Sari la conținut

Cum E Sa Mergi Pe Ploaie Fara Aripa Din Fata...


alias
 Share

Postări Recomandate

Pentru amatorii de senzatii tari, recomand urmatoarele, sa mearga pe ploaie cu scuterul fara aripa fata si cu viziera de la casca ridicata :P

 

Imaginile vb de la sine...

 

post-9269-1172599381_thumb.jpgpost-9269-1172599395_thumb.jpgpost-9269-1172599405_thumb.jpg

 

Asfalt uscat si salutari cu faru'! (da dupa ce-mi iau alt bec) :D :P :ok:

 

PS - LOL ce mecla am :baldy: :banana:

 

PPS - In poza a III-a inca se mai vede o picatura de apa cu noroi care sta sa cada de pe viziera...

Editat de alias
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti sigur ca nu-i pojar? :D

 

Nu sunt sigur, dar hai sa ne intalnim sa vedem daca se ia :) :banana:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :P :ok:

 

ce marca e casca? :jump: un fel de alidos al adidas-ului? :baldy:

 

Mdah este un fel de adi'n'dos, dar vreau sa-ti zic ca si-a facut treaba la primul accident cand am dat o data cu ea de capota lu ala care m-a lovit din stanga in intersectie la Iancului, dupa care inca doua ori in cadere de asfalt si vreau sa-ti zic ca si-a facut treaba bine de tot, am gasit o urma unde a cazut pe o piatra si nu s-a spart, nu mi-am pierdut cunostiinta sau altele, este o casca super, mie cel putin mi-a salvat viata. Cand o sa am bani de altceva mai "de firma" poate o sa-mi iau, pana atunci trebuie sa-mi fac scuterul :D

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu ca o casca bushita tb musai schimbata chiar dc nu s-a spart

 

Da asa auzisem si eu, dar nu stiu de ce ma incapatzanez sa nu o schimb...

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :baldy: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu ca o casca bushita tb musai schimbata chiar dc nu s-a spart

 

nu trebuie neaparat schimbata... dar o casca este garantata doar pt o singura cazatura. (asa scrie in carticica ce am primit-o cand mi-am luat casca ... )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viata e cruda! Shit happens every day. Sper sa nu ploua si azi ca-s cu scuterul pentru ca trebuie sa ajung la Ciprian la 16:00 sa vedem ce mai este intreg din Delma :ok:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! (dar dupa ce-mi iau alt bec) :baldy: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot in ziua aia am venit si eu de la servici fara aripa fata, fara parbriz si carene dar cu motocicleta: viteza mai mare, jet de noroi mai puternic.

 

Geaca am spalat-o cu dusul inainte de a avea curaj sa o pun in masina de spalat, pantalonii au scapat mai usor, bocancii i-am spalat cu o carpa, casca la fel, pe manusi inca mai e ceva noroi. Nu am mai facut si poze, eram ud peste tot cu exceptia sosetelor (traiasca bocancii :banana: ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...