Sari la conținut

Streetfighter


amimagz
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai nu inteleg.

cine e streetfighter? noi , casca sau motocicleta?

ce ne reprezinta pe noi?

de ce streetfighter?

de ce o emblema care nu are nimic in comun cu motocicleta?

se poate un raspuns?

:crack:

Omu, am scris clar, eu cel putin, ca alea sunt mai mult orientative si mai tre lucrat la ele ... si daca stau bine sa ma gandesc Tazmanianul propus de tine e Streetfighter ??? :rock:

 

Inca ceva retusat , acu numa sa va hotarati voi cum e mai bine ca modificari se pot face

 

--- Mesaj completat în 19 Dec 2007 23:45 -------------
sau asa :post-18053-1198100398_thumb.jpgpost-18053-1198100490_thumb.jpgpost-18053-1198100661_thumb.jpg

 

 

Acu ramane sa va hotarati voi daca si ce se mai modifica, daca nu sa va fie de bine :blbl: , eu unul consider ca m-am tinut de cuvant :rolleyes:

post-18053-1198095918_thumb.jpg

post-18053-1198095933_thumb.jpg

post-18053-1198095967_thumb.jpg

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand va hotarati care ramane (cu eventualele modificari de rigoare) ma anuntati si pe mine ... mie unul mi s-a spus ca numa comentez si nu fac nik, acu e tocmai invers, ca unii se chinuie sa faca ceva si altii isi dau numa cu parerea :crack:

 

NUMAi bine

 

--- Mesaj completat în 20 Dec 2007 22:10 -------------

daca casca ar fi sub o codita cred ca ar da bine.mai putem inlocui casca cu un far de streetfighter.

care casca frate :rolleyes:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu o varianta.

priceperea mea in computere este jalnica deci va rog sa nu radeti.

poate o faceti voi sa arate bine.

merci. :rolleyes:

cred ca af fi foarte urat din partea nastra sa plagiem Harley-Davidson, mai ales ca e o firma ce produce choppere si nu streetfighetere sau macar vitezane ... parerea mea ...

 

<small>--- Mesaj completat în 21 Dec 2007 15:14 -------------</small><br/>

Daca nu-i cu bai, am si eu o schita:

post-29513-1198235191_thumb.jpg

e reusita treaba, desi chestia aia e mai mult pt street figteri nu pt streetfighter iar spicele alea, mie unul cel puitin, imi aduc aminte de dragul si iubitul comunism :crack: ...

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu exact de unde dar m-a impresionat cum nu mi s-a mai intamplat de mult .Efectiv am ramas masca-imi si acum unele ciopare,dar parca stilu streetfighter inlocuieste tot mai mult in inima mea cioparele-iar cate un exemplar de asta....

 

Sexxxy look...

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

nu emblema sub care se strange un club conteaza ci ideeile care ii unesc pe cei care fac parte din el!!!

parerea mea :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate eu zau k nu inteleg cum de vede-ti voi cika customul celor de la exile "hooligan" frumos :blink: Daca n-ar scrie exile p el toata lumea i-ar spune pocitanie nereusita...cum de altfel ii spun shi eu...Primul lor motor de la Biker buildoff a fost misto...dar asta e chiar urat...oribil shi facut la misto :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce balta a ajuns si topicul asta... :bigstar:

Din cate imi amintesc, era deschis pentru a vorbi despre fenomen in sine, motoare, modificari, "how to", etc.. Nu ca sa facem cluburi &shit.. :bigstar: Nu era mai simplu sa faceti un topic separat pentru asta? Mie unul de exemplu imi face greatza ideea de club.. Asta ce inseamna? Ca nu o sa mai pot spune nimic pe topicul asta ca e al clubului eventual? Haideti sa fim seriosi.. :bigstar: Pana acum @daxy a fost cel mai on-topic! A reusit sa faca ceva.. si nu e vb de logo-uri photoshop-ate......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce balta a ajuns si topicul asta... :bigstar:

Din cate imi amintesc, era deschis pentru a vorbi despre fenomen in sine, motoare, modificari, "how to", etc.. Nu ca sa facem cluburi &shit.. :bigstar: Nu era mai simplu sa faceti un topic separat pentru asta? Mie unul de exemplu imi face greatza ideea de club.. Asta ce inseamna? Ca nu o sa mai pot spune nimic pe topicul asta ca e al clubului eventual? Haideti sa fim seriosi.. :bigstar: Pana acum @daxy a fost cel mai on-topic! A reusit sa faca ceva.. si nu e vb de logo-uri photoshop-ate......

In primul rand bine ai revenit pe un topic infiintat de tine ce candva a prins, ma bucur ca esti din nou printre noi :bigstar: ... ideea cu clubul nuj cui a venit iar eu am incercat sa ajut, no offence ... sper ca topicul sa revina la normal

 

 

:bigstar: :bigstar: :bigstar:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...