Sari la conținut

Offtopic


km453
 Share

Postări Recomandate

Hai la revedere! Nu e nimeni obligat sa citeasca posturile mele sau topic-urile... Dai un scroll si gata... Ce traume au unii...

In loc sa-ti ceri scuze tu esti tot mai pizdos! :wink:

Am vrut sa-ti tin partea, dar vad ca il loc sa inveti ceva din ce s-a scris tu faci poola mare. ...sau putza? :) cred ca e mai potrivit.

 

Mai Pacasac, baga-l la racoare cateva zile, doar esti gardian. Scapam de el o perioada, poate sa recoreste. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce stiti de expozitia asta a carui banner tot contorizeaza invers, se preconizeaza ceva reduceri majore la echipament?

 

sint ceva reduceri da in nici un caz majore . eu am fost la citeva editii si mi'am luat cite ceva . adica marfa din anii trecuti , in nici un caz produsele ce vor aparea pe piatza in 2008 . astea au pretzurile de magazin . da potzi gasi sigur ceva fain . intr'un an mi'am luat coburi la pretz redus , in altul ochelari , altadata ceva produse de la Louis ...etc dar oricum merita sa mergi sa vezi ce marfa au acolo . in fiecare an , firmele si'au prezentat ultimele motoare . plus ca o adevarata expozitzie e si afara , ca bucurestenii vin cu motoarele . si cum au bani , ai si ce vedea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey frate .... intzele si tu ca important aici nu este cit de multe postari ai . nimeni nu este impresionat de frecventza opiniilor tale . numa ca vorbeste la obiect . de exemplu aici e vorba despre excursii de 1 mai . deja ai aici nu stiu cite opinii da tu esti scuterist . uite , sa nu zici ca sint rau , te intreb : vi cu noi , cu motoarele in vama sau in maramu ' ? daca da , posteaza , daca nu... treci la topicu pt scuteristi . ce'i asa de greu d einteles?

 

Poate k intradevar a fost o postare aiurea... dar vroiam sa fac o gluma pentru baiatul suparat ca pe el nimeni nu-l baga in seamana in bavaria... Intentia a venit intr-o maniera buna si a iesit... ce se poate vedea a iesit!

 

 

iti f-ut un scrol daca ma iei pe tonul asta de te cauta m-ata cu lupa sa te identifice.Hai sictir ba putza cu tonul tau.Ti-am facut o observatie si tine cont de ea nu sari la mine ca o sa vina vremea in care o sa vrei sa iesi cu noi si o sa-ti dea cu virgula.

 

Tu esti jmecher dasta care f**e si e campion national la box 30-35 kg nu. Crezi ca depind de tine ma? O sa vina vremea cand... poate o sa si ies ma... dar nu cu tine... sau o sa fie ignoranta reciproca. Si probabil vroaiai sa spui doamna maicamea "ba putza" nu m-ata.

 

pai lipiti cu niste petece gaurile alea, sa nu mai scape pe aici...

cand ii vezi si cu gura mare chiar ca iti vine sa le dai doua dupa cap.

eu personal as vrea sa fac prezentarile intre gixu' si pokemonu' ala sa il vad pe ala mic pe unde mai scoate camasa....

 

sia cum ontopic: ce dracu cauta aia cu 49 cmc in discutii despre excurii de cateva mii de km de 1 mai?

 

 

Poate nu mai scoate camasa... scoate altceva... Te abti sa le dai doua dupa cap! Nu iti mai spun si tie dc am postat... am scris mai sus...

 

 

Mai pruncule!

 

Nimeni nu are nimic personal cu tine,entuziasmul tau pentru motociclism este de apreciat,dar intzelege te rog ca postarile inutile sunt o pierdere de timp atat pentru tine cat si pentru cei care citesc forumul.Sa stii ca baietzii cu multi km pe moto posteaza cel mai rar,dar cand o fac,gasesti ceva util in ceea ce au scris.

Tu chiar crezi ca pe cineva de pe forum intereseaza cate amenzi de circulatzie a incasat tatal tau,ca tie iti curge benzina de la scuter,etc?Astea le discutam daca vrei la o bere,dar doar dupa ce implinesti 18 anishori.Daca tot ai chef de scris inutilitatzi,rugamintea mea este sa intri intr-o camera de chat specifica adolescentilor sub presiune si acolo potzi sa te dai cu capul de peretzi cat vrei si sa discutzi aberatzii cu totzi putzo-palmishtii.

Si nu te mai lua de "batranii" de pe forum ca multzi mergeau pe moto cu mult inainte ca tu sa fi dat capacitatea.

Stai deocamdata in banca ta,nu incerca sa sari etapele si iti garantez ca peste 3-4 ani o sa-ti fie si tie rushine de ce ineptzii puteai sa postezi odinioara.

O seara faina si nu o lua personal.

 

La fel, am scris mai sus dc am postat. Repet, nimeni nu va tine pistolul la tampla sa cititi posturile mele. Faza cu ce amenda a luat taicamiu, a fost explicatia din contextul unde am pus intrebarea... Citeste tot ca sa intelegi, nu printre randuri. "adolescentilor sub presiune"... Nu stiu ce crezi tu prin aceste cuvinte, dar eu nu am luat foc ca djeeckx asta si ca alti mr. snacki. Cu benzina... eram disperat la in legatura cu pierderile de carburant din n motive pentru care nu merita sa-mi mananc timpul ca sa ti le spun tie...

 

In loc sa-ti ceri scuze tu esti tot mai pizdos! :wink:

Am vrut sa-ti tin partea, dar vad ca il loc sa inveti ceva din ce s-a scris tu faci poola mare. ...sau putza? :lol: cred ca e mai potrivit.

 

Mai Pacasac, baga-l la racoare cateva zile, doar esti gardian. Scapam de el o perioada, poate sa recoreste. :)

 

Pentru ce trebuia sa imi cer scuze? De la cine ce sa invat ma... daca sunt 10 oameni mai aici de la care sa poti invata ceva... ma rog... La faza aia cu "poola mare. ...sau putza?" trebuie sa recunosti k tu sti mai bine nu? :kiss: Dupa ce ai scris, ce ai scris, mai dai si limbi in c*r la moderator.

 

Ca sunt copil... ce sa zic... sunt, recunosc, o sa o recunosc dar vad ca aici nu se practica respectul de varsta... ala cu "m-ata" cu toate ca daca intradevar vroia sa scrie el corect putea sa zica ma-ta dar, in fine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DRAGI CAMARAZI, ONORABILA COMUNITATE !

 

ACEST FORUM A DEVENIT O TROACA, SPUS ASA MAI DIPLOMATIC.

PRIN URMARE SI ASADAR, VA PROPUN URMATOAREA LEGISLATZIE : CINE POSTEAZA AIUREA IN TRAMVAI, ADICA OFF-TOPIC, SA SUPORTE CONSECINTELE.

PE ALTE FORUMURI NU SE PREA STA LA DISCUTII, O CAM IEI LA BOT SI FACI TUSA DESTUL DE REPEDE DACA NU RESPECTI CEEA CE AI ""SEMNAT" CU BUNA STIINTA ATUNCI CAND TE-AI INSCRIS. ASA CUM II RESPECTI PE CEI DIN CASA DE LA TINE, ASA E NORMAL SA FACI SI AICI. TOT O FAMILIE ESTE, INSA CEVA MAI NUMEROASA. SI DACA MAJORITATEA ZICE CA ASA TREBUIE, ATUNCI ASA TREBUIE SI GATA. E RANDUL DOMNIILOR VOASTRE A VA EXPUNE PAREREA, TINAND CONT, ROGU-VA, DE CELE CE URMEAZA.

 

EU VA PROPUN DOUA LINII SIMPLE SI USOR DE URMAT :

 

1. RESPECT (impreuna cu cei 7 ani de acasa)

 

2. ON-TOPIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DRAGI CAMARAZI, ONORABILA COMUNITATE !

 

ACEST FORUM A DEVENIT O TROACA, SPUS ASA MAI DIPLOMATIC.

PRIN URMARE SI ASADAR, VA PROPUN URMATOAREA LEGISLATZIE : CINE POSTEAZA AIUREA IN TRAMVAI, ADICA OFF-TOPIC, SA SUPORTE CONSECINTELE.

PE ALTE FORUMURI NU SE PREA STA LA DISCUTII, O CAM IEI LA BOT SI FACI TUSA DESTUL DE REPEDE DACA NU RESPECTI CEEA CE AI ""SEMNAT" CU BUNA STIINTA ATUNCI CAND TE-AI INSCRIS. ASA CUM II RESPECTI PE CEI DIN CASA DE LA TINE, ASA E NORMAL SA FACI SI AICI. TOT O FAMILIE ESTE, INSA CEVA MAI NUMEROASA. SI DACA MAJORITATEA ZICE CA ASA TREBUIE, ATUNCI ASA TREBUIE SI GATA. E RANDUL DOMNIILOR VOASTRE A VA EXPUNE PAREREA, TINAND CONT, ROGU-VA, DE CELE CE URMEAZA.

 

EU VA PROPUN DOUA LINII SIMPLE SI USOR DE URMAT :

 

1. RESPECT (impreuna cu cei 7 ani de acasa)

 

2. ON-TOPIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu mai scoate camasa... scoate altceva... Te abti sa le dai doua dupa cap! Nu iti mai spun si tie dc am postat... am scris mai sus...

 

Nu baga tu mana in foc ca ma abtin, daca continui tot asa cu rahaturile tale.

La faza aia cu "poola mare. ...sau putza?" trebuie sa recunosti k tu sti mai bine nu? :wink: Dupa ce ai scris, ce ai scris, mai dai si limbi in c*r la moderator.

 

Pentru chestia asta asteapta-te sa n-ai absolut nici o tangenta cu fenomenul moto in brasov. Ia-o ca o promisiune. Si stiu ca nu imi era adresata, dar spre deosebire de tine eu stiu cu cine vorbesc pe forum. Tu esti singurul looser care se da cocosh de la tastatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti jmecher dasta care f**e si e campion national la box 30-35 kg nu. Crezi ca depind de tine ma? O sa vina vremea cand... poate o sa si ies ma... dar nu cu tine... sau o sa fie ignoranta reciproca. Si probabil vroaiai sa spui doamna maicamea "ba putza" nu m-ata.

greshit, chiar despre ma-ta vorbeam. :finger:retrage-te ca m-ai plitisit.Subiect incheiat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Abea astept sa-l vad pe mucosu asta luandu-si niste capace de sa-i intoarca de cateva ori casca pe cap... :wink:

 

PS. Bai copil prost, lasa impresiile si replicile acide ca n-ai nici o sansa...decat aia sa devii din ce in ce mai antipatic... acu taci si-nghite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ref: alexis

Cea mai dureroasa chestie pe care poti sa o patesti in viata este sa nu te bage NIMENI in seama. Amintitiva cei care sariti la gatul lu NIMENI asta, atunci cand ii vedeti emanatiile pe aici, sa sariti peste comentariile referitoare la experienta lui de viata, si ca daca nu il bagati in seama era inapoi acolo de unde s-a bagat in seama (la scuteristi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oare ce s-a intamplat zilele astea pe aici sa vina ca urmare a muzicii care era miercuri in Bavaria? Mama ce efecte secundare a avut.... :wink: :kiss:

:) :lol: se pare ca eu am fost afectat cel mai tare de pseudomanelele alea (daca poate exista ceva mai infect de atat si pe care sa-l numesti pseudo)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun offtopic! Se vede clar ca trebe sa se incalzeasca afara sa iesim si noi cu motoarele,nu de alta dar s-a acumulat ceva tensiune in timpul iernii..

dupa primele iesiri o sa inceapa din nou topicurile prietenoase,interesante si fara jigniri =)) =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

February 4th 2008 - Budapest (HUNGARY)

 

The Central Europe Rally: First rally of the A.S.O. "Dakar Series "

 

Amaury Sport Organisation announces the creation of the Central Europe Rally. This new rally organised under the " Dakar Series " certification will take place from April 20th to the 26th in Hungary and Romania. Scrutineering and administrative checks will take place on 19th of April in Budapest.

 

ps: info am gasit-o pe site-ul oficial, trimis de John.

parcours_2008_01_30.pdf

Editat de dhamzea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ma dezamagiti...

pai dupa citeva dialoguri se termina deja scandalul :wink:

:lol: :)

 

--- Mesaj completat în 17 Feb 2008 18:27 -------------
lasati copilul in pace

chemati-l in gasca si hai sa-i explicam cam cum stau treburile....pina la urma este unul de-al nostru,nu cred ca noi la virsta aia eram mai breji....unii nici acum nu sint...ati uitat de scandalul penibil dintre mine si paca...?

hai ca vine sezonu si anu asta cica e unul fain,numa bun de alergat,avem si dakaru in romania..... :lol:

se insoara si florin..... :kiss:

io tra sa dau de baut ca am ramas in urma......

:)

etc...etc...etc.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa mergi un pic la scolarizare la suzukianu si cand reusesti sa mananci cat el,atunci mai vii sa vorbim.

 

si schimba dracu semnatura aia, ca nu avem nevoie de juma' de pagina rosie sa iti poti vinde tu bicicleta cu motor...

 

Tu ai uitat de cotetz obisnuiai sa pilotezi mah reisare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bueeeiii...neam de neamul pacasacilor n-au avut asa bjiuterie cum era cioparashul ala....

Eu zic sa te mai gandesti cand afirmi asa ceva.... :huh:

 

Faptul ca avea plastice de cazan pe el nu-l face ciopar :cheers:

 

Pacat ca nu-l mai ai, ca organizam o liniuta, tu vs Alexis :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...