Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Salut...am o propunere pt voi....daca va place rockul si vreti sa beti o bere fara alcool la intalnirile voastre va invit in STUDIO bar. Mifla stie unde e...si andrei_r5. Imi cer scuza daca vam deranjat cu acest post dar eu zic ca o sa va placa in bar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut...am o propunere pt voi....daca va place rockul si vreti sa beti o bere fara alcool la intalnirile voastre va invit in STUDIO bar. Mifla stie unde e...si andrei_r5. Imi cer scuza daca vam deranjat cu acest post dar eu zic ca o sa va placa in bar

 

Eu am fost si mi-a placut. ...si nu m-am simtit deranjat :(.

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca ai venit.....cai ai motorul parcat in curtea vilei....dar ma gandeam sa veniti mai multi...mai toti...asa :(

 

Imi explici si mie te rog unde e mai exact bar-ul asta? De fapt o adresa ca ma uit eu pe harta. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu eu unde e studio bar :rolleyes: e locul unde lucra inainte CS nu ? ala de langa piata de langa sectia 13

Salutare

Da niste detalii mai exacte daca stii despre locul unde e barul asta..

Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lma toata lumea :rolleyes:)) pai cum vii dinspre titan pe postavarul (vii dinspre titan faci stanga la cimitir si o iei pe strada cu bila) , in capatul strazii dai pe 1 Decembrie si stii ca e o piata. eh..acolo e. uite aici o harta mica http://www.bucuresti.com.ro/index.html/sea...p;streetID=3470

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze pentru inrziere dar nam mai stat peacasa....

Adresa barului e Str Col Iosif Albu nr 62B, vila Loyal

sper sa va fie de folos

 

Am uitat sa va zic...orarul se mentine vineri si sambata si duminica de obicei....

in rest nu sunt eu la bar si nu se mentine decat folku joia...

oricum daca mai vreti detalii eu astept

post-37967-1211223381_thumb.jpg

post-37967-1211223447_thumb.jpg

Editat de StudioBar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Eu am fost de cateva ori in studio si e ok. Adik mi-a placut o singura chestie ma cam deranjeaza(poate am imbatranit eu) muzica, are volum cam mare. Abea te intelegi cu cel de vis a vis. In rest preturi bune si loc de parcare cat cuprinde in curtea vilei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca ai venit.....cai ai motorul parcat in curtea vilei....dar ma gandeam sa veniti mai multi...mai toti...asa :D

E curtea de langa piata unde e legat mai tot timpul un ER 6 N? Langa care joaca bunicii table si sah? Si langa care se fac 2 blocusoare de locuinte??? Adik eu trec pe acolo in fiecare zi si nu stiam??? :rolleyes: Shit!!! I am in!!!

 

BUN.

Acum ca am stabilit locatia exacta a barului....cand mergem la o bere(fara alcool):P?

Ba cu alcool ca putem lasa motorul acolo sau il impingem pana acasa!!!! :(

Chiar! daca ai baut si iti impingi mobra pe strada e caz de dosar???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da e exact curtea aia.....saptamana asta se pare ca o sa lucrez eu...si programul e in felul urmator:

Azi Finala Champions league

Joi folk

vineri si sambata rock de la heavy la death si gothic

Duminica e de refacere - balade

Barul se deschide de la 19:00 si vineri si sambata stau pana pe la un 6-7-8 dimineatza :rolleyes:

Editat de StudioBar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost aseara si mi-a placut!

curat, decorat cu gust, couzi, foarte placut, mai private asa... impresionat! :rolleyes: sigur mai vin.

muzica aseara: de la progressive la folk la punk la rhcp etc... ok muzica.

mie-mi place barul....preturi f bune!

 

cand am ajuns io, era parcata vitezana aia neagra cu scheletul airbrush (o avea unu in vama), cand am plecat era parcat si-un ER6 mai la poarta asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anu trecut tot treceam pe acolo e chiar f dragut. ruacareala nice, pretzuri bune, atmosfera taman buna pt agatzat :rolleyes::laugh:, chiar dragutz locu'. studio bar tre sa faci cinste iti fac reclama aici printre mocioclisti :() mai arunc cateva vorbe incolo incoa si o sa devina studio mociobar :D)

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata trecuta am fost o fuga pana la Magura , o balta superba pe langa Oltenita. Este ascunsa in padure si putin cunoscuta. Drumul pana acolo este f bun cu conditia sa nu alegeti ruta prin satul Hotarele unde este groaznic. Traseu Buc , Oltenita , Magura cam 80 km dus. De acolo se poate merge mai departe la Giurgiu sau inapoi. E un traseu usor de jumatate de zi cu tot cu berea la padure. Toate bune!

post-23746-1211438993_thumb.jpg

post-23746-1211439002_thumb.jpg

post-23746-1211439021_thumb.jpg

post-23746-1211439028_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica vreau sa dau o tura pana la Soveja si inapoi.

Buc-Focsani-Panciu-Soveja. Pana la Lepsa desi e mai frumos nu ma duc pt ca e drumul distrus.

De vizitat mausolee si manastiri, o masa si inapoi, vreo 500 km dus-intors

Daca mai sunt amatori - discutam diseara.

:lol:

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...