Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Desi nu prea am mai postat pe forum si putut ajunge la intrunirile de vineri seara

 

Gaby Ivan Piata Trapezului pe langa scoala nr.20 motor in asteptare

 

post-7313-1200247514_thumb.jpg post-7313-1200248289_thumb.jpg

Va doresc la toti asfalt uscat si tot binele din lume

 

--- Mesaj completat în 13 Jan 2008 20:25 -------------
Desi nu prea am mai postat pe forum si putut ajunge la intrunirile de vineri seara

 

Gaby Ivan Piata Trapezului pe langa scoala nr.20 motor in asteptare

 

post-7313-1200247514_thumb.jpg post-7313-1200248289_thumb.jpg

Va doresc la toti asfalt uscat si tot binele din lume

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma tot uit la locul nostru de intalnire cand trec pe acolo si il compar cu cel de la Gloria. Voi nu credeti ca ar fi mai mult loc la Gloria , avand in vedere ca , probabil , ne vom inmulti? In plus acolo se poate lua si un suc , ceva de la magazinul de langa si cred ca este si o terasa pentru cei care nu au chef sa plece mai departe.

De asemene cred ca Gloria este un loc mai reprezentativ pentru sectorul 3...ca tot ne-am extins :wink:

Postati si voi niste pareri , acum e iarna si avem timp de discutii ...administrative :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu prea stiu unde e acest Gloria :wink:

Peste drum de fostul Brown Sugar,Raven!

In gloria daca va duceti nu este o problema, sant obisnuiti cu motoristii, pana acum vreo 3 ani se intalneau cei cu comuniste in fata cinematografului (printre care si eu) , este o terasa acolo. Iar la cofetaria din complex se strangea o gasca de vitezane, Gloria Brotherhood.

Editat de DKWraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste drum de fostul Brown Sugar,Raven!

In gloria daca va duceti nu este o problema, sant obisnuiti cu motoristii, pana acum vreo 3 ani se intalneau cei cu comuniste in fata cinematografului (printre care si eu) , este o terasa acolo. Iar la cofetaria din complex se strangea o gasca de vitezane, Gloria Brotherhood.

interesant ce spui tu aici. o sa caut ceva pe google ca sincer is pe dinafara la pozitionare gloria. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi amintesc ca atunci cand eram copil, era obligatoriu sa mergem la film, la CINEMA GLORIA, sa vedem filmele de scurt metraj ale Elisabetei Bostan.

Desi nu se omora nimeni, cu toate ca nu existau alternative (2 ore de program la TV), era totusi interesant de vazut povestile puse pe pelicula...

Mai greu era apoi la scoala sa le comentam la BRIGADA LITERARA... :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io-s de parere ca la gloria e mai bine!

 

propun sa votam...cine e de acord ca intalnirea sa se tina langa Cinema Gloria sa posteze un "1" cine este impotriva sa posteze un"0". Polul sa tina ~ o saptamana, dupa care numaram 1-urile, daca depasesc 50% din postari intalnirea se tine la Gloria....daca nu, ramana la statia de metroi.

 

harta buna :wink:

post-9738-1200564042_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D de acolo am plecat cu pulitaiul ... cand am dat de perm pt masina :D

pai hai 1 sa fie. mi'e indiferent. atat timp cat suntem impreuna, locatia mai putin conteaza :laugh:

dar ce e afara??? e CALD :blink: se topeste zapada ... => plimbariiiiii!!! :o :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D de acolo am plecat cu pulitaiul ... cand am dat de perm pt masina :D

pai hai 1 sa fie. mi'e indiferent. atat timp cat suntem impreuna, locatia mai putin conteaza :(

dar ce e afara??? e CALD :laugh: se topeste zapada ... => plimbariiiiii!!! :D :D :D

da e cald, se topeste za[ada, e bine insa am auzit ca vin iar ninsorile :blink: :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK si vot , desi nu era graba. 1 :blink:

Poate ca cei mai vechi ar putea sa-si dea cu parerea , altfel vor aparea mai multe grupulete din motiv de lipsa de democratie. Chiar ma gandeam ca nu mai sunt activi si m-am uitat pe la cativa ...si sunt ,deci au vazut si discutia asta.

Toate bune!

Editat de Marat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...