Sari la conținut

Azi In Cluj


pantera
 Share

Postări Recomandate

:nono: intamplarile astea sunt denaturate tot mai mult de fiecare persoana,fiecare baga de la el cate un pic,dar chiar nimeni nu stie concret?ca acuma incep sa apara mai multe variante

Edit:

Au fost sterse pozele ce nu aveau legatura cu topicul

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare.sunt din apropierea clujului,am aflat si eu ceva de la un pretin ,tot motociclist,da intradevar a fost un accident in marasti undeva.motociclistu din cate am inteles avea viteza f mare,vreo 180,avea ceva motor de viteza iar masina atunci vroia sa intoarca,nu so asigurat(ala cu masina vb) si..........plm,motociclistu o murit din pacate.....asta e tre sa avem grija si noi,mai incet putin ca se poate intampla oricui...sa speram sa nu mai fie chestii dintrastea,o sa ma interesez,o arata si la tv,mio zis parintii.NUMAI BINE

am impresia ca mananci caca.t

 

PS: scoate pozele alea

Editat de gcm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si nu era suficienta adresa??...astea is vechi crezi ca nu au mai fost gasite?.......STERGETI le......adminu

se intelege mesajul dar is cam OGRISH.....daca mai vrei ai si rotten :nono:

 

Eu cred ca pozele alea sunt facute pe calculator din nimic. asa ca si daca adm. le lasa, nu prejudiciaza pe nimeni; nu manjeste "memoria" nimanui.

 

Cu bine,

Leso

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nono: Cati oameni, atatea variante. io l-am trimis pe frate-miu sa afle ce poate, ca toata ziua e prin zona asta. varianta asta e cam asa: nene pe motor/scuter/moped (nu stie, nu cunoaste diferenta), masina nu se asigura, nene intrat in masina, zburat peste, intrat sub alta masina :rose: .nimeni nu stie nimic de picioare amputate, sau ca ar fi fost fatal. in presa locala, ce am gasit pe net, nu zice nimic. :rose: sa speram totusi ca nu e foarte grav. :rose: :rock:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am impresia ca mananci caca.t

 

PS: scoate pozele alea

am scos pozele ca sa te simti mai bine si tineti impresiile pt tine :rose:

 

nu vad rostul pozelor d mai sus , n-au nici o legatura cu ce s-a intamplat in Cluj

ai dreptate intrun fel dar am ramas marcat de ce am vazut,leam sters sa fie bine pt toti :rose:

 

si nu era suficienta adresa??...astea is vechi crezi ca nu au mai fost gasite?.......STERGETI le......adminu

se intelege mesajul dar is cam OGRISH.....daca mai vrei ai si rotten :nono:

nu stiu de cand sunt pozele,nu de mult leam gasit,dar asta e realitatea,da sunt urate :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 pagini de chestii inutile..

Exact! Chiar nu a vazut nimeni ce s-a intamplat? Cei din Cluj sunati si voi la Urgenta si intrebati daca ajuns pe-acolo in data respectiva vreun accident moto...sau la politie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intzeleg dece "omoara" barfitoarele motorishtii din start, dar in fine... Ce dracu e asha greu sa zici adevarul daca tot il cunoshti? Ar trebui batutzi aia care cobesc shi raspandesc zvonuri de rahat in asemenea cazuri!!!

Un prieten de-al meu din Cluj, mergea sa cumpere momeala pt pescuit prin zona Piatza Marashti. Pe o TRECERE DE PIETONI l-a izbit o mashina. El mergea cu ceva rahatzel de scuter cu pedale... ( 180 km pe ora avea...gunoaiele astea de barfitoare).

Mashina i-a zdrobit un picior sub genunchi! Intr-adevar au sarit bucatzi de mushchi, shi a pierdut o gramada de sange. Pana acum o zi era vorba sa-i amputeze piciorul, dar din fericire acum e in afara pericolului. Au fost ceva complicatzii... 3 artere cusute cu greu... piele luata de la celalat picior... masa musculara pierduta..."n" fracturi care sunt "in lucru"... etc!

In ochii poterei el a fost de vina pt ca era calare pe moped pe trecerea de pietoni... chiar daca mergea in paralel cu alt prieten shi povestea.

Prietenii sunt langa el (chiar daca unii numai cu gandul) shi spera sa se vindece cat mai repede!

Sanatate shi bafta mare Niculau!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scos pozele ca sa te simti mai bine si tineti impresiile pt tine :rose:

ai dreptate intrun fel dar am ramas marcat de ce am vazut,leam sters sa fie bine pt toti :rose:

nu stiu de cand sunt pozele,nu de mult leam gasit,dar asta e realitatea,da sunt urate :rose:

e clar ca s pe comp lucrate...dar nu e forum de horor, mai sunt persoane cand vad kestiile astea le vine pur si simplu rau

si se scrie "le-am....", nu leam, :nono:

si sanatate multa ghiniosnistului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...