Sari la conținut

Offtopic


km453
 Share

Postări Recomandate

hai mahhh ca e simpatic, :) mai da-i o sansa, poate are un mic cazut pe CAPS si nu il vede...

 

Nu eu sunt admin, eu sunt numa moderator, nu prea dau warn, decat la prieteni :hug: Nu eu i-am suspendat contul, ci altcineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am inceput sa am din ce in ce mai mult sentimentul ca tot ce s-a construit prin intalnirile de iarna trecuta, cand ne facea placere sa ne vedem cu totii, incepe sa se duca naibii iarna asta.

 

1. scandalul din groove unde v-ati facut de toate alea frumoase fara sa se stie de fapt cine e cu adevarat vinovat

 

2. pentru antemiu intalnirile de miercurea au devenit niste evenimente minore lipsite de importanta

 

3. suzukianu arunca cu jigniri in toate partile cum nu-i convine ceva, fara sa ii treaca prin cap ca cel pe care il ameninta poate chiar nu are nici o vina si mai ales fara sa se gandeasca ca poate de fapt e vina lui pentru ce s-a intamplat

 

 

Lista probabil o sa continue in zilele urmatoare. Faina comunitate de motociclisti avem, n-am ce zice. :) sa mai vada si altii ce bine va intelegeti. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata manelistii n-or sa se-nteleaga cu satanistii, chiar daca au ca scop comun motociclismul.

Asta e ca fapt divers, orice asemanare este o pura coincidenta.

ce rau esti !!! pai noi 2 ne intelegem si motz in frunte nu am eu. :) :hug: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum te intreci cu gluma.

Ia-o repede pe Mada in brate, atinge-i sobolanii, calmeaza-te si du-te acasa sa te schimbi, ca avem treaba diseara.

 

Nu ma cauta tu, te caut eu.

asta fac la prima ora a diminetii cand intru in birou asa ca nu e nimic nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@qwert: La drq suntem oameni de munte.. puternici, mandri si falnici. Sau in fine unii mai mult din fiecare. recunosc, cu parere de rau, ca as fi reactionat la fel ca Suzukianu, daca as fi fost in locul lui. In primul rand pentru ca nu am stat sa citesc "regulile" site-ului. Am plecat de la ideea ca un comportament decent este perfect. Nu m-as fi gandit nici intr-o mie de ani ca e interzis sa scrii cu majuscule.

Si totusi, ca off topic la off topic, am intalnit afirmatii ce m-ar fi deranjat de 10 ori mai mult decat juma de pagina de injuraturi la toate adresele posibile. Eh well, justice is blind just when it doesn't needs to be, and vice versa.

Editat de Mougli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...