Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

He,he,de fapt e mortaciune :ok: ....Avind in vedere aerografiile... :agree:

 

* bey, tu nu intelegi nimic din arta! :smoke:

mai bine explica ce are Vulcanul cu vulturul ala (made in USA)...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bey voi nu stiti nimica. de fapt vulturul ala e cioara griva bastinasha aflata in misiune sub acoperire

 

* bey, tu nu intelegi nimic din arta! :agree:

mai bine explica ce are Vulcanul cu vulturul ala (made in USA)...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:agree:

Eu am o scuza...Asa am luat-o ...!Stiti foarte bine ca vreau s-o revopsesc. Cand ma mai intreaba cite unu' care-i motoreta mea,eu raspund "aia cu cioara pe rezervor"...Legatura e ca are o gramada de accesorii Highway Hawk,emblema lor e cu vultur,si-n general vulturul reprezinta "libertate",si cam e specific chopperelor (asta ar fi trebuit s-o stii deja,na!). Am dreptate,Black-ule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke:

Eu am o scuza...Asa am luat-o ...!Stiti foarte bine ca vreau s-o revopsesc. Cand ma mai intreaba cite unu' care-i motoreta mea,stiti foarte bine ca zic "aia cu cioara pe rezervor"...Legatura e ca are o gramada de accesorii Highway Hawk,emblema lor e cu vultur,si-n general vulturul reprezinta "libertate",si cam e specific chopperelor (asta ar fi trebuit s-o stii deja,na!). Am dreptate,Black-ule?

 

 

mai bine o repari intai, sa vedem ca merge :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine o repari intai, sa vedem ca merge :agree:

Stii foarte bine ca am gramada de piese noi.Stimatii domni mecanici (se stiu ei ),ma tot amina cu reparatu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnule circel iata piesa pe care o cautati dumneavoastra. Exista desigur si in forma sa fixa pe ebay dar e urata. O puteti comanda de aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma lasati salivareala asta lunga cat o telenuvela pentru Intruder 1800. Suficient. E ok cruiseru desi nu-mi place la unele chestii. Dau challenge la oricare posesor de Intruder 1800 sa se dea cu mine si cu Warrioru pe Amckart. .

 

* te inteleg, Ak_Raptor, chiar iti dau dreptate, nu e cine sti ce "scula" Intruderul asta vaka (depinde - mereu! - cu ce compari), dar noi aici nu salivam, ci ne distram punandu-l pe circel la incercare cu tot felul de teme :agree:

 

Totusi, faza cu AMCkart-ul n-o inteleg nici sa ma omori. Ce are poola cu prefectura?! sau ...te plictiseai? :smoke:

Iar ai nimerit din greseala pe un alt topic decat intentionai...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma lasati salivareala asta lunga cat o telenuvela pentru Intruder 1800. Suficient. E ok cruiseru desi nu-mi place la unele chestii. Dau challenge la oricare posesor de Intruder 1800 sa se dea cu mine si cu Warrioru pe Amckart. .

 

Te crezi la NFS dar ai nimerit in poola. Eu la NFS jucam cu cheaturi, luam basculanta si o luam in sens invers de la linia de start.

 

Editat de sukhoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca voi aveti obsesii cu poola. .in ce fel nu stiu. .eu m-am dat de multe ori cu warriorul pe amckart. In afara de gugu nu mai stiu cine s-a mai dat cu un cruiser pe amckart. Poate incercati si voi sa faceti ceva similar, daca nu v-ati luat moto cruiser decat sa mergeti in linie dreapta pe deneu.

post-3394-1188122422_thumb.jpg

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca voi aveti obsesii cu poola. .in ce fel nu stiu. .eu m-am dat de multe ori cu warriorul pe amckart. In afara de gugu nu mai stiu cine s-a mai dat cu un cruiser pe amckart. Poate incercati si voi sa faceti ceva similar, daca nu v-ati luat moto cruiser decat sa mergeti in linie dreapta pe deneu.

 

Deci cine nu vine pe amckart nu mai are curbe.... :smoke:

 

Eu nu am fost pe amckart, as merge de curiozitate cu vaka, dar in nici un caz sa ma intrec. Asta mi se pare cea mai mare tampenie.

 

Ai aruncat degeaba manusa, nu cred ca aceste motociclete sunt facute pentru circuit. Rupe-ti tu gatul daca te pasioneaza viteza. :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci cine nu vine pe amckart nu mai are curbe.... :smoke:

 

Eu nu am fost pe amckart, as merge de curiozitate cu vaka, dar in nici un caz sa ma intrec. Asta mi se pare cea mai mare tampenie.

 

Ai aruncat degeaba manusa, nu cred ca aceste motociclete sunt facute pentru circuit. Rupe-ti tu gatul daca te pasioneaza viteza. :agree:

 

Nu conteaza ca nu sunt facute pentru circuit, eu m-am dat, sa vad cum se descurca caterpillarul. Si s-a descurcat bine, mancaiash farul :ok:

 

Da nici nu ma intereseaza sa intre mai multi cruiseristi acolo. Eu sunt multumit ca am facut-o eu. .de multe ori.

 

Si apropos, daca nu ma dadeam pe Amckart poate nu as fi invatat niciodata care sunt limitele la inclinare cu Warrioru. . Acum am 50% din scarite dupa multe sedinte pe Amckart. . Deci am acumulat o experienta acolo, pe care nu as fi prins-o pe Cheia probabil.

Editat de AK_Raptor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza ca nu sunt facute pentru circuit, eu m-am dat, sa vad cum se descurca caterpillarul. Si s-a descurcat bine, mancaiash farul :agree:

 

Da nici nu ma intereseaza sa intre mai multi cruiseristi acolo. Eu sunt multumit ca am facut-o eu. .de multe ori.

 

Si apropos, daca nu ma dadeam pe Amckart poate nu as fi invatat niciodata care sunt limitele la inclinare cu Warrioru. . Acum am 50% din scarite dupa multe sedinte pe Amckart. . Deci am acumulat o experienta acolo, pe care nu as fi prins-o pe Cheia probabil.

 

 

Nu cred ca vreau sa merg la limita cu intruderul

 

ma las destul de mult, mai dau cu calcaiele, dar mi-e frica sa nu o trantesc....

 

Cel mai greu este de manevrat monstrul pe curbe extrem de stranse)ac de par)

 

--- Mesaj completat în 27 Aug 2007 14:40 -------------
total offtopic:

 

un warrior modificat pe la 150 de caluti...

 

http://www.motorcyclecruiser.com/tech/patr...rior/index.html

post-4400-1188214801_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca vreau sa merg la limita cu intruderul

 

ma las destul de mult, mai dau cu calcaiele, dar mi-e frica sa nu o trantesc....

 

Cel mai greu este de manevrat monstrul pe curbe extrem de stranse)ac de par)

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Aug 2007 14:40 -------------</small><br/>total offtopic:

 

un warrior modificat pe la 150 de caluti...

 

http://www.motorcyclecruiser.com/tech/patr...rior/index.html

 

Stiu Warrioru ala de curse de la Patrick Racing. . .chiar am si schimbat niste mesaje cu Patrick, si mi-a dat niste sfaturi despre evacuari pentru Warrior. Omul se da la drag races cu el.

 

si sa stii ca avand cuplul f. mare pe cruiser te ajuta sa o tii inclinata la limita pe ace de par. singura chestie este arcul de cerc mai mare pe care trebuie sa-l faci pe amc. (comparativ cu un SS). . .si pozitia mai incomoda pentru abordat virajul la inclinare mare. In rest, e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha ,parca vad ce-o sa baleasca unu'cu Intruder cu harci pe rezervor (?),cand o sa vada pozele... Felicitari,33ska!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos

 

vreau si eu, la poza 3 mai ales... :D

 

Oare de ce nu ma mir?! Da' "koala" stie :bounce: ...?

Iar am vazut parcat un M109R, alb,pe Stirbey Voda...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha ,parca vad ce-o sa baleasca unu'cu Intruder cu harci pe rezervor (?),cand o sa vada pozele... Felicitari,33ska!

 

 

ca tu nu balesti...

 

Dam o carpa la botic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

verificati cardanul si cutia, sunt ingrijorari despre aceste subiecte printre posesorii de M1800 / M109R

 

Ia zi-ne mai multe, ca eu nu am auzit nimic despre asta.

 

A mea are doar 11.000 km din aprilie....

 

E drept, timoneria mai scapa, dar e rezonabil

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daa, zi-ne mai multe despre eventualele probleme ce ar putea sa apara.. Pana acum nici una...5500 km.

As vrea sa-mi schimb tobele de pe motorul meu cu unele care sa sune mai barbatesc :) .

Ce recomandati? unde gasesc, cam cat costa? merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...