Sari la conținut

Excursie La Pripyat - Cernobil,ucraina


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 258
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vedeti sa nu uitati, maine la 7 plecarea din Buc de la avion, in Bacau regruparea la 11 cu Brasov people ... Sa dea draq sa nu va treziti :D

Io in mare sunt gata, ba chiar am pus si strat proaspat de namol pe numar :welcome: Mai trebe sa imi fac bagajul si ata ete :thanks:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:welcome: :thanks: :crack: Super-fain! Felicitari pentru o idee superb concretizata! Drum bun! O sa devenitzi oricum cu totii fani Kraftwerk si o sa va identific pe la intruniri ca o sa luminatzi, iar copii vostri o sa iasa sigur motociclisti! :D :agree: :funny: :blbl:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns in Siret azi unde dormim, maine suntem in ucraina :D

Mă bucur .. Drum bun încontinuare.

Sper să-ți ajungă uleiul.

Boje moi ... n-aveți ce face ...

Nu m-aÂş duce la Cernobîl să mă tai ... Părerea mea ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ceva evenimente nedorite, am ajuns (mai putin Marcos) la Kiev.

Paradis curat.Pacasel cica nu mai pleaca acasa. Berea e 1.5 lei, saorma 4 lei, o calatorie cu metroul 0.25.....O minunatie de oras,cam totul la superlativ.Imagini,de indata ce ne copiaza un rus de pe camera e memory stick,ca nu prea ii iese manevra....

V-am pupat si va asteptam la kiev :welcome:.

 

PS : benzina aici este de 76,80,92 si cea mai tare de 95.....asa ca...aveti grija sa veniti cu rezervoare goale. Costa cam 2 lei litrul. N-am vazut nici un radar toata ucraina, totul e super beton...

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ceva evenimente nedorite, am ajuns (mai putin Marcos) la Kiev.

 

:thanks: huh, la ce sa ma gandesc?!despre ce evenimente e vorba?

 

Anyway, ma bucur ca sunteti bine :welcome: si sper sa va intoarceti la fel cum ati plecat, sanatosi :crack: !

Numai bine si atentie sporita! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evenimentul despre care este vorba e ... Am facut 8 km in Ucraina cand doua vaci au decis sa traverseze strada ... Normal ca am nimerit una dintre ele ... Noi am fost oke, dar motorul praf, vaca cu picioarele rupte ...

Mi-a adus taica-meu alta motocicleta din bucuresti in Siret, insa avand viza cu o singura intrare nu am putu sa schimb motocicletele fara ca viza sa expire ... Asa ca eu am ramas pe dinafara cu turul la Cernobal, insa ii astept pe oameni la Chisinau acum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citesc topicul asta si mor de ciuda ca nu is cu voi. Eu care am visat la excursia asta de cand am vazut acum 3 ani situl tipei de acolo. SI care cand am auzit de ce vrea sky sa faca am zis asta e momentul.

Uf...

 

Sa va intaorceti sanatosi si cu bine.

 

Ave.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa bem o bere cu brasovenii plecati la Cernobil, vineri seara, cel putin asa era planul cand au plecat ei

 

 

pai vineri suntem la voi in BV

 

ei se intorc pina atunci?

 

daca da...bem o bere :moto: vodca o aduce pacasacu direct de la fratii nostri ucrainieni:)))

 

dupa ce povestesc astia...se pare ca e bun si ieftin in ucraina...abia astept sa ajungem

 

 

 

http://www.blackseatour2007.ro/

Editat de tafu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...