Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Salut.

 

Sunt Toma si stau in Ozana, pe str. Mizil. Am un Suzuki Bandit 600 S albastru de 1 an. Lucrez in vanzari si evadez in weekend-uri cu moto, cortul si iubita. Mi-ar place sa cunosc si alti motoristi din cartier.

hai weekend-ul asta in BG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru tura de joi ne auzim fix in acea zi, daca nu am treaba ies eu la o tura si apoi la Apasu.

Din pacate am realizat ca luni am examen la facultate, deci pot veni la Ruse decat o zi, cel mai probabil duminica.

Asa ca ca idee mai mult ca sigur duminica dimineata plec spre Ruse si ma intorc seara. Spre sf saptamanii aflu cat de sigur e.

Dar pana atunci mai vorbim si vineri la intalnire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

 

Sunt Toma si stau in Ozana, pe str. Mizil. Am un Suzuki Bandit 600 S albastru de 1 an. Lucrez in vanzari si evadez in weekend-uri cu moto, cortul si iubita. Mi-ar place sa cunosc si alti motoristi din cartier.

 

 

 

sal !

 

si eu stau pe mizil. daca nu ne-am intalnit pe acolo, poate ne cunoastem vineri la metrou

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

In ultima vreme ma tot gandesc sa mai cumpar o jucarie. Am fost weekend-ul la mare si m-am distrat copios cu un ski-jet al unor prieteni. Dupa parerea mea este o alternativa pt enduro. Daca de la enduro ajungi acasa rupt de oase dupa o jumatate de zi, cu ski jet-ul te rupi de oase dupa 30 minute.

Acestea fiind zise m-am hotarat sa cumpar un ski-jet. Am cautat prin anunturi si vreau sa spun ca oferta nu este foarte bogata, iar preturile sunt oarecum pe masura.

Acum vine rugamintea mea, si anume daca stie cineva vreun skijet de vanzare as fi foarte recunoscator. Numarul meu de telefon este 0741340245

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Cehule, ce-ti mai face Viroaga?

 

Fratilor, care aveti sau stiti pe cineva care un far de bmw F 650 ST, model 1997?

 

Multzam, de cateva luni tot caut si nu gasesc nimic, iar la Bavaria au niste preturi supernashpa.

uite o mica idee: /index.php?...=187030&hl=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cred k maine e ultima vineri in cd mai vin cu moto, am gasit cumparator la el si vrea sa-l ia si maine.... :kali:

Il mai tin cateva zile pana ii fac actele si radierea si apoi adio :kali:

Dar sper k intr-o luna sa mai strang vreo mie de euroi si sa imi iau 600rr :kali: , sa mi-l aduc de la italieni

Deci va intreb dc stie cineva cu cine sa vb k sa imi aduc un moto de dincolo, chestia e k vreau sa merg si eu cu el sa vad ce cumpar

dc stiti nr de tel Id-uri va raman dator :kali:

In rest ne vedem vineri :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cred k maine e ultima vineri in cd mai vin cu moto, am gasit cumparator la el si vrea sa-l ia si maine.... :kali:

Il mai tin cateva zile pana ii fac actele si radierea si apoi adio :kali:

Dar sper k intr-o luna sa mai strang vreo mie de euroi si sa imi iau 600rr :kali: , sa mi-l aduc de la italieni

Deci va intreb dc stie cineva cu cine sa vb k sa imi aduc un moto de dincolo, chestia e k vreau sa merg si eu cu el sa vad ce cumpar

dc stiti nr de tel Id-uri va raman dator :kali:

In rest ne vedem vineri :kali:

 

 

cu mine si te pun in legatura cu tipul care mi l-a adus mie din italia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cred k maine e ultima vineri in cd mai vin cu moto, am gasit cumparator la el si vrea sa-l ia si maine.... :kali:

Il mai tin cateva zile pana ii fac actele si radierea si apoi adio :kali:

Dar sper k intr-o luna sa mai strang vreo mie de euroi si sa imi iau 600rr :kali: , sa mi-l aduc de la italieni

Deci va intreb dc stie cineva cu cine sa vb k sa imi aduc un moto de dincolo, chestia e k vreau sa merg si eu cu el sa vad ce cumpar

dc stiti nr de tel Id-uri va raman dator :kali:

In rest ne vedem vineri :kali:

 

 

sau cu vulturul argintiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecare duminica dimineata la ora 8 de la Rondul Alba-Iulia, langa CEC catre intrunirea de la Ruse, stat cateva ore si apoi mers la Veliko (100 km de Ruse). seara venit inapoi. viteza de croaziera in jur de 100 km/h. cine se baga?

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry, dar am mers la concert Cargo si apoi la Ursu, Bikers. :kali:

 

 

Cred ca a fost fain :kali:

 

Nu-i nimic, alta data...n-au intrat zilele-n sac.

 

Cat despre Russe...sry dar eu nu pot merge, trebuie sa plec in alta parte.

 

Drum bun si asfalt uscat celor care mergeti. Distractie placuta! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a fost fain :kali:

 

Nu-i nimic, alta data...n-au intrat zilele-n sac.

 

Cat despre Russe...sry dar eu nu pot merge, trebuie sa plec in alta parte.

 

Drum bun si asfalt uscat celor care mergeti. Distractie placuta! :kali:

multumim frumos

Weekend placut tuturor, eu din pacate nu pot ajunge azi la intrunire, chestii de'ale casei.

Insa cine vrea sa vina la Ruse sa se anunte! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...