Sari la conținut

Motociclist Lovit(usor) Big-berceni!


Blackman
 Share

Postări Recomandate

La ora 09.00-09.45 in intersectia Big-Berceni a fost lovit(darimat ) un motociclist...autorul a fugit sub privirile socate ale celor aflati la fata locului...motociclistul lovit este unul dintre cei care au fost si la inmormintarea lui Catalin...Nu este nimic grav din cite mi-a povestit mama mea, a stat de vb. cu el intrebindu-l daca poate sa-l ajute cu ceva,sper sa posteze evenimentul si numarul celui care l a lovit si a fugit... :nono: :rose: :rose:

Editat de Blackman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba de un tip cu parul pina la umeri...motocicleta nu este una sport(mi-a spus mama ca nu seamana cu a mea...nu se pricepe la motoare),este neagra,...deduc ca poate fi vorba de un chopper...sau ceva asemanator!!!

Da!!! imputitul nici macar nu a oprit sa vada daca bietul om este intreg...indiferent a cui a fost vina!!!...dar faptul ca a fugit spune mult despre a cui a fost vina!

Editat de Blackman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar trebui batut pana la sange, NU-MI VINE SA CRED! am auzit si-n timisoara, anul trecut, de un caz asemanator, cu toate ca se intampla de mai multe ori intr-un an. REVOLTATOR este putin spus! animal de om! sper sa nu fie nimic grav, baiete, ai grija, sa te faci bine, si, daca-l gasesti, nenoroceste-l. ASFALT USCAT! asteptam detalii despre masina, nr. de inmatriculare etc. NUMAI BINE TUTUROR! nu iertati jigodiile de conservari care ne extermina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este vorba de un tip cu parul pina la umeri...motocicleta nu este una sport(mi-a spus mama ca nu seamana cu a mea...nu se pricepe la motoare),este neagra,...deduc ca poate fi vorba de un chopper...sau ceva asemanator!!!

Da!!! imputitul nici macar nu a oprit sa vada daca bietul om este intreg...indiferent a cui a fost vina!!!...dar faptul ca a fugit spune mult despre a cui a fost vina!

daca afli da-ne mai multe detalii poate da-m cu ochii de fraier si il aranjam sti ca e o vorba se intalneste el munte cu munte dar om cu cazanist poate are ghinionul sa ne intalnim cu el in trafic si o sa ii para rau de ce a facut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca afli da-ne mai multe detalii poate da-m cu ochii de fraier si il aranjam sti ca e o vorba se intalneste el munte cu munte dar om cu cazanist poate are ghinionul sa ne intalnim cu el in trafic si o sa ii para rau de ce a facut

 

asta presupunand ca e acelasi om. poate a condus-o fi-su sau vreun amic, n-ai de unde sa stii. n-ar fi mai bine sa afli ce si cum, si dupa sa dai cu parul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a luat nimeni numarul de inmatriculare al conservei???in ce conditii s-a petrecut accidentul??cum se simte baiatul cu moto??sfalt uscat si atentie sporita la idioti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam sa intre pe forum,tot ce stiu este ca ia spus mamei ca a fost la inmormintarea lui Catalin,deci este unul dintre cei care au fost la inmormintare,mai mult nu stiu, poate ne spune el mai multe despre cum s a intimplat si cum se simte!!!...

In timp ce omul isi ridica(stingea motorul) de pe jos ala a fugit...toata lumea se uita sa vada daca a patit ceva bietul om!!!

Ps.poate totusi a reusit el sa vada nr. !!!

Editat de Blackman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...