Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

Alecs_1000RR, ce te-ai aprins asa?

1. Invidie? M-a pufnit rasul! E "ceva misto" in conceptia ta.

2. E treaba ta ce faci cu trotineta si problemele generate de dânsa.

3. Semnatura mea face referire la lucruri mari, nu de banalul tau mers in ilegalitate.

 

In alta dezordine de idei, era o gluma. Totusi se pare ca nu-i, dupa reactia ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bravos, ma bucur sa vad ca si la noi incep oamenii sa isi personalizeze motocicletele. as face si eu multe daca as avea fonduri...

 

ca preferinta personala nu as fi pus ledurile alea, dar e strict o chestie de gust. nu pot sa spun ca sunt urate, doar ca nu ma atrag. in rest arata super asa, inegrite si cu lupe! :cheers:

 

farurile vrei le faci sa se aprinda ambele deodata? daca da, cum? ca as fi si eu interesat...

 

ca fapt divers, citisem pe 600rr.net ca se vad aiurea astea stock daca le faci sa se aprinda deodata, oglinzile din farul stanga fiind diferit orientate fata de cele din dreapta, dar spuneau baietii ca rezolvasera problema comandand din anglia far dreapta stock de 600rr, deoarece la ei (ca de obicei) sunt invers (faza scurta pe stanga si lunga pe dreapta), dar din moment ce ai pus lupe nu mai conteaza asta...

 

spor la modificari, tine-ne la curent :)

Editat de gogO.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti s-a raspuns la intrebare Alecs, ai cerut o parere.Trebuia sa te astepti ca nu toti au aceleasi gusturi cu ale tale.After Ego nu a fost deloc rautacios, ba chiar din contra, ti-a raspuns printr-o gluma eleganta :).

Iti apreciez munca, nu si investitia, considerand-o inutila.

Eu unul mi-as pune doar daca as avea R6, as sterge 6-le si as desena un 8 ca sa cred ca am AUDI :).

 

 

 

Felicitari inca o data Stau-de-6, vad ca ti-ai facut un frumos obicei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una e sa imi zica careva ca nu arata bine... cum a zis gog ca nu ii plac ledurile si alta e sa imi zica careva ca o sa caut far stoc ca la rar nu ma lasa cu... eu nu imi fac probleme nici de rar si nici de itp... dar din asta deduc ca nu era o parere legata de cum arata nu??? sau ma insel? cum zicea si alter... fac ce vreau cu mobra mea si o impopotonez cum vreau.Aratam ce am facut pt ca banuiesc ca nu sutn singurul care s-a gandit pana acum la 2 faze pe scurta si 2 pe lunga... dar sunt printre singurii care o sa aiba ;) NU ma atacam daca imi zicea ca nu ii plac, ca gusturile nu se discuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari inca o data Stau-de-6, vad ca ti-ai facut un frumos obicei :)

Noi suntem oarecum norocosi. Nu e asa departe Hungaroringul. :)

Desi sunt pesimist cu circuitul asta de la Mures, mi-ar placea sa am un loc de joaca la mai putin de 100 km, in viitor. :D

Vom trai si vom vedea.

 

Multumesc pt aprecieri! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt new in bucuresti si sunt new si pe motor...deci nu cunosc pe nimeni cu mobre :D stau in militari,am o honda cbr 600 rr si vreau sa stiu unde si cand se fac intruniri prin bucale?multumesc

Salut Alexandru, daca te referi la o intrunire intre posesorii de RR nu cred ca exista (sau nu una cu o regularitate).

Bun venit.

 

 

 

Incepe cursa MGP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat pe cat posibil sa intrunesc eu in fiecare miercuri la ora 8 la victoriei intalnirea celor cu 600/1000rr da s-au strans maxim 5 insi... se stiu ei care ;) dar cine stie, poate facem din nou o intalnire dar nu in timpul sapt ci sambata ca e mai ok pt toata lumea. ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e interesat de o toba Akrapovic pentru 600rr (in principiu primul model 2003-2005 insa e posibil sa mearga si pe cel nou, nu am idee dar daca stie cineva...) la schimb cu una stock + diferenta, este ca cea din poza, impecabila

si mai am un capac monopost pentru acelasi motor.Pentru detalii PM.

post-37993-0-27145500-1315494200_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...