Sari la conținut

Motocicletele Din Oltenia


BlakAngel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 356
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

baieti, respectele mele !

imi e si mie dor de Craiova asa ca mai citesc sectiunea asta dar....cam putina activitate :laugh:

Mesaj completat

p.s.: poate ajutati cu niste info`uri la cald :( : /index.php?showtopic=437149

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti, respectele mele !

imi e si mie dor de Craiova asa ca mai citesc sectiunea asta dar....cam putina activitate :laugh:

Mesaj completat

p.s.: poate ajutati cu niste info`uri la cald :( : /index.php?showtopic=437149

 

salve my friend ! cand ne vizitezi ?

 

in legatura cu harta sa ne hotaram ce si cum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

theos ce liniste a fost azi frate ... incredibil de bine fara traficul infernal de era aici odata. parca e mai bine asa, cel putin pana incep astia sa sape

 

daaaa, parca ar fi fost weekendul pe a.i. cuza :(

 

cand or incepe sa sparga nu avem decat sa cerem spor de zgomot/praf ca si minerii :laugh:

Mesaj completat

Daca veniti prin Rovinari putem sa mai schimbam o vorba /sfaturi/iesiri. Ma puteti contacta la 0763038365.(Vex) Salutare .

 

salutare, cum sa nu, notat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve my friend ! cand ne vizitezi ?

 

in legatura cu harta sa ne hotaram ce si cum

 

cu prima ocazie cand cele 3 bisectoare se vor intalni : timpul,banulsi cu vremea :)

nush cum e pe la voi cu drumurile dar aci primavara pe langa ghiocei si tot felul de pasarici :baldy: a adus gropi, nisip si toate ingredientele unei plimbari excelente.

ca daca tot veni vorba de vizite, voi nu ati vizita si ardealu acum rpd pana nu`l vand ai nostrii la vecini cu ocazia alegerilor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu prima ocazie cand cele 3 bisectoare se vor intalni : timpul,banulsi cu vremea :)

nush cum e pe la voi cu drumurile dar aci primavara pe langa ghiocei si tot felul de pasarici :baldy: a adus gropi, nisip si toate ingredientele unei plimbari excelente.

ca daca tot veni vorba de vizite, voi nu ati vizita si ardealu acum rpd pana nu`l vand ai nostrii la vecini cu ocazia alegerilor ?

 

am veni noi dar se aplica si aici teorema celor 3 bisectoare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Ajutatima si pe mine, stiti vreun magazin moto in craiova cu echipamente de protectie bune(geci, protectii coloana etc) ?

Am sa revin si eu cu poze cand imi ajunge yzf-u r125 :D.

 

1. bby motors pe strada george enescu, pana in cimitir sineasca

2. www.louis.de comandand pe www.kronaumoto.ro

3. www.fcmoto.de

 

 

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imediat cum ajunge :X.

 

povesteste mai multe: de unde trebuie sa vina, cum ai ales-o, cum te-ai hotarat la acest model, ai mai avut altceva inainte, etc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre sa vina din bucuresti, de la reprezentanta Yamaha, mi-a fost foarte greu sa aleg modelu, am avut de ales intre Rs 125 si Yzf r125, tinand cont ca probabil o sa fie ultimu meu motor pana iau permisu de masina, nu m-am riscat cu un motor in 2 timpi, am fost la reprezentanta si m-am indragostit pe loc de ea =], am uitat cu totu de rs, puteam sa o iau a 2 zi dar am zis sa imi puna si crashpaduri si sa schimbe suportu ala de numar urat, trebuia sa ajunga ieri in mod normal dar vad ca au ceva intarzieri, inainte am avut o Honda cbr 125, tinand cont ca aveam 13 ani jumate era numai buna pentru mine, acm am luat A1 si m-am orientat spre Yzf pe care probabil nu o sa il mai vand, deabi astept sa vina si atunci revin cu poze si ceva impresii generale dupa ce fac cativa km cu el :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tre sa vina din bucuresti, de la reprezentanta Yamaha, mi-a fost foarte greu sa aleg modelu, am avut de ales intre Rs 125 si Yzf r125, tinand cont ca probabil o sa fie ultimu meu motor pana iau permisu de masina, nu m-am riscat cu un motor in 2 timpi, am fost la reprezentanta si m-am indragostit pe loc de ea =], am uitat cu totu de rs, puteam sa o iau a 2 zi dar am zis sa imi puna si crashpaduri si sa schimbe suportu ala de numar urat, trebuia sa ajunga ieri in mod normal dar vad ca au ceva intarzieri, inainte am avut o Honda cbr 125, tinand cont ca aveam 13 ani jumate era numai buna pentru mine, acm am luat A1 si m-am orientat spre Yzf pe care probabil nu o sa il mai vand, deabi astept sa vina si atunci revin cu poze si ceva impresii generale dupa ce fac cativa km cu el :D.

 

 

Da-mi nr. tau ed tel pe PM,sa ne sterangem mai multi posesori de yamaha(tzr50,yzf-r125,r6...de care om fi:)) ).Poate tragem niste curbe pe la gura vaii,sau pe la bucovat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Asa cum am promis, deabi azi a ajuns, uitati si niste poze, ca impresie genererala, e superba din orice punct de vedere. :X

 

intr-adevar e frumoasa. s-o stapanesti sanatos, fara evenimente neplacute si sa parcurgeti impreuna cat mai multi kilometri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutareeeeeeee!!!

Sunt dezolata....nici-un/o motociclist din OLT, in oras(Slatina) am vazut cateva si am auzit de ceva accidente, cei drept nu prea stau in oras(tara).

In septembrie vreau sa-mi aduc si eu pe" CHER" , o Yamaha TDM 850 4XT, pt. a o inscrie si folosi cand vin acasa chiar daca am un pic de teama.

Saptamana viitoare o duc la reprezentanta sa-i faca o verificare si sa o pregateasaca pt schimbarea rezidentei, nu stiu in zona noastra unde este cea mai apropiata reprezentanta de la la Yamaha, dar sper sa nu am nevoie in urmatorii 2 ani.

Va salut si sper sa ne intalnim,

olteanca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...