Sari la conținut

Accident Stirbei-Plevnei - Bucuresti - 03.03.2007


megane
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 191
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

INMORMANTAREA VA AVEA LOC IN ZIUA DE JOI 15.03.2007

LA ORA 11 VA INCEPE SLUJBA LA BISERICA SF. SILVESTRU (Intersectia Mosilor cu Eminescu). DUPA SLUJBA SE VA MERGE IN COLOANA SPRE CIMITIRUL IANCU NOU.

VA ASTEPTAM PE TOTI CEI CARE PUTETI VENI (PREFERABIL CU MOTOCICLETE), PENTRU A-L CONDUCE PE NIK PE ULTIMUL DRUM.

 

 

 

 

 

(cine doreste, poate ajuta cu orice suma, din care se vor platii: locul si restul cheltuielilor legate de inmormantare de care nu se poate ocupa familia. de acest aspect se ocupa Corina - intrebati de ea. )

Va multumim.

prietenii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slujba de inmormantare incepe la 11:00 si va tine in jur de o ora.

Iar la cimitir...o sa inceapa pe la 12:30

 

Unul din prietenii nostrii... cu un suzuki intruder albastru o sa ii astepte de la ora 10:00 in piata Alba-Iulia pe ceilalti motociclisti care vor sa participe...

 

Am inclus si o harta cu locatia bisericii si a cimitirului.

 

Le multumesc anticipat tuturor celor care vor fi prezenti.

post-16481-1173875879_thumb.jpg

Editat de Lucianno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: :hug: :eek: :ok: :ok: :D

R.I.P.

Daca intr-adevar exista Dumnezeu, inseamna ca exista si un rai al motociclistilor.... fie ca acolo unde este acum sa aiba drumuri uscate si sa fie doar cu fratii lui motociclistii R.I.P. inca odata... sincer ma asteptam al un alt deznodamant, dar... asta este :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acolo... trist cum intr-o secunda o viata se transforma intr-un sicriu cu o casca la picioare.

 

D-zeu sa-l ierte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... RIP...

 

MA POATE CONDAMNA ORICINE... EU RENUNT LA ACESTA PASIUNE...

PENTRU MINE VA RAMANE DOAR UN VIS FRUMOS ... O PASIUNE PREA FRUMOASA>>> SI PREA SCUMPA PENTRU A O PUTEA SATISFACE>>> ESTE UN PRET PREA MARE PLATIT PENTRU ... CATEODATA O SINGURA CLIPA DE FERICIRE.... DACA AS MURI DUPA O TURA CU UN MOTOR POATE NU MI_AR PAREA RAU...DAR SA APUC SA MA BCUR DE ACEASTA CLIPA>>>DAR ASA>>> NU .... EU UNUL VOI RAMANE POATE CU INIMA MOTOCICLIST>>> AVETI GRIJA DE VOI>>>

 

...si nu vreau sa fiu rau...insa de prima darata iam dorit sanatate maxima baiatului...inasa cand am auzit de un edem cerebral.si de coma... am stiut ca nu se va termina bine.... asa au mai patit multi de aiaic.. ..multi ce au ramas in cele din urma decat cu un simplu si dureros RIP si poate cu o casca la picioare... iar cu adunarile astea ... si cu condusul pe ultimul drum ...nu prea sunt deacord...

dupa ce sarmanul trup neinsufletit este dus la groapa... unii se striang la o berica... si poate si la mai mult.... distrasctie la maxim ..asta vad uniii din reuniunile astea...

in fine bafta la maxim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... RIP...

 

MA POATE CONDAMNA ORICINE... EU RENUNT LA ACESTA PASIUNE...

PENTRU MINE VA RAMANE DOAR UN VIS FRUMOS ... O PASIUNE PREA FRUMOASA>>> SI PREA SCUMPA PENTRU A O PUTEA SATISFACE>>> ESTE UN PRET PREA MARE PLATIT PENTRU ... CATEODATA O SINGURA CLIPA DE FERICIRE.... DACA AS MURI DUPA O TURA CU UN MOTOR POATE NU MI_AR PAREA RAU...DAR SA APUC SA MA BCUR DE ACEASTA CLIPA>>>DAR ASA>>> NU .... EU UNUL VOI RAMANE POATE CU INIMA MOTOCICLIST>>> AVETI GRIJA DE VOI>>>

 

...si nu vreau sa fiu rau...insa de prima darata iam dorit sanatate maxima baiatului...inasa cand am auzit de un edem cerebral.si de coma... am stiut ca nu se va termina bine.... asa au mai patit multi de aiaic.. ..multi ce au ramas in cele din urma decat cu un simplu si dureros RIP si poate cu o casca la picioare... iar cu adunarile astea ... si cu condusul pe ultimul drum ...nu prea sunt deacord...

dupa ce sarmanul trup neinsufletit este dus la groapa... unii se striang la o berica... si poate si la mai mult.... distrasctie la maxim ..asta vad uniii din reuniunile astea...

in fine bafta la maxim...

 

 

 

Pai si ce sa faca oamenii? sa posteasca? vrei sa vezi motociclisti cu muschi mancand coliva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine stie, poate e o lume mai buna dincolo...

l-am cunoscut cand eram la national, ne-a facut poze pentru motoromania. un tip de nota 10, extrem de sociabil.

pana acum nu am stiut ca e el, abia azi am vazut poza.

imi pare atat de rau ca nu am putut veni la inmormantare...

condoleante familiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma viata este cel mai scump lucru pe care-l putem avea ... de fapt nu scump .. ci nepretuit. invingator e cel care ramane in viata .. de cand te nasti, lupti in fiecare clipa, chiar daca nu-ti dai seama, sa ramai in viata .. respiri, mananci, bei, lucrezi, faci sport .. toate astea au legatura directa cu viata .. un cuvant asa de mic, cu o incarcatura atat de mare! pacat de acest baiat, a pierdut lupta mult prea devreme .. sincere condoleante familei!!! :D :lol: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

:duel: :ok: :rock: Death isn’t anything anyone wants to think about, yet it is part of living this life.This "phase" of live is the harsh awakening of what we are destined for, what we should be living for. :wave: :blbl: :ok:

Rest in peace, Nic...

MAY ANGELS LEAD YOU IN HEAVEN !

Poza pe care o avem noi doi are si va avea intotdeauna un loc special in inima mea ...

Editat de nicky_yo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...