Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Enduristi din Titan care va bagati la o plimbarika mai off-road in jurul Bucurestiului in w/end?

... 0745.039.338 Bogdan

hey, nu mai pleci la Bacau?

daca nu ma mai doare piciorul asa tare pana duminica ma bag eu, insa nu sunt sigura.

 

sorry ca nu am putut veni si eu azi dar am scapat la 8 de la mecanic, mi-am schimbat ghidonul la motor...sper vinerea viitoare sa vin si eu.

 

ps: ravenitza here!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hey eu la 11 sunt in poligon la ilioara cu putina treaba, veniti si voi acolo si plecam la burnoutdays pls!!!

 

ravenitza here

Editat de dya
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost acolo la MC la 11:10 si la si un sfert am plecat la 12:20 am ajuns la prisma si v-am asteptat acolo cca 30', 45' si daca am vazut ca nu vine nimeni am plecat... :)

Razvan mi-a zis ca la 11.20 el a venit la Mc si nu mai era nimeni asa ca a venit in Ilioara de unde am plecat impreuna. Nu stiu la ce ora am ajuns la Prisma, insa nu era cine stie ce lume. Eu m-am intors acasa, Razvan a mai ramas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost acolo la MC la 11:10 si la si un sfert am plecat la 12:20 am ajuns la prisma si v-am asteptat acolo cca 30', 45' si daca am vazut ca nu vine nimeni am plecat... :)

 

uofff nu puteai sa astepti si tu 10 min te-ai grabit ... ai asteptat doar 5 :) oricum scuze pentru ca am intarziat B)

btw am stat pana pe la 16:00 si am plecat, m-a prins si un pui de ploaie pe drum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pei nu fuse vorba ca cel tarziu la si un sfert plecam intr-acolo? ... cred ca la intoarcere ne-am salutat... tocmai ati trecut de mc otopeni si dupa voi mai erau inca 3 motoare...

cum a fost a mai venit lume?

eu vroiam sa vin mai pe seara dar la cum ploua ... :) doar pe computer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pei nu fuse vorba ca cel tarziu la si un sfert plecam intr-acolo? ... cred ca la intoarcere ne-am salutat... tocmai ati trecut de mc otopeni si dupa voi mai erau inca 3 motoare...

cum a fost a mai venit lume?

eu vroiam sa vin mai pe seara dar la cum ploua ... :) doar pe computer

 

da stiu dar am intarziat eu un pic si cum altcineva nu a mai venit pentru ca stefan a zis ca nu mai ajunge iar pe catalin trebuia sa il agatam de la casa presei, ai ramas singurel :) oricum cum a zis si ravenitza am venit doar noi 2 atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost cine stie ce cand am mers noi, nush cum a fost dupa ce am plecat. Urma sa ma intorc mai tarziu, mai pe seara insa ploaia ne-a facut sa ne razgandim...E asta e!

Razvan da-mi un add pe mess: raven30hell

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da stiu dar am intarziat eu un pic si cum altcineva nu a mai venit pentru ca stefan a zis ca nu mai ajunge iar pe catalin trebuia sa il agatam de la casa presei, ai ramas singurel :) oricum cum a zis si ravenitza am venit doar noi 2 atat

pei nu plecam daca stiam ca intarzii dar am avut impresia ca intarziasem eu

 

la casa presei am asteptat si acolo vreo 5 min-10 min in statia de autobuz si nu a venit nimeni si iar am zis ca v-am pierdut ... ca am plecat eu tarziu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a fost cine stie ce cand am mers noi, nush cum a fost dupa ce am plecat. Urma sa ma intorc mai tarziu, mai pe seara insa ploaia ne-a facut sa ne razgandim...E asta e!

Razvan da-mi un add pe mess: raven30hell

 

nu s-a intamplat nimic pana la ora 15:00 si fiindca am plecat pe la 16:00 nu am prins mare lucru... cat despre intors ... la fel vremea a fost un impediment :)

 

added :)

 

pei nu plecam daca stiam ca intarzii dar am avut impresia ca intarziasem eu

 

la casa presei am asteptat si acolo vreo 5 min-10 min in statia de autobuz si nu a venit nimeni si iar am zis ca v-am pierdut ... ca am plecat eu tarziu...

 

pai catalin a ajuns odata cu noi desi nu am venit impreuna noroc ca a parcat exact langa mine B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tras o tura mica de touring azi... 774 km... Buc - Buzau - Brasov - Balea lac - Sibiu - Pitesti - Buc.

Fara incidente deosebite, doar masini care fac stanga fara sa semnalizeze & shit...

Sunt rupt de oboseala dar si fericit ca mi-am perfectionat push-stearing - ul pe sosea uda.

Poze:

post-19846-1212952100_thumb.jpg

post-19846-1212952188_thumb.jpg

post-19846-1212952336_thumb.jpg

post-19846-1212952371_thumb.jpg

post-19846-1212952438_thumb.jpg

post-19846-1212952476_thumb.jpg

post-19846-1212952497_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tras o tura mica de touring azi... 774 km... Buc - Buzau - Brasov - Balea lac - Sibiu - Pitesti - Buc.

Fara incidente deosebite, doar masini care fac stanga fara sa semnalizeze & shit...

Sunt rupt de oboseala dar si fericit ca mi-am perfectionat push-stearing - ul pe sosea uda.

Poze:

 

 

este deschis tunelul la balea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tunelul da dar dupa el e soseaua blocata... De asta nu am coborat spre Pitesti direct si am luat-o spre Sibiu... Babuinii care au dat la tv ca s-a deschis Transfagarasanul sunt exponenti clari ai profesionalismului presei romane... Loooseri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) , naspa , mai asteptam atunci , sper ca in doua saptamani sa se mai indrepte situatia , atunci mi-am programat sa ajung , multumesc de informatie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) , naspa , mai asteptam atunci , sper ca in doua saptamani sa se mai indrepte situatia , atunci mi-am programat sa ajung , multumesc de informatie

Alexandru...student la Marketing...am 25 ani, alerg pe un zx9r ninja. stau pe lang stadionul Olimpia (Rm cu Valcea)...

alexandru_valentin_nsx adresa de mess...

cand mai e ceva lasati pe off line..ora si locul

let's ride

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alexandru...student la Marketing...am 25 ani, alerg pe un zx9r ninja. stau pe lang stadionul Olimpia (Rm cu Valcea)...

alexandru_valentin_nsx adresa de mess...

cand mai e ceva lasati pe off line..ora si locul

let's ride

pai e simplu: in fiecare vineri intre orele 19-20, ne intalnim la statia de metrou Titan, cea din parc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Bai fratilor voi cand mergeti pe acasa si va intalniti cu gasca vesela tot asa patimiti. Sa dea toti dracii ca de cate ori ma intalnesc cu astia ai mei ajung mort de oboseala in Bucuresti si cu o mahmureala pe cinste.

Aviz mersul acasa in weekend dauneaza grav sanatatii.

 

Multa Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna treaba de unii.. vineri n'am putut sa vin cu voi ca aveam ambreiajul varza, sambata l'am facut, iar duminica am ramas cu totu cu ea in drum pe decebal pe undeva... laser frate.. :)) cine ma ajuta si pe mine sa o imping..? B)

 

p.s. am vaga senzatie ca o sa ma reorientezzzzzz.. spre speed.. :)

Editat de Kayne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

breh... una la mana ca matale vrei bani pe aia... doi la mana 900rr e un pic cam mult totusi pt mine.. parerea mea de kamikaze salajanist.. :) da' daca vrei putem sa vb la o bere diseara ca poate cine stie ce idei apar.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai la gepeto ca e terasa... lasa si tu un numar pe pm, ca sa nu il mai sun pe blondu sa il iau.. :) io scap de la 18:00.. probabil in jur de 19-20 ajung prin zona...

p.s. as dori sa'l salut cu aceasta ocazie pe domnul Organul pe care il vad ca citeste cu interes... B) cum fu domnu la evenimentu Trust..? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NR meu este 0741340245

 

Kayne da un beep ca sa imi ramana nr tau de tel

Daca mai vor sa vina si altii e ok adik eu nu am nici o prob.

 

Re 2 all

 

Daca nu cumva sunteti microbisti si aveti chef de o bere ne vedem diseara la Gepeto dupa ora 19:00

Cine are chef sa vina e bine venit chiar si din cei noi ca oricum nu ne cunoastem ...

See u all!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...