Sari la conținut

Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 14,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aline,pare interesanta!Pret ok!

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aline,pare interesanta!Pret ok!

chiar interesant! Nu stiu calitatea produsului ,dar ce am luat eu din China e in regula , nu exceleaza dar pretul bate tot. Am vazut acolo niste sisteme de comunicare intre casti si nu numai la preturi beton , deasemenea camere video sport .....

» Post actualizat in 19 May 2015 12:47

Mno,cand vii?

» Post actualizat in 19 May 2015 09:02

STIMATI APRILIENI!

Din ciclul:"Si noi putem" :hug: ,propun o mica intalnire de Aprilisti(si nu numai,oricine cu orice marca si categorie moto poate veni)in acest weekend,sambata sau duminica(asta alegem de comun acord),la Sighisoara!!!Putem manca din top-case,nu e necesar sa mancam la ceva local,bem o cafea,cu alte cuvinte ne intalnim in avanpremiera intalnirii din august!

Ce spuneti? :mexicanwave:

Sambata ar fi mai OK, Unii dintre noi luni intram la lucru si diminica ar fi ziua de pregateala , odihna( spalat , barbierit , bocceluta , o berica de-astea etc.)

» Post actualizat in 19 May 2015 12:51

@ Cristi

Ca sa raspund la primaintrebare: Banii..!!!!!!!!!

Trebuie sa modific saua ( seaua)la mobra fiindca nu pot sa meg cu pasager mai mult de 100 km, e dureros.

Duminica m-am dat cu un Ml , cel din poza , langa Titu si a fost altceva , ma gandesc sa avansez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

...

Sambata ar fi mai OK, Unii dintre noi luni intram la lucru si diminica ar fi ziua de pregateala , odihna( spalat , barbierit , bocceluta , o berica de-astea etc.)

...

Ok,ramane pe sambata atunci.

 

Cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu! :D

Corect.Suntem 4 in principiu,cu tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ne mai adunam

 

M-as baga si eu insa Sighisoara e cam departe.. sunt ceva km de facut pentru o zi.

Sa aveti drum bun si sa faceti multe poze ! :)

pai chiar nu e departe frate : Valea Oltului , Sibiu , Medias, Sighisoara ai abia 190 km adica 380 dus intors, eu am 400 cam acolea, cu opriri la 100 km te descurci bine

Dar atunci cand o sa intram in Cetate o sa te simti bine ,


» Post actualizat in 19 May 2015 17:42

M-as baga si eu! :D

ma anunti mergem legati , daca vrei

Editat de alin geamanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu insa Sighisoara e cam departe.. sunt ceva km de facut pentru o zi.

Sa aveti drum bun si sa faceti multe poze ! :)

Pleci un pic mai dimineata si faci pauze mai dese.Merita experienta asta,zic eu!

Eu oricum nu voi face traseul direct,caci vreau sa fac macar 500 de km in total.Asa ca,acolo-s si eu!

Nu conteaza neaparat destinatia,ci conteaza neaparat excursia!Noi ducem din viata,doar cu experientele traite! :peace:

» Post actualizat in 20 May 2015 05:11

Cum sa nu, Alin!

3m-01, eu nu ma plang, sunt 287 km din Bucuresti... dus-intors inseamna 550 km :D Nu e chiar asa urat..

De pe topicul Minarellistilor,se intreaba Marius cine ar mai merge din Bucuresti(userul @mariusica88).

De acolo ar mai fi si Sorin(userul @sorin.iasi),care vine din Iasi!!!Care sunteti de pe traseu,puteti sa va grupati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am propus Sighisoara,ca sa vizitam cetatea!

Eu nu merg pe cel mai scurt traseu tur-retur!

E pacat sa nu ne vedem cat mai multi!Deocamdata e discutie,nu am definitivat nimic!

Propuneti o locatie sa vina si Iasi-ul.Ceva la mijlocul distantei pentru toti doritorii!


» Post actualizat in 20 May 2015 08:48

Ce va mai place plimbarea. :)


Va urmaresc din umbra. :P

Nu participi,Eugene?

Editat de Cristian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spun pas.

Plec cu fi-miu la Focsani in turneu de fotbal 3 zile. Cu masina,din pacate..

Distractie si plimbare placuta. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am propus Sighisoara,ca sa vizitam cetatea!

Eu nu merg pe cel mai scurt traseu tur-retur!

E pacat sa nu ne vedem cat mai multi!Deocamdata e discutie,nu am definitivat nimic!

Propuneti o locatie sa vina si Iasi-ul.Ceva la mijlocul distantei pentru toti doritorii!

» Post actualizat in 20 May 2015 08:48

Nu participi,Eugene?

Vatra Dornei facem si Transraraul -superb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleuuuu. Vreau si eu! Mai ales pe transrarau. Doar ca sambata am intrunirea de 10 ani de la liceu :(

Ati putea deschide un topic nou la sectiunea de ture astfel incat sa vorbiti la comun si cu cei din topicul aprilistilor mai noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun si Vatra Dornei, drumul este incomparabil mai bun decat Lacu Rosu, daca vrea si Cristi... :) As amana cu o saptamana, daca venim mai multi, ce spuneti?

saptamana asta ramane Sighisoara , urmeaza sa stabilim o alta data , de comun acord , pentru Vatra Dornei

» Post actualizat in 20 May 2015 11:47

Aoleuuuu. Vreau si eu! Mai ales pe transrarau. Doar ca sambata am intrunirea de 10 ani de la liceu :(

Ati putea deschide un topic nou la sectiunea de ture astfel incat sa vorbiti la comun si cu cei din topicul aprilistilor mai noi.

o idee buna

Se posteaza trasee si cine vrea se agata de ce tura ii convine ca buget si km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

am nevoie de un sfat in legatura cu achizitia unei aprilia pegaso strada. Sunt 99% sigur pe acest motor dar am citit un review si m-a cam speriat. Si anume, eu am 1,90 m si 97 kg ( constitutie sportiva-picioare lungi) si am citit ca nu se adreseaza persoanelor peste 1.88. Pana acum am fost innebunit dupa honda hornet si cand m-am asezat pe ea am fost dezamagit de pozitie=picioarele loveau rezervorul, stateam prea jos etc. Va rog sa ma ajutati pentru ca vreau sa o iau cat mai repede sa nu pierd vara. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

am nevoie de un sfat in legatura cu achizitia unei aprilia pegaso strada. Sunt 99% sigur pe acest motor dar am citit un review si m-a cam speriat. Si anume, eu am 1,90 m si 97 kg ( constitutie sportiva-picioare lungi) si am citit ca nu se adreseaza persoanelor peste 1.88. Pana acum am fost innebunit dupa honda hornet si cand m-am asezat pe ea am fost dezamagit de pozitie=picioarele loveau rezervorul, stateam prea jos etc. Va rog sa ma ajutati pentru ca vreau sa o iau cat mai repede sa nu pierd vara. Multumesc!

Ia -ti un KTM Adventure , e mai potrivit.Eu am 1.84 si nu m-am simtit prea bine pe Strada.E adevarat nu m-am plimbat cu ea , doar am stat pe sa

» Post actualizat in 20 May 2015 16:20

intreaba aici mai multe

/index.php?/topic/703755-grupul-posesorilor-de-aprilia-pegaso-stradafactory-si-trail-din-2005/page-50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clar ramane Sighisoara saptamana asta si Vatra Dornei sau Lacul Rosu saptamana viitoare!


» Post actualizat in 20 May 2015 20:40

Poate vine si @remu1.

Ce spui Remus,ne vedem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok,ne vedem atunci sambata in Sighisoara.Saptamana viitoare vedem ce facem.

Concret,inafara de Alin,Victor si cu mine,cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Cristi 1 nu ai mai vazut Sighisoara? Un oras prapadit iar cetatea ar fi ceva de ea dar e neingrijita si paradita . Nu stiu ce sa zic daca vin sau nu , ma mai gandesc . Am o tabla cu aprilia de care ai intrebat odata . Ti-o dau gratis cumva-candva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...