Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

trebuia sa-l vezi atunci...dar mnoah...nu-i stres ...

 

Pai nu cred ca avea cum sa il vada....pentru ca era cu Cacsalina in spate..... :( Tocmai de aceea nu a vazut nici Cocio cand s-a terminat curba pe Gutin.... eu zic sa aveti grija care cum o luati in spate...ca tind sa cred ca aduce ghinion. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Important ii ca n-o fost "the final destination" ....ca inca si acuma vad tractorul in fata mea ..... :disappointed:

mnoah ma saracu de tine.....am vb cu andi....si nu pare nevatamata :( dar nici chiar f rau

 

 

stie tactu ce faci cu motorul ?

stie :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred ca avea cum sa il vada....pentru ca era cu Cacsalina in spate..... :( Tocmai de aceea nu a vazut nici Cocio cand s-a terminat curba pe Gutin.... eu zic sa aveti grija care cum o luati in spate...ca tind sa cred ca aduce ghinion. :(

 

Astea-s hocus pocusuri........sau eu cel putin nu cred in de astea. Cu sau fara ea in spate, nu aveam cum sa evit accidentul, si nu stiu cine reusea. Asa o fost sa fie. Cum am mai zis, important ii ca spiritul moto o ramas intact. Daca acuma as avea motor...acuma as merge cu el. :disappointed: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred ca avea cum sa il vada....pentru ca era cu Cacsalina in spate..... :( Tocmai de aceea nu a vazut nici Cocio cand s-a terminat curba pe Gutin.... eu zic sa aveti grija care cum o luati in spate...ca tind sa cred ca aduce ghinion. :(

de acu or lua-o in fatza ... :disappointed:

 

PS. Bobo bine ca nu ai dus-o si tu :D ca acu faceai Suzuki-puzzle ... :(

Editat de Raul_R1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred ca avea cum sa il vada....pentru ca era cu Cacsalina in spate..... :( Tocmai de aceea nu a vazut nici Cocio cand s-a terminat curba pe Gutin.... eu zic sa aveti grija care cum o luati in spate...ca tind sa cred ca aduce ghinion. :disappointed:

nu-l mai stresati atata.....oricum se mai intampla sa cazi.....ce ii daca a avut pasager sau nu.....de era cu altcineva ala aducea ghinion?....poate ca andi trage un pic spre ghinion....dar se putea intampla oricui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred ca avea cum sa il vada....pentru ca era cu Cacsalina in spate..... :( Tocmai de aceea nu a vazut nici Cocio cand s-a terminat curba pe Gutin.... eu zic sa aveti grija care cum o luati in spate...ca tind sa cred ca aduce ghinion. :disappointed:

Rautate mica si minora, care esti....si pe deasupra si blonda :( Eu cred ca abia ai asteptat sa zica cineva ceva despre unguroaica lu cacsa.... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-l mai stresati atata.....oricum se mai intampla sa cazi.....ce ii daca a avut pasager sau nu.....de era cu altcineva ala aducea ghinion?....poate ca andi trage un pic spre ghinion....dar se putea intampla oricui

 

Normal ca i se putea intampla oricui...Oricui care o avea pe Cacsalina in spate. :(

Ce rea sunt in ultima vreme dar asta e.. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pt a va lamuri pe toti si toate dupa accident si dupa ce sa luat motoru de la locul faptei am intrebat ce vasilika mic da sefu unde mereai tuh la ora asta cu ungaria in spate????la care vasilika poi poi poi poi poi po la placinta.Aha creata pe marjini mam gandit si cind iam dus pansamentu si apa oxigenata la hungaria am intrebato la fel.Raspunsul nu a intarziat:)poi eu zis la vasile nu merem la putut ca nu am chef da el vrut sa motorim,apoi la jumate drum venit chef,io prind putin de daralau si el speriat culcat pe mine cu motor cu tot da nu facut nimic ca speriat.:disappointed:

e cam asta fost tot asa ca invataminte le trajeti voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rautate mica si minora, care esti....si pe deasupra si blonda :( Eu cred ca abia ai asteptat sa zica cineva ceva despre unguroaica lu cacsa.... :disappointed:

i-am luat apararea lui vasile...blond si fara prietena ce esti :( :( la urmatoarea motoreala andi mere cu tine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pt a va lamuri pe toti si toate dupa accident si dupa ce sa luat motoru de la locul faptei am intrebat ce vasilika mic da sefu unde mereai tuh la ora asta cu ungaria in spate????la care vasilika poi poi poi poi poi po la placinta.Aha creata pe marjini mam gandit si cind iam dus pansamentu si apa oxigenata la hungaria am intrebato la fel.Raspunsul nu a intarziat:)poi eu zis la vasile nu merem la putut ca nu am chef da el vrut sa motorim,apoi la jumate drum venit chef,io prind putin de daralau si el speriat culcat pe mine cu motor cu tot da nu facut nimic ca speriat.:(

e cam asta fost tot asa ca invataminte le trajeti voi

 

:disappointed:

Hai ca si pe asta ai lamurit-o.......

 

Apel catre comunitatea motociclistilor ( si poketbikeistilor of corse ....blonzi sau nu) din Maramures....Lasati-ma in amaru' meu odata ca daca nu ma supar si plec....si in ungaria numa' sa scap de voi. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:disappointed:

Hai ca si pe asta ai lamurit-o.......

 

Apel catre comunitatea motociclistilor ( si poketbikeistilor of corse ....blonzi sau nu) din Maramures....Lasati-ma in amaru' meu odata ca daca nu ma supar si plec....si in ungaria numa' sa scap de voi. :(

Ai mai fost in ungaria? :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:disappointed:

Hai ca si pe asta ai lamurit-o.......

 

Apel catre comunitatea motociclistilor ( si poketbikeistilor of corse ....blonzi sau nu) din Maramures....Lasati-ma in amaru' meu odata ca daca nu ma supar si plec....si in ungaria numa' sa scap de voi. :(

vasileca draga....pana una alta......adica pana-ti repari tiribisca......http://scoala.autoraid.ro/chestionar~test-19.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ducem si lopetzile de zapada, nu ? :)

Dik cerbu...de moda veche. Am vorbit cu cei de la drumuri si vin cu utilajele de dezapezire :) Poate sa ninga, sa fie frig...ca maine seara ne "incalzim" noi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry eu nu pot venii la inchidere ca mobra mea e la schimburi de ulei gume si sincronizari de injectoare , da oricum eu nu intentionez sa inchid sezonul inca , il astept pe mos craciun sa merem la o tura.

 

 

Ei nah...acuma ti-ai gasit si tu sa schimbi ulei gume..si asa mai departe..vai vai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...