Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare!

Ma puteti ajuta cu o informatie legat de drumul Baia-Mare-Sighetul Marmitiei? Se mai lucreaza sau este reparat? Parca am inteles ca se repara dar nu stiu cum stau lucrarile. Multumesc anticipat!

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gyx... aparent nu merge nimeni din zona, sau nu raspunde lumea.eu sigur nu merg.

Yamcsi.... eu din cate stiu inca se mai lucreaza...

George...tu mai circuli pe zona...cum e? :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Ma puteti ajuta cu o informatie legat de drumul Baia-Mare-Sighetul Marmitiei? Se mai lucreaza sau este reparat? Parca am inteles ca se repara dar nu stiu cum stau lucrarile. Multumesc anticipat!

Asfalt uscat!

se lucreaza!citeste cu o pagina in urma.cu motorul se poate,peste Gutin,omeneste.pe Cavnic,perfect.

» Post actualizat in 13 Apr 2016 21:36

Merge cineva la smaeb de prin zona?

prima mea vizita a fost si ulltima.pierdere de vreme.doar daca e cineva in stadiul de a proba sa vada maimi care i se potrivesc,atunci are logica.altfel,nu are nici un sens pt noi astia din capatul tarii sa batem drumul pana acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gyx... aparent nu merge nimeni din zona, sau nu raspunde lumea.eu sigur nu merg.

» Post actualizat in 13 Apr 2016 21:36

prima mea vizita a fost si ulltima.pierdere de vreme.doar daca e cineva in stadiul de a proba sa vada maimi care i se potrivesc,atunci are logica.altfel,nu are nici un sens pt noi astia din capatul tarii sa batem drumul pana acolo.

Gata, m-ati descurajat/facut sa-mi schimb planurile. :crack:

» Post actualizat in 14 Apr 2016 19:24

Ok, multumesc pt informatii, dar pot ajunge la Sighet pe un alt drum, inafara de Gutin?

Baia mare-cavnic-sighet

Sau, Baia -Mare> Negresti-Oas> Sighet. :D Editat de THE GYX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acesta.

bun bun.avand in vedere "priceperea" instructorilor moto din BM(doar unul e mai ok),si tinand cont ca cei din RNR aduna km,toti la un loc,cat un singur motorist(decent) intr-un an,sunt curios cine si cu ce impresii a ramas. :D

» Post actualizat in 19 Apr 2016 06:42

Ce eveniment ii?

pierdere de vreme in stil organizat. :))

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun bun.avand in vedere "priceperea" instructorilor moto din BM(doar unul e mai ok),si tinand cont ca cei din RNR aduna km,toti la un loc,cat un singur motorist(decent) intr-un an,sunt curios cine si cu ce impresii a ramas. :D

» Post actualizat in 19 Apr 2016 06:42

pierdere de vreme in stil organizat. :))

George, cam cati kilometrii aduna un motorist decent intr-un an? 1000-2000 de posturi pe forum?

 

Cat despre eveniment, fiecare cu parerea lui. Instructorii de la politia rutiera chiar si-au facut treaba si a fost ce sa inveti din poligonul ala, dar...mna, expertii sunt experti.

 

In rest...numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George, cam cati kilometrii aduna un motorist decent intr-un an? 1000-2000 de posturi pe forum?

 

Cat despre eveniment, fiecare cu parerea lui. Instructorii de la politia rutiera chiar si-au facut treaba si a fost ce sa inveti din poligonul ala, dar...mna, expertii sunt experti.

 

In rest...numai de bine.

greu cu matematica ah?3900 post-uri...in 8 ani.te ajuta? :)

si acum,hai zi sincer,cati km faci pe an?

 

tu ce ai invatat din poligonul ala?ia uimeste-ne.

 

@RRS:baga pozele sa vada si expertii.:)))

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeste de mine cu posturi ..:) da stai linistit ca am si km.

Eu nu plec de pe aeroport pana la Cavnic si cand ajung acolo ma opresc sa innoptez ca am obosit. (Stiu ca a fost loc de chermeza da ceva mai departe nu ati gasit? ) adica scopul era sa motoriti ca e deschidere de sezon.

Oricum a fost fotograful profi :-)

hai sa nu ne contrazicem.pentru ca toti avem argumente si pareri

 

O zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

1)Eu nu plec de pe aeroport pana la Cavnic si cand ajung acolo ma opresc sa innoptez ca am obosit

2)hai sa nu ne contrazicem.pentru ca toti avem argumente si pareri

 

 

1)stiu eu motivele,au legatura cu monetarul.

2)wrong!argumentele si parerile fiecaruia conteaza doar daca au vreo urma de realitate,ale majoritatii RNR-istilor nu prea au.so...e chiar fun sa ne contrazicem.:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)stiu eu motivele,au legatura cu monetarul.

2)wrong!argumentele si parerile fiecaruia conteaza doar daca au vreo urma de realitate,ale majoritatii RNR-istilor nu prea au.so...e chiar fun sa ne contrazicem. :D

 

George, daca crezi ca sau facut bani te rog data viitoare sa parcipi la contabilitate. Dar am si eu o conditie, tot ce e suma negativa sa o scoti tu din buzunar.

Cat despre parte ca de ce Cavnic, de ce nu mai departe are prea multe implicati ca poata cineva sa vi le zica la o contrazicere. Ar fi prea obositor si prea mult de scris.

Oricum nu is sa luat la nimeni motorul de sub fud si nici nu a fost obligat sa mearga la cavnic, fiecare putea motori cat a vrut inainte, in timpul si dupa evenimentul de la aeroport.

Editat de hotea2002
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George, daca crezi ca sau facut bani te rog data viitoare sa parcipi la contabilitate. Dar am si eu o conditie, tot ce e suma negativa sa o scoti tu din buzunar.

Cat despre parte ca de ce Cavnic, de ce nu mai departe are prea multe implicati ca poata cineva sa vi le zica la o contrazicere. Ar fi prea obositor si prea mult de scris.

Oricum nu is sa luat la nimeni motorul de sub fud si nici nu a fost obligat sa mearga la cavnic, fiecare putea motori cat a vrut inainte, in timpul si dupa evenimentul de la aeroport.

mister,nu ai inteles.ironia mea era legata de motivele pt care marea majoritate a RNR-istilor nu merg mai departe de 100km in afara orasului.ne stim ce ceva ani buni si nu au rost contrazicerile,stii asta.nu sunt de ieri de azi si nici tu.pt tine si pe Robi(triumph) va stiu de ani buni,pe restul cam tot asa.asa ca,hai sa o lasam asa si sa acceptam fiecare ironia/realitatea ca fiind un lucru cel putin haios. :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...