Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai multe detalii Phelipe ? :D Si eu am tot in jur de 1,70 si sunt curios cum se simte , din nefericire n-am cum sa aflu :/

Ajung cu ambele picioare jos, evident ca nu cu toata talpa dar nici foarte foarte pe varfuri (undeva intre varfuri si jumatate de talpa). Din ce mi-a zis Ribo, motocicleta mai merge lasata putin, el fiind mai inalt si era setata normal sau putin mai sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajung cu ambele picioare jos, evident ca nu cu toata talpa dar nici foarte foarte pe varfuri (undeva intre varfuri si jumatate de talpa). Din ce mi-a zis Ribo, motocicleta mai merge lasata putin, el fiind mai inalt si era setata normal sau putin mai sus.

Si cum ti se pare ? Mare , mica ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos Phelipe de raspunsuri :D

Cu placere, nu stiu cat de mult te-am lamurit dar nu e ca si cand as fi mers cu ea cel putin cateva zile si sa-ti povestesc din experienta avuta, pur si simplu am stat cateva minute pe ea si ti-am spus cum mi s-a parut mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere, nu stiu cat de mult te-am lamurit dar nu e ca si cand as fi mers cu ea cel putin cateva zile si sa-ti povestesc din experienta avuta, pur si simplu am stat cateva minute pe ea si ti-am spus cum mi s-a parut mie.

E ok asa , nu-mi prea surade ideea ca nu ajung cu talpile jos :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,


A utilizat cineva un kit de reparatie pompa frana? Ma intereseaza daca rezultatele sunt ok si durabile.

Am auzit pareri impartite.

 

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pompa nu este afectata,da este o solutie ok pentru reparatia pompei

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

Arata super!


» Post actualizat in 13 May 2017 10:53

Trebuie sa gasesti pe cineva sa-ti faca izolatia din jurul tobei destul de buna sa mearga combinatia.Fara izolatie buna iti topeste tot din jur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata super!

» Post actualizat in 13 May 2017 10:53

Trebuie sa gasesti pe cineva sa-ti faca izolatia din jurul tobei destul de buna sa mearga combinatia.Fara izolatie buna iti topeste tot din jur.

vreau toba. de restul ma ocup eu :D

» Post actualizat in 13 May 2017 13:24

Pai ia fa bre si mie unul, cat costa ? :D

hai ma ce dracu. scoate putin ingineria din tine si apuca-te de treaba.

 

la un f4i am facut unul boboc in vreo 3 zile. ( terminam mai repede, dar are si fibra timpul ei de intarire.

faci un mulaj/sablon din carton, apoi incepi sa completezi cu bucati de hartie, scotch, etc. la final faci sablonul final si vezi daca pica cum trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tiganie pot face unii ...

Explica. Ce este țigănie ? Faptul ca-mi pot face singur un lucru ? Sau acel undertai cu evacuare cu tot ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ambele. Carpeala !

asta e. Unii suntem capabili sa facem lucruri de calitate. Daca tu nu esti in stare sa faci un lucru cum trebuie cap/coada, nu inseamna ca restul fac tiganeli

CÂRPEÁLĂ, cârpeli, s. f. Faptul de a cârpi (ceva sau pe cineva); (în special) reparație sumară sau prost executată; cârpitură. – Cârpi + suf. -eală.

 

Nu te incadrezi cu definita. Fac un lucru de la zero. Nu repar nimic. Si spre surpinderea ta, imi iese bine. Asa cum am reusit sa fac un set de carene ptr circuit, asa pot sa-mi fac si un rahat de plastic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e. Unii suntem capabili sa facem lucruri de calitate. Daca tu nu esti in stare sa faci un lucru cum trebuie cap/coada, nu inseamna ca restul fac tiganeli

CÂRPEÁLĂ, cârpeli, s. f. Faptul de a cârpi (ceva sau pe cineva); (în special) reparație sumară sau prost executată; cârpitură. – Cârpi + suf. -eală.

 

Nu te incadrezi cu definita. Fac un lucru de la zero. Nu repar nimic. Si spre surpinderea ta, imi iese bine. Asa cum am reusit sa fac un set de carene ptr circuit, asa pot sa-mi fac si un rahat de plastic .

Eu te felicit ca iti dai silinta si ca nu faci parte din majoratatea de "platitori" care stau cu mainile in san.

O sa incerc si eu sa invat sa lucrez cu fibra, nu pare a fi atat de dificil din videoclipuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa te conving de nimic. Lasa sa fac eu asa tiganie. Mai bine du-te pe aria BMW, aici pe honda nu te incadrezi.

O seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...