Sari la conținut

Postări Recomandate

Pai eu zic sa ne intalnim toti asa astia patratosi cu intrudere si il luam si pe AKRAPTOR si incercam sa vedem care din noi il face....ce ziceti ? e ok?

 

daca nu reusim atunci il punem presedinte......ca el stie cum e cu sarmele si cu scanteile, si o sa facem foc mare si atunci o sa ne povesteasca cum este si noi o sa invatam.....

 

 

Vreti???

 

EU NU>>>>>>>> DU_TE TATA PE ALT FORUM!!! :goodposting:

 

 

 

da !da !super tare !!! numele serialului sf ''Intruder contraataca '' :agree: ....din seria Intruder vs Raptor(AkRaptor).... :kiss: :) :)

apropo stie cineva cite ''basculante" sint in bucuresti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut !

pai duminica impreuna cu un prieten turc ne-am decis sa dam o fuga pe amkart (nu!nu sa-l vedem pe akraptor...) vroia sa vada ce se intimpla pe acolo . cum drumul prin pipera este rupt m-am decis sa o luam pe centura .zis si facut . centura varza .... la amkart lume ,motoare baieti pe circuit soare ...bem o cafea si decidem sa dam o fuga pina la snagov. acceasi centura naspa si pe o parte si pe alta masini nervoase ...facem dreapta sa iesim in dn. el ii da foarte tare si dispare (deh ZX 12...) eu prind in fata doua masini si stau cuminte .....doar putin ca ma maninca in c... si ii dau si eu tare sa-l ajung atit de tare ca s-a terminat strada !!!!!!!(urma o curba strinsa la dreapta si apoi una mai lunga la stinga care da in dn )... frina frina alea alea ma pregatesc sa decolez dar nu dercolez ca impreuna avem 550 kg !!! o luam in jos pe iarba tot tare ...normal...si ma opresc intr-un sant prin care terecea apa sau era apa ...cert e ca era mult noroi ... motoru cade pe stinga eu fac niste tumbe ...2 cred si gata !!!!!! ma ridic fac semne ca sint ok si fac o evaluare scurta ....naspa rau ...mult noroi mult.... 4 persoane n-am chinuit sa scoatem motorul din mocirla ...aluneca rau dar am reusit si vreau sa multumesc celor doi motociclisti care sa-au oprit si ne-au ajutat .multumesc ! bratul de la schimbator a perforat capacul si curgea ulei... cupar de la mol niste plastelina si acoppar gaura .... bi cu adoua doar bice spre casa plin de noroi si eu si motorul ...

 

intrudr offroad !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma invart in cercuri restranse, ca am cauciuc patrat :goodposting:

Din contra, daca te invarti in cercuri restranse trebuie sa te apleci => adio cauciucuri patrate. Cercuri largi, dragule, daca vrei sa ramai patrat la cauciucuri. Cercurile restranse sunt pentru cei patrati la cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca ai scapat cu atat si nu a fost mai rau.....pacat de motor......

 

Numa idioti pe drum....cand m-am intors de la Bucuresti, miercuri, era un tip cu un Golf V 1.9 TDI (racheta :goodposting: ) care s-a dat cu noi la linie si pe curbe cu motoarele(eu mia eram cu un prieten)....

 

Nu are rost sa mentionez modul haotic in care lua conserva virajele si depasirile efectuate!!!

 

 

 

E bine ca a scapat doar cu zgarieturi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ca ai scapat cu atat si nu a fost mai rau.....pacat de motor......

 

Numa idioti pe drum....cand m-am intors de la Bucuresti, miercuri, era un tip cu un Golf V 1.9 TDI (racheta :agree: ) care s-a dat cu noi la linie si pe curbe cu motoarele(eu mia eram cu un prieten)....

 

Nu are rost sa mentionez modul haotic in care lua conserva virajele si depasirile efectuate!!!

 

 

 

E bine ca a scapat doar cu zgarieturi!!!

 

 

salut ,dealien !

 

corect ! dar in acest caz idiotul am fost eu !!!! :goodposting: cind nu cunosti un drum nu dai gaz ca prostul !!!

 

 

 

inca nu avem jacuzzi !!!!! :kiss:

Editat de Blackrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt o multime, wash and wax-uri, uita-te la magazinele moto, au toti cate ceva special pentru mobre

 

Asta de la spalatorii ataca aluminiul, cromul, nichelul, plasticul si daca ma intrebi pe mine cred si cauciucurile sunt fucked in acelasi timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt o multime, wash and wax-uri, uita-te la magazinele moto, au toti cate ceva special pentru mobre

 

Asta de la spalatorii ataca aluminiul, cromul, nichelul, plasticul si daca ma intrebi pe mine cred si cauciucurile sunt fucked in acelasi timp.

 

 

 

 

apropo in state s-a lansat se pare prima spalatorie moto robotizata !!!

Editat de Blackrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@carteadejoc

 

imi pare rau pentru incidentul tau.

 

iti recomand cu caldura crashbars ca sa nu mai ai situatii cu dat drumul la ulei pe jos... Eu am si mi-au fost de superajutor, in mai multe situatii.

 

tare asta cu spalatoria!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@carteadejoc

 

imi pare rau pentru incidentul tau.

 

iti recomand cu caldura crashbars ca sa nu mai ai situatii cu dat drumul la ulei pe jos... Eu am si mi-au fost de superajutor, in mai multe situatii.

 

tare asta cu spalatoria!

 

 

 

 

mersi circel ! :) ironia e ca l-am comandat acum doua saptamani....chestie de sincronizare .. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toata lumea de curand am intrat si eu in rindul posesorilor de besti, sper sa ma primit si pe mine in randul vostru.

 

Merci si asfalt uscat la toata lumea...................

 

 

Bine ai venit si la cat mai multi km!!!

 

Cum iti place motorul?

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult la fel si voua.

 

Este fenomenal, imi place la nebunie, o bestie inascuta in rest fara cuvinte.

 

Am facut deja 850 Km si sper ca pana se lasa frigu sa mai fac cel putin 1000.

 

asfalt uscat...........

post-19678-1223017581_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult la fel si voua.

 

Este fenomenal, imi place la nebunie, o bestie inascuta in rest fara cuvinte.

 

Am facut deja 850 Km si sper ca pana se lasa frigu sa mai fac cel putin 1000.

 

asfalt uscat...........

 

vii maine la cheia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...