Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eh, ati inceput si voi sa le datzi pe jos. . .astea de 1800. .:rock: . .Welcome to za klub!!! :blbl:

 

 

 

Salut, Raptore.

Cum a fost pe circuit(apropo cu SS sau cu warrioru ) ?

Gume tocite ,scarite ,ceva ?

Ceva ...nou ?!

 

 

''Eh, ati inceput si voi sa le datzi pe jos. . .astea de 1800. .:P . .Welcome to za klub!!! :lol:''

 

E asa e in club !!!! Apropo ,pe cind in clubul de 1800 ???????

Numai bine !!! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai AK raptor nu are destula cilindree sa intre in club. Minte nici atat....

 

poate intr-un flame club

 

un nou exemplu:

 

/index.php?showtopic=275081

 

 

 

 

Sal la toata lumea de curand am intrat si eu in rindul posesorilor de besti, sper sa ma primit si pe mine in randul vostru.

 

Merci si asfalt uscat la toata lumea...................

 

Bine ai venit!!

 

@all

 

E buna ideea cu intalnirea. Dar multi din cei ce au intruder 1800 nu prea intra pe forum din cauza aberantilor.

 

Pacat.

 

Daca se organizeaza vreo intalnire, vin si eu!

post-4400-1223275537_thumb.jpg

post-4400-1223275566_thumb.jpg

post-4400-1223275590_thumb.jpg

post-4400-1223275640_thumb.jpg

post-4400-1223276156_thumb.jpg

post-4400-1223276181_thumb.jpg

Editat de circel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai AK raptor nu are destula cilindree sa intre in club. Minte nici atat....

 

poate intr-un flame club

 

un nou exemplu:

 

/index.php?showtopic=275081

 

 

 

 

 

 

Bine ai venit!!

 

@all

 

E buna ideea cu intalnirea. Dar multi din cei ce au intruder 1800 nu prea intra pe forum din cauza aberantilor.

 

Pacat.

 

Daca se organizeaza vreo intalnire, vin si eu!

 

 

Particip si eu daca se face vreo adunare de besti.......... :rock:

 

pai AK raptor nu are destula cilindree sa intre in club. Minte nici atat....

 

poate intr-un flame club

 

un nou exemplu:

 

/index.php?showtopic=275081

 

 

 

 

 

 

Bine ai venit!!

 

@all

 

E buna ideea cu intalnirea. Dar multi din cei ce au intruder 1800 nu prea intra pe forum din cauza aberantilor.

 

Pacat.

 

Daca se organizeaza vreo intalnire, vin si eu!

 

 

Este demential, desenele sunt facute cu aerograful? Marfa!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ cornetu:

Da, e un amic de-al meu foarte ocupat dealtfel cu altele. Dar asta nu mi-a refuzat...

 

all

 

Un loc la indemana pentru o prima intalnire ar fi la arc, poate in alta zi decat miercuri....( ma refer la mitici :rock:)

 

E o ocazie buna sa mai vorbim de service, de accesorii, chiar si de cauciucuri ( ale mele de exemplu nu au venit, nu se gasesc pe stoc in germania, unde le comandasem)

 

Ce am pus in plus pe ea:

 

semnale

oglinzi

crashbar

sissybar

 

urmeaza scarite noi, detector de radar montat in carena far, alta pedala de frana si catreva ornamente cromate pentru bascula spate, bratul cardanic si etrierele fata spate

 

Si gume noi, evident ....

Editat de circel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve bro !!!! :rock:

 

din ce in ce mai multi !!! :blbl:

parerea mea ...... depinde de noi ce facem pe acest forum la aceasta categorie !!!!

KEEP IN TOUCH ! 0722612945 Dan

 

apropo de ultimul eveniment :Pe Stelu ''Il cunosc "doar virtual de pe forumuri dar vreau sa-i urez multa sanatate !!! :rock:

cunosc senzatia si eu am cazut cu putin timp in urma dar am avut noroc. el a fost mai norocos ca a avut prietenii alaturi !!!

ASTA E IMPORTANT !!!!!

SANATATE !

 

circel pentru cauciucuri da-mi un bip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ cornetu:

Da, e un amic de-al meu foarte ocupat dealtfel cu altele. Dar asta nu mi-a refuzat...

 

all

 

Un loc la indemana pentru o prima intalnire ar fi la arc, poate in alta zi decat miercuri....( ma refer la mitici :rock:)

 

E o ocazie buna sa mai vorbim de service, de accesorii, chiar si de cauciucuri ( ale mele de exemplu nu au venit, nu se gasesc pe stoc in germania, unde le comandasem)

 

Ce am pus in plus pe ea:

 

semnale

oglinzi

crashbar

sissybar

 

urmeaza scarite noi, detector de radar montat in carena far, alta pedala de frana si catreva ornamente cromate pentru bascula spate, bratul cardanic si etrierele fata spate

 

Si gume noi, evident ....

 

crashbar, sissybar astea le-am pus si eu

 

Dar bratul cardanic si ertrierele de ce le schimbi...........?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei din bucuresti:

 

Eu astazi la 7.00 PM voi fi la arc. Facem o prima adunare, suntem vreo 4 cu intruder 1800 care vor sa vina.

 

Va astept!

 

 

scuze ! acum am ajuns acasa .... daca joia este convenabila pentru voi atunci este si pentru mine !!!

deci, facem adunarea joi 16 oct 2008 la 7 PM la arc ????

 

NO RACISM !

 

e practic sau nu ?

 

scuzati !!!!!!!!!! cred ca am facut o salata .......referitor la ultimele patru poze ,credeti ca acest tip de semnalizare e practic sau nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......referitor la ultimele patru poze ,credeti ca acest tip de semnalizare e practic sau nu ?

 

 

 

sfatul meu legat de stopul/semnalizarile din foto este sa nu dai banii pe asa ceva, pt ca sunt foarte proaste calitativ, ledurile se ard foarte repede...poti gasi multe discutii legate de acest tip de stop pe forumul www.m109riders.com

http://www.m109riders.com/forums/showthrea...lear+taillights

Editat de maitre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut! ma gindeam poate facem un mic " inventar " al intruderelor si poate ne si intilnim asa intr-o zi cu soare .... :disappointed:

 

 

Pot deschide eu lista de inventar a Intruderelor 1800 cc:

 

 

1. MAITRE - 2007 - alb - (0 modificari, deocamdata, urmeaza sa schimb gumele cu Metzler ME880 - spate 260" si fata 150")

Editat de maitre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot deschide eu lista de inventar a Intruderelor 1800 cc:

 

 

1. MAITRE - 2007 - alb - (0 modificari, deocamdata, urmeaza sa schimb gumele cu Metzler ME880 - spate 260" si fata 150")

 

2. nick1800 (am cerut modificarea in Nickthegreek dar se pare ca mai dureaza) - 2007 -negru - sissybar, crashbar si coburi - HepcoBecker, Fottpegs, Highwaypegs si Passenger Boards - Rivco, WindShield - AmericanCycles; urmeaza Bar Risers - Rivco, Tacho relocation - Rivco, Motorcycle Sound System si Tobe Rodaburners DoubleEagle Blackhawk with SLT (sunt "powder coated" negru cu doua inele cromate)

 

 

Pentru cei din bucuresti:

 

Eu astazi la 7.00 PM voi fi la arc. Facem o prima adunare, suntem vreo 4 cu intruder 1800 care vor sa vina.

 

Va astept!

 

Imi pare rau ca n'am ajuns azi (de fapt nu stiu daca a venit cineva, dar asa ziceai :disappointed: ) am avut ceva mai mult de lucru

Maine plec la Covasna si ma intorc duminica - plec din Covasna pe la 10-11

Daca vrea cineva sa faca o iesire (am auzit ca o sa fie vreme buna - mai putin maine seara cand ploua), dati un semn, poate ne vedem pe traseu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3. dealien>>>> VZR 1800 R2 (2008) Negru >>>cu sissy bar si suport genti laterale Hepco&Becker, xenon 6000 k....atat deocamdata!!!

 

 

see YA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. MAITRE - 2007 - alb - (0 modificari, deocamdata, urmeaza sa schimb gumele cu Metzler ME880 - spate 260" si fata 150")

 

2. nick1800 (am cerut modificarea in Nickthegreek dar se pare ca mai dureaza) - 2007 -negru - sissybar, crashbar si coburi - HepcoBecker, Fottpegs, Highwaypegs si Passenger Boards - Rivco, WindShield - AmericanCycles; urmeaza Bar Risers - Rivco, Tacho relocation - Rivco, Motorcycle Sound System si Tobe Rodaburners DoubleEagle Blackhawk with SLT (sunt "powder coated" negru cu doua inele cromate)

 

3. dealien>>>> VZR 1800 R2 (2008) Negru >>>cu sissy bar si suport genti laterale Hepco&Becker, xenon 6000 k....atat deocamdata!!!

Editat de maitre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...