/727252-kawasaki-zzr-1100-ninja/

Din pacate pentru mine nu am acceptul de la nevasta sa tin inchisi 1500 de euro , ca o luam sigur .Asa sunt nevoit sa vand Capricoarna intai.(sunt si intr-o perioada incurcata a vietii(o sa schimb locuinta actuala cu alta si devin si tata in 2 luni , deci am nevoie de ceva rezerve de bani pentru neprevazut)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi pare foarte rau ca nu pot veni la intrunire, sunt plecat din tara, voi ajunge duminica dimineata in Craiova, daca te pot ajuta cu zzr-ul trimite date, iar daca trebuie rezervat pot face si asta dar duminica dupa amiaza sau luni. Cu Alin sper sa ma intalnesc la Turnu Severin. Va salut pe toti si distractie placuta !!!

Mno,nu-i bai!Data viitoare!

Da' lasa ca-ti bem noi berea :givemebeer: si-ti mancam si gulasul'...manger05.gif

post-41801-0-13792000-1438777162_thumb.jpg

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vorba de anuntul asta :

Daca nu ma insel, cu hysaf am vorbit eu la telefon zilele trecute, imi zicea ca e posibil ca un prieten de-al lui sa vanda un SV care se incadraza in banutii amicului care vrea motor... Si sa revenim la subiect, Hysaf mi s-a parut un om foarte calumea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi pare foarte rau ca nu pot veni la intrunire, sunt plecat din tara, voi ajunge duminica dimineata in Craiova, daca te pot ajuta cu zzr-ul trimite date, iar daca trebuie rezervat pot face si asta dar duminica dupa amiaza sau luni. Cu Alin sper sa ma intalnesc la Turnu Severin. Va salut pe toti si distractie placuta !!!

salutare , ajung undeva pe 14 -15 August in Orsova

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ba bine ca nu!

 

Stimabililor,eu ma indrept spre locatie cu nevasta,motoare si restul calabalacului cam intr-o ora.

Nu mai intru pe forum.

Care doriti sa ma contactati,ma gasiti la telefon,0745859585.

 

Pentru voi,AMR 1 zi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Update.

 

Sper ca o sa reusesc sa plec maine, pe la ora 12 din Bucuresti.

 

Voi fi insotit de un coleg care insa nu stie daca vine pana acolo, sau ramane sa la Alba Iulia, la el la tara.

Eu i-am recomandat sa vina.

 

Abia astept sa ne cunoastem...

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...