Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Din cate stiam eu asta era un topic pentru cei din Titan a caror pasiune(sau doar placere) este sa se plimbe cu motorul.

Stiam prost pentru ca dupa ce m-am chinuit sa descifrez gandurile...:D...unora care au scris pe aici am aflat ca...nu au nimic in comun cu ideea de inceput.

Am sters ce scrisesem initial pentru ca totusi nu vreau sa jignesc pe nimeni dar cred ca exista suficiente locuri in care se pot gasi femei , altele decat pe un site de moto , cred ca pentru remarci de genul "te vad ...tu esti?" se poate da un telefon ...ma rog ar mai fi si altele de spus dar probabil ca nu mai am pentru cine.

 

Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din cate stiam eu asta era un topic pentru cei din Titan a caror pasiune(sau doar placere) este sa se plimbe cu motorul.

Stiam prost pentru ca dupa ce m-am chinuit sa descifrez gandurile...:)...unora care au scris pe aici am aflat ca...nu au nimic in comun cu ideea de inceput.

Am sters ce scrisesem initial pentru ca totusi nu vreau sa jignesc pe nimeni dar cred ca exista suficiente locuri in care se pot gasi femei , altele decat pe un site de moto , cred ca pentru remarci de genul "te vad ...tu esti?" se poate da un telefon ...ma rog ar mai fi si altele de spus dar probabil ca nu mai am pentru cine.

 

Toate bune!

 

Pe langa "te-am vazut...tu esti" daca te uiti un pic mai atent o sa observi multi oameni de calitate superioara ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! am citit cva mai sus si nu sunt complet dumerit .... mai este cineva care pleaca sambata dimineatza la 8 spre brasov ??? pentru k si eu si inca cel putin 2 prieteni mergem la brasov dimineatza la 8 .... poate mergem impreuna sa fim mai multi ..... lasati niste mesaje pe aici .....

 

La 8 la Mac Donalds Dristor. See yaaa ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

@Marat

 

Eu am renuntat sa mai citesc tot chat-ul pt ca sincer ma cam oboseste. Poate din cauza asta am si inceput sa vin foarte rar vinerea in parc. Cel mai ciudat este faptul ca in parc nu vorbesc despre matrimoniale (poate ca sunt timizi habar nu am....), dar ar putea sa schimbe nr de telefon sau adrese de mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! am citit cva mai sus si nu sunt complet dumerit .... mai este cineva care pleaca sambata dimineatza la 8 spre brasov ??? pentru k si eu si inca cel putin 2 prieteni mergem la brasov dimineatza la 8 .... poate mergem impreuna sa fim mai multi ..... lasati niste mesaje pe aici .....

mai mergem doi sambata la 08.00 cu un gs 500 si o honda ne adunam la fantana Miorita,si o sa mergem pe DN1-BRASOV

Editat de daniel1954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea vin eu la intalniri d-astea, ca nu ma incanta sa beau pana cand pic lat. Nu vad unde este marea grozavie si marea distractie. Mai bine ma plimb si mai vad tara asta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea vin eu la intalniri d-astea, ca nu ma incanta sa beau pana cand pic lat. Nu vad unde este marea grozavie si marea distractie. Mai bine ma plimb si mai vad tara asta ;)

marea grozavie este ca iesi din oras, bei cat vrei, nu neaparat pana nu mai poti, te intalnesti cu oameni din alte zone ale tarii cu care ai vorbit doar pe forum sau pe mess, asculti daca vrei o muzica daca nu, nu te plimbi prin zona respectiva si vizitezi ce este de vazut, etc. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu merg sa beau pana cad pe jos :D defapt ... nu cred k o sa beau deloc .... ;) eu merg pentru drum cel mai mult .... si pentru ca imi place sa vad multe motoare la un loc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...totusi, sper sa vina cat mai multa lume azi la 19.00 la intalnire.

eu voi fi acolo...

 

p.s. sper ca nu mi-am lustruit mobra degeaba :D

 

 

hai ca vin eu sa o admir

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte placuta intalnirea! ..."vecinii" mi-a parut bine ;) ....si multumesc baietilor ca m-au condus pana acasa :)

Distractie placuta celor care pleaca la BV!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte placuta intalnirea! ..."vecinii" mi-a parut bine ;) ....si multumesc baietilor ca m-au condus pana acasa :)

Distractie placuta celor care pleaca la BV!! :D

same!

s-a vb mai mult ca niciodata,probabil fiindca eram multi necunoscuti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza ;) m-am trezit :) fac dush si plec sa alimentez :) la 8 vreau sa fiu iesit din bucuresti :)

 

cei care mai vin , asfalt uscat ! si sa ne vedem cu bine ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte placuta intalnirea! ..."vecinii" mi-a parut bine :) ....si multumesc baietilor ca m-au condus pana acasa :)

Distractie placuta celor care pleaca la BV!! :D

 

 

Si mie mi-a parut bine, nu ma asteptam sa fim asa de multi.

Din pacate nu am retinut multe nume, dar mai este timp, nu? ;)

Asta inseamna ca trebuie sa ne mai intalnim...

 

P.S. "UDI" ( scuze, dar nu ti-am retinut numele :) ) te asteptam cu pozele :)

 

 

 

 

 

<<< Doarme toata lumea din TITAN? >>>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-a parut bine, nu ma asteptam sa fim asa de multi.

Din pacate nu am retinut multe nume, dar mai este timp, nu? ;)

Asta inseamna ca trebuie sa ne mai intalnim...

 

P.S. "UDI" ( scuze, dar nu ti-am retinut numele :) ) te asteptam cu pozele :)

 

 

 

 

 

<<< Doarme toata lumea din TITAN? >>>

se pare ca da!!!!! Eu imi fac curaj sa ma duc singura cu motorul pana la munca...in Romana.. :D Stefan..e trafic acum?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca da!!!!! Eu imi fac curaj sa ma duc singura cu motorul pana la munca...in Romana.. :D Stefan..e trafic acum?? ;)

 

Habar n-am!

Pe la 5.30 cand am venit de BZ era destul de liber...

Oricum, ai grija... si servici usor!

 

Sti cumva IDul tipei care a facut poze aseara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am!

Pe la 5.30 cand am venit de BZ era destul de liber...

Oricum, ai grija... si servici usor!

 

Sti cumva IDul tipei care a facut poze aseara?

merci....incerc sa o iau usurel ..usurel.. ;)

Nu-i stiu id-ul...si nici cum o cheama...si nici cum a gasit grupul asta de Titan...ca intreba pe ce forum sa puna pozele :D

Oricum...foarte tare doamna!!!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa mai vina si vinerea viitoare.

Pana atunci ne multumim cu astea. ;)

 

Antonio

 

PS: @aileea cum a fost drumul de sambata?

Cu mari emotii!!!!! ...dar am ajuns ok....n-am facut nicio nazbatie......pe la 3 dimineata , cand m-am intors am reusit sa ajung si la fenomenala viteza de 80 :D . mi s-a oprit motorul intr-o intersectie...dar noroc ca-mi iesea coada de sub casca ...nu m-a claxonat nimeni. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...