Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

foarte tare....

multi mecanici pe forumu' asta....uite asa strica unii motoarele...

 

...pt cel care a intrebat de ulei...scurge-l cand e motorul cald ca sa aiba fluiditate si fara griji pune ulei nou peste ce ramane (poate 100ml de ulei vechi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man daca nu stii nu mai vb.... serios.. incearca... si ai sa vezi ... documenteaza-te la cei mai mari si ca tine si ca mine .

pui contactu... lasi sa se initializeze...... lasi butonul rosu in jos ( ca sa nu dea scanteie ) si dai pe starter de 2 -3 ori cate 1-2 sec

Try it.

 

hai cu vara treaca ploaia

 

ar prinde bine o sursa de documentare pe tema asta,sau macar poti incerca cu cuvintele tale care ar fi marele avantaj sa dam la automat fara ulei...

 

na...ca a venit si vara,acu nu se poate merge ca e prea cald...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Dupa ceva vreme in care m-am documentat, revin cu anuntul in care vand manete (intr-adevar NU sunt Pazzo!). Am aflat de la numerosi utilizatori ca se foloseste acelasi material, aceeasi finisare, aceeasi vopsea, totul fiind identic. Diferenta este inscriptionarea (LA CERERE) a firmei PAZZO pe interiorul manetei. Asadar, cumparati cu incredere, manerele sunt foarte bune. A....am uitat....este o foarte mare diferenta de PRET !!! Am un set de Cbr600rr 2003-2006 si un set de Cbr600rr 2007-2008 (se potrivesc la cbr 1000rr 2008-2009)!!

post-9439-1279306994_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalnire... rr ... cand... ca vad ca toata lumea o da la intors acum. bob sper ca te bagi si tu la intalnire ca de mult ma chinui sa aud mivv-ul ala cum suna. ;)

cand va fi prima intalnire...rr ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenind ;)

 

De azi sunt posesor de RR. An 2005, 21500 km, merge excelent, sunt foarte multumit de ce poate si cum se misca. Abia pe 26 dau traseul. Poate in august organizam si noi ceva :D

 

Here's a pic :D http://img713.imageshack.us/img713/8813/dsc02147yh.jpg

 

Accesorii : amortizor de ghidon hyperpro, geam puig, finala arrow, si ce imi place cel mai mult stopul cu semnalizari incorporate :D

Editat de Frana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut detinatori de CBR,

 

O tot lungim cu intalnirea. Hai sa si concretizam.

Eu propun sa ne vedem la AmKart, vineri 23 iulie, la ora 19:00.

Chiar data este la capatul Bucurestiului, toata lumea stie unde este si ne ofera si conditii: spatiu, bar, pista etc.

 

Daca sunteti de acord, va rog, confirmati prezenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Frana Pe 26 dau si eu traseu da` nu sunt asa nerabdator avand in vedere ca am facut decat vreo 5 sedinte si de 2-3 ori poligonu :( .

 

Sa stapanesti sanatos rr-u.

 

 

Si bafta luni :D

Editat de k-2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Frana Pe 26 dau si eu traseu da` nu sunt asa nerabdator avand in vedere ca am facut decat vreo 5 sedinte si de 2-3 ori poligonu :( .

 

Sa stapanesti sanatos rr-u.

 

 

Si bafta luni :D

 

 

Mersi frumos :P Bafta si tie, poate ne vedem prin poligon :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenind :)

 

De azi sunt posesor de RR. An 2005, 21500 km, merge excelent, sunt foarte multumit de ce poate si cum se misca. Abia pe 26 dau traseul. Poate in august organizam si noi ceva :)

 

Here's a pic :D http://img713.imageshack.us/img713/8813/dsc02147yh.jpg

 

Accesorii : amortizor de ghidon hyperpro, geam puig, finala arrow, si ce imi place cel mai mult stopul cu semnalizari incorporate :P

 

Mai putin posesor de permis, dar ce conteaza un plastic amarat cand ai peste 10 ani de experienta in countersteering pe role/bicla/scuter !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai putin posesor de permis, dar ce conteaza un plastic amarat cand ai peste 10 ani de experienta in countersteering pe role/bicla/scuter !

si tu esti ?! Ce ii mai roade pe unii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai putin posesor de permis, dar ce conteaza un plastic amarat cand ai peste 10 ani de experienta in countersteering pe role/bicla/scuter !

 

La varsta ta inca iti arde sa te dai mare in fata unui pusti ca stii si tu de cuvantu asta countersteering. Pacat ca nu il folosesti cum trebuie pe curbe ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...