Sari la conținut

Postări Recomandate

 

 

Sunt si mult mai rare ca M-urile... Ma intreb cate or fi pe meleagurile dacice.

 

» Post actualizat in 24 Mar 2015 05:59

Din cate stiu eu..1 GL (al meu), 1 CT, 1 CJ, unu in Suceava care e facut praf...unu il face Garaju'lu Octav bobber si inca cate or mai fi in B

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

   

» Post actualizat in 24 Mar 2015 05:59

Din cate stiu eu..1 GL (al meu), 1 CT, 1 CJ, unu in Suceava care e facut praf...unu il face Garaju'lu Octav bobber si inca cate or mai fi in B

 

Am mai vazut eu unul rosu in Sibiu.

» Post actualizat in 03 Apr 2015 11:20

Motorul de M1800 sectionat...

post-5649-0-37696900-1428059990_thumb.jpg

post-5649-0-46221500-1428059995_thumb.jpg

post-5649-0-26589700-1428060000_thumb.jpg

post-5649-0-88221800-1428060005_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

   

» Post actualizat in 24 Mar 2015 05:59

Din cate stiu eu..1 GL (al meu), 1 CT, 1 CJ, unu in Suceava care e facut praf...unu il face Garaju'lu Octav bobber si inca cate or mai fi in B

Salut ! un nr de telefon al celui din Suceava ori ceva date de contact ,te rog .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ajutorul lui Razvan de la Metric Motion am reusit sa pun chestii pe care le doream: risere noi sa aduca ghidon cu 1' mai sus si 1'1/2 spre mine + parbriz nou si deflectoare. Multam echipa Metric Motion!

Editat de traffic_man_fm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Am spalat de multe ori motorul fara sa pe el (fiind o sa mustang piele nu imi permit sa o bag la "jet") si nu are nimic. Modulul si evacuarea le-am din Oct 2011 si totul este foarte ok.

 

 

 

 

» Post actualizat in 10 Mar 2015 06:17

O intrebare pentru cei cu C1800:

Are cineva modelul RT cu windshield original?

Sau a pus cineva Winshield Screen Set original cu P/N 99000-99074-65N ?

 

Am montat un set de proiectoare de la Hepco&Becker si tot caut un parbriz XXXL sa il pot monta fara sa renunt la proiectoare.

Salut ! mai ai cumva saua originala ?nu vrei sa o vinzi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăsta e al șaselea sezon în care îmi propun să vă propun o excursie de o zi de Intrudere 1800, și M și C, iar acum chiar cred că i-a venit rândul. Mă gândesc la un București - Brașov și retur, pe trasee diferite (de exemplu la dus prin Siriu, la întors pe DN). La Brașov poate bem un cico cu AWD, modelator de-al nostru de același calibru 1800.

Ca dată aș zice 25 aprilie sau 9 mai. Cine merge e rugat să anunțe aici sau pe pm. Sper să ne strângem cât mai mulți. O cireadă de 10-20 de Intrudere ar fi chiar sexy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ey va astept cu mare drag in 9 mai. In 24 aprilie se insoara un amic motociclist cu alai pe doua roti si petrecere haiduceasca de la care nu vreau sa lipsesc.


» Post actualizat in 10 Apr 2015 08:51

AWD, modelator de-al nostru

 

Doar cu titulatura... Am fost "uns" modelator din greseala, ma comport ca un user oarecare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calendarul e deschis, o putem comite pe 9 mai sau oricand dupa aceea, nimic nu e batut in cuie; e doar in holtsuruburi. In mai e oricum un pic mai cald decat in aprilie.

@AWD: acum am inteles, esti un moderator oarecare :)

Distractie maxima si calatorie placuta, domnilor! Mai sunt ceva posesori de Intruder care nu au cont pe aici, poate facem cumva sa dam de veste si offline. Poate mai vedem cativa la SMAEB.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! mai ai cumva saua originala ?nu vrei sa o vinzi ?

S-o gasesc si ... iti scriu dupa sarbatori.

» Post actualizat in 10 Apr 2015 18:35

Calendarul e deschis, o putem comite pe 9 mai sau oricand dupa aceea, nimic nu e batut in cuie; e doar in holtsuruburi. In mai e oricum un pic mai cald decat in aprilie. @AWD: acum am inteles, esti un moderator oarecare :) Distractie maxima si calatorie placuta, domnilor! Mai sunt ceva posesori de Intruder care nu au cont pe aici, poate facem cumva sa dam de veste si offline. Poate mai vedem cativa la SMAEB.

Buna idee, hai ne vedem la SMAEB pe Vineri / Sambata si stabilim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o mai gasesti ,eu astept !!!!

iti inteleg nerabdarea.... Sunt inca plecat, maine ma reintorc acasa si o caut. Nu am uitat. Esti interesat de ambele, inclusiv pasager?

» Post actualizat in 16 Apr 2015 16:50

S-o gasesc si ... iti scriu dupa sarbatori.» Post actualizat in 10 Apr 2015 18:35

Buna idee, hai ne vedem la SMAEB pe Vineri / Sambata si stabilim.

Ajunge cineva maine la SMAEB?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti inteleg nerabdarea.... Sunt inca plecat, maine ma reintorc acasa si o caut. Nu am uitat. Esti interesat de ambele, inclusiv pasager?

» Post actualizat in 16 Apr 2015 16:50

 

Ajunge cineva maine la SMAEB?

nu doar saua pilotului ...scuze !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am să ajung sâmbătă dimineața, în jurul orei 10:15, ocazie cu care am să dau de știre intruderiștilor de 1800 pe care îi văd că organizăm o ieșire împreună. Am putea să ne vedem mai mulți sâmbătă acolo, pentru eventuale puneri de acord asupra traseului sau a altor detalii organizatorice.


» Post actualizat in 16 Apr 2015 20:12

Mai facem schimb de numere de telefon, de card, de PIN...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am să ajung sâmbătă dimineața, în jurul orei 10:15, ocazie cu care am să dau de știre intruderiștilor de 1800 pe care îi văd că organizăm o ieșire împreună. Am putea să ne vedem mai mulți sâmbătă acolo, pentru eventuale puneri de acord asupra traseului sau a altor detalii organizatorice.

» Post actualizat in 16 Apr 2015 20:12Mai facem schimb de numere de telefon, de card, de PIN...

Din pacate nu pot ajunge maine. Voi incerca Duminica dimineata. Daca aveti drum sau v-ati propus sa ajungeti la Smaeb, dati de stire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calendarul e deschis, o putem comite pe 9 mai sau oricand dupa aceea, nimic nu e batut in cuie; e doar in holtsuruburi. In mai e oricum un pic mai cald decat in aprilie. @AWD: acum am inteles, esti un moderator oarecare :) Distractie maxima si calatorie placuta, domnilor! Mai sunt ceva posesori de Intruder care nu au cont pe aici, poate facem cumva sa dam de veste si offline. Poate mai vedem cativa la SMAEB.

Salutare !

Eu pe 9 mai nu pot ...Dar ar fi o idee de iesire asa in gasca . Sunt pentru ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim, Ștefan Tătaru, pentru manualul de service. Am mai anunțat câteva pagini în urmă, mai spun și acum că am manualul de service în format electronic și îl dau gratis cui are nevoie.

Am fost ieri la SMAEB, am mai avizat fo 4 de-ai noștri.

Putem organiza ieșirea la data la care vor dori cei mai mulți dintre noi. Nici 9 mai nu e fixă, e păcat să mergem fără cineva care și-ar dori dar nu poate în ziua respectivă. Când am făcut propunerea trebuia să avansez și detalii concrete (dată, traseu), altfel am mai fi stat un an până am fi ieșit împreună.

Deci calendarul rămâne deschis, dacă ne adunăm mai mulți în una dintre zilele de 16 mai, 23 mai, 30 mai sau 6 iunie șamd decât în 9 mai, atunci cu atât mai bine. Eu pot oricând, inclusiv în zilele (și nopțile...) lucrătoare, dar important ar fi să fim cât mai mulți și cred că asta s-ar întâmpla într-o zi de sâmbătă, când ne vom pune cât mai mulți - preferabil toți - de acord.

Așadar, să scriem propuneri, să comunicăm; când ne vom pune de acord cei mai mulți atunci o vom face.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, dragi posesori de Suzuki Intruder 1800!!!

Daca in urma cu ceva ani, salivam pe strazile din Capitala, cu ochii dupa cate o bestie de 1800, iata ma in sfarsit in posesia unei astfel de bijuterii...

In scurt timp voi posta si cateva foto sugestive si sper sa ne vedem cat mai multi, cu bine, atat pe sosele cat si la intalnirile de la Arc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...