Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutare la toti motoristi din MM....si nu numai.... noi adica spider bikers vineri la orele de 14;30 pleaca spre cluj unde clubul SETH organizeaza intrunirea

Seth on Fire 2009......cei care doresc ca participe si sa vina deodata cu noi sunt bine primiti dar cu o singura conditie ......sa respecte regurile inpuse de club pe parcurul drumului.....celorlati le dorimi drum bun si sa ne vedem cu bine....bafta..... :) :P

 

ps...vineri ora 14;30 in centru vechi ....deci va asteptam si incercati sa reespectati ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regulile fiind?

Cea mai importanta: RESPECT in trafic, mers civilizat, fara depasiri riscante..... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toti motoristi din MM....si nu numai.... noi adica spider bikers vineri la orele de 14;30 pleaca spre cluj unde clubul SETH organizeaza intrunirea

Seth on Fire 2009......cei care doresc ca participe si sa vina deodata cu noi sunt bine primiti dar cu o singura conditie ......sa respecte regurile inpuse de club pe parcurul drumului.....celorlati le dorimi drum bun si sa ne vedem cu bine....bafta..... :) :P

 

ps...vineri ora 14;30 in centru vechi ....deci va asteptam si incercati sa reespectati ora

haide acolo la ora stabilita si vei afla daca nu iti va conveni o vei lua inainte sau vei veni mai tarziu.....asfalt uscat :D :drink:

 

Regulile fiind?

din baia sproe vine vasile...... :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam naspa vremea. Cati au mai ramas pt Cluj?

eu personal, pe astfel de vreme nu ma duc. iar daca ma duc, maine, ma duc cu masina.

nu-mi surade sincer ideea sa stau in cort cu o bere in mana, sau la concert in ploaie

stiu ca m-am imbolnavit 1data rau dintr-o faza similara si m-am invatat minte :)

pacat, chiar asteptam evenimentul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu ma duc cu motorul. Azi s-au mai anuntat averse atat in CJ cat si in BM, asa ca nu e deistactiv pe ploaie, pt mine cel putin. Ma duc in CJ cu masina la un chef si poate trec sambata si prin Gilau un pic. Asta e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde pot face si eu rost de niste stichere "motociclistii exista in trafic" ma ajuta careva? :)

dau o bere

aduc eu peste cateva zile de alea cu "atentie la motociclisti!!!" vreo 50 de bucati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti ceva despre accidentul din cavnic? .....cv enduro a intrat intr-un volvo, sau invers....am inteles ca ii destul de grav, alte informatii

ps s-a petrecut acum vreo juma de ora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

accident pe Vasile Alecsandri

azi pe la 18:30 un motociclist a fost lovit de un conducator auto

motociclistul ( Honda CBR 600 model mai vechi, alb) circula regulamentar pe prima banda, la care conducatorul autovechicului nu la observat si l-a impins in bordura.

Am ajuns la locul accidentului chiar cand a ajuns si politia

pe motociclist il durea piciorul si a fost dus la spital de catre cel care l-a lovit

cam atata stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...