Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

toate sunt mai mult decat bune iar benzina bag numai de la rompetrol alto 101. dar am rezolvat-o cred. se pare ca a fost ceva ce nu a fost foarte bine montant dar azi se pare ca s-a rezolvat.seara buna tuturor :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

yay! am reusit sa distrug motocicleta dupa doar ~3500km. nu foarte grav oricum dar... mi-a incheiat sezonu pe 2010 mult mai devreme.

 

pla aderenta dimineata pe frig pt o franare calumea de la vreo 70 kmh, cu masina care iti intoarce in fatza la doar 10 metri.

 

grija mare, in trafic obositii sunt pretutindeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce replici au cate unii in ei... se pare ca stau si le gandesc inainte. pana mea... oricum daca are cineva nevoie de niste harti bune pt 1000RR '04 la power commander sa imi dea un semn sa ii dau ca aici nu pot uploada asemenea fisiere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce replici au cate unii in ei... se pare ca stau si le gandesc inainte. pana mea... oricum daca are cineva nevoie de niste harti bune pt 1000RR '04 la power commander sa imi dea un semn sa ii dau ca aici nu pot uploada asemenea fisiere

 

a reusit pana la urma Brembo sa scape si de PC ... felicitari si sa il stapanesti sanatos .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce replici au cate unii in ei... se pare ca stau si le gandesc inainte. pana mea... oricum daca are cineva nevoie de niste harti bune pt 1000RR '04 la power commander sa imi dea un semn sa ii dau ca aici nu pot uploada asemenea fisiere

 

Nu te mai zgarcii si du-te la UM sa-ti faca harta exact pentru motorul tau. Nicaeri in lumea asta o harta pentru o anumita configuratie toba/filtru nu se va potrivi de la o motocicleta la alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor si scuze ca nu am stat sa citesc toate paginile dar chiar sunt in criza de timp. Am o intrebare pt posesorii de cbr rr...intentionez sa imi iau si eu unul de 600, 2004, 32000km, toba shark, consumabile noi etc. Intrebarea mea ar fi cam care sunt problemele comune la acest model (daca exista asa ceva) si daca e altceva la ce ar trebui sa fiu atent cand o cumpar(inafara de celelalte aspecte pe care le urmaresti cand cumperi un motor sh) Multumesc anticipat pentru eventualele raspunsuri si imi cer scuze inca o data ca nu am reusit sa citesc toate paginile topicului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre toata lumea zice ca Honda e Honda ... asa ca nu ar trebui sa existe probleme mai asdcunse decat cele care se vad cu ochiul liber. cel mai bine ia-ti un mecanic cu tine ca te poate scutii sa dai banii aiurea. iar pt restul ne vedem diseara la 8 la vict :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms mult pt informatii. Oricum cand merg sa o vad iau cu mine un mecanic. Treaba e ca am mai vb cu unu altul si mi-au spus ca pretul e cam mic...initial acum vreo 2 luni era 3700 de euro si acum a scazut la 3350.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms mult pt informatii. Oricum cand merg sa o vad iau cu mine un mecanic. Treaba e ca am mai vb cu unu altul si mi-au spus ca pretul e cam mic...initial acum vreo 2 luni era 3700 de euro si acum a scazut la 3350.

 

Mai exista varianta ca omu sa aibe nevoie de bani si sa lase la pret. Dar nu poti stii sigur.:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...