Sari la conținut

Accident Stirbei-Plevnei - Bucuresti - 03.03.2007


megane
 Share

Postări Recomandate

mie inca nu imi vine sa cred... Imi pare atat de rau ca nu am putut sa-i spun ce se va intampla incat aproape ce imi vine sa inebunesc. Nu pot sa cred ca nu il vom mai vedea asha vesel cum era cand venea pe la cate o conferintza de presa sau injurand cand statea cu apa pana la gat la inundatzii. Nu pot sa cred ca un suflet atat de tanar s-a stins dintr-o prostie. Parca ieri il vad in curte la "Realitatea Romaneasca" cand se suia pe mobra razand si spunand ca ne vedem maine. Din pakate nu o sa ne mai vedem niciodata. Cineva spunea ca "Nu e bine sa mergi mai repede decat poate zbura ingerul tau pazitor". Eu cred ca ingerul lui Nick ramasese fara aripi.

 

Dumnezeu sa te ierte drag coleg si prieten. :crack: :wave:

Editat de Antistress
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 191
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vestea aceasta nefericita i-a daramat azi pe colegii mei... Mai ales ca unii dintre ei sunt fosti colegi de-ai lui Nic de la alte publicatii. Din pacate, nu putem face nimic pentru el... :hug: Daca putem ajuta familia cumva... Cine stie detalii... Poate ne ajuta...

 

Nic, Dumnezeu sa te aiba in paza Lui... :crack: :wave:

 

Redactia ATAC...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sperat si m-am rugat zilnic ca Nic sa-si revina si se faca bine, dar iata ca Cel De Sus

a considerat ca lui Nic ii va fi mai bine Acolo.

O sa-mi lipseasca enorm prezenta si sfaturile lui de prieten bun si intelept!

Nu pot scrie mai mult pentru ca nu ma pot stapani din plans cand imi aduc aminte ca acest prieten a plecat dintre noi.

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Dumnezeu sa-l ierte si..... sa ne aiba in paza pe toti.

 

Doamne.... cu cate accidente a debutat sezonul asta....

 

Stau cateodata si ma intreb daca e oare indeajuns sa mergem prudent, sa "lasam gazul" in oras si sa incercam sa-i ferim pe toti ametitii din Bucuresti sau pur si simplu sa incercam sa evitam "plimbarile" in orasul asta care mai are mult de invatat.

 

Stie cineva cand si unde va fi inmormantarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:

Dumnezeu sa-l ierte si..... sa ne aiba in paza pe toti.

 

Doamne.... cu cate accidente a debutat sezonul asta....

 

Stau cateodata si ma intreb daca e oare indeajuns sa mergem prudent, sa "lasam gazul" in oras si sa incercam sa-i ferim pe toti ametitii din Bucuresti sau pur si simplu sa incercam sa evitam "plimbarile" in orasul asta care mai are mult de invatat.

 

Stie cineva cand si unde va fi inmormantarea?

 

Nu stim inca unde va fi inmormantarea; stim doar ca maine la pranz il putem lua de la IML si-l vom duce la biserica Sf.Silvestru, care se afla la intersectia Calea Mosilor cu Eminescu...

 

Va tin la curent cu ultimele vesti..unde si cand va fi inmormantarea...e posibil sa fie miercuri dar nu stim inca...

 

o prietena

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca si sa-i ierte greselile.

 

Care Dzeu nu i-a iertat si ultima.. greseala care l-a smuls dintre noi.

 

Saracul...

 

 

Bine a zis cineva mai inainte: "Dumnezeu... Care Dumnezeu?"

 

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte...Chiar speram ca o sa se faca bine.

 

Intamplari ca astea te fac sa te gandesti ca trebuie ne abtinem de la a-i da gaz in oras....dar din pacate doar te fac sa te gandesti, pentru ca efectul tine doar o zi-doua, dupa care redevenim din nou grabiti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am intalnit azi cu Lucian, fratele lui. Nu-l cunosteam. Am schimbat doua cuvinte si am realizat ca e un om puternic. Cel putin pentru momentul asta a luat totul asa cum s-a intamplat.

Sunt multi prieteni de-ai lui Nic pe aici. Pentru ei, si nu numai, Nic e la biserica Sf Silvestru. Stiu ca s-a mai anuntat.

Detaliile privind inmormantarea le va da Lucianno. Tot ce pot sa va zic eu este ca va avea loc joi. Nici acum nu-mi vine sa cred.

 

@radupop: n-ai nici o vina. Ba mai mult, Nic era efoarte mandru de Fazer. I-a placut mult de tot. Probabil ca era lucrul care-i placea cel mai mult. Nu-ti mai face griji.

Editat de ahonen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...