Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Da tare sa suparat .Nu cred ca este cineva obligat sa vina.

Cei care vin vinerea trebuie sa indeplineasca vreo dorinta, doar ca uni sa se simta bine (liderii)?

Foarte frumos ca ati putut sa faceti un traseu, dar noi care nu am putut merge avem vreo vina.

hey, eu nu m-am referit la toti, ci la cativa membri care s-au anuntat ca vin si nu s-au tinut de cuvant si nici nu au anuntat.

and by the way despre ce lideri vorbesti?! :lol:

 

dar eu ti am luat apararea impotriva "nelegiuitilor" ce ai cu mine ? nu este posibil sa iti faca un ca asta mai ales tie tu fiind o personalitate a fenomenului moto din romania si din sud estul europei dar sunt sigur ca ai scris cele de mai sus fiind suparat si nu esti cu adevarat suparata pe mine si apoi tu avand un funduletz asa sexy poate dar statutul meu de om simplu si fara caracter nu imi permite sa pup un fund de regina cavalerii si societatea m ar infiera pt o asemenea neobrazare poate daca ar ramane intre noi cine stie

get a life, or buy one!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca ma duceam singur la intrunire, probabil ca injuram organizatorii si tot ce intalneam in cale. Da, intrunirea in sine a fost de kko. Insa cel putin pentru mine nu a contat atat intrunirea in sine, ci gasca cu care m-am dus acolo. Stiti cum e... omul sfintzeste locul! Asa ca daca adunam, facem suma, si totalizam in total, rezulta un similar egal cu "A FOST SUPEEEER!!!" Si oamenii printre care am stat au fost la fel, de la dacii pe care i-am cunoscut, pana la Pachemon, Laurentiu&Dia, Vlad, John&... :lol: , si altii din Bucuresti sau alte orase :P

 

Ba stai sa ma mai gandesc... n-a fost super pentru ca mi s-a rupt cablul de kilometraj la 40 km de Bucuresti si a trebuit sa tractez motorul pana in Bucuresti, pentru ca eu fara vitezometru nu stiu sa merg :D

 

Ma gandesc cine nu s-ar oftica cand din solidaritate cu Titanistii, ai veni de la job (care se afla pe drumul catre iesirea din Bucuresti) pana in Titan, ca sa te intalnesti cu cei care s-au anuntat ca vin, sa astepti 30 minute, ca sa constatzi ca ai luat tzeapa. Cand simti ca esti parte din grup, ca vrei efectiv sa faci ceva pentru grup, te identifici cu grupul, e foarte usor sa-ti iei o palma de la grup, prin unii membrii ai grupului care la urma urmei ii doare-n cot de grup in sine ei vrand altceva, avand alt scop. Si eu cred ca pot spune "stiu ce zic" ... Ravenitza era asa entuziasmata saptamana trecuta ca este Titanista, pe cat e acum de dezamagita. Si terminati cu acuzele voalate cum ca ar fi "shefa" frate. Eu unu am mers cu ea pe drum, am vorbit pe mess si la telefon in ultimile saptamani, si nu am sesizat la ea "boala a shefiei". (Stiut fiind deja ca eu sunt alergic la boala asta, iar cred ca pot spune "stiu ce zic")

 

Cei care n-ati venit, si nici nu ati anuntat ca ati veni, nu va acuza nimeni de nimic, si sper ca data viitoare sa ne intalnim!... :eek:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne vedem vineri la 7 , sa mergem la o bere ( fara alcool ) si sa nu ne mai certam... ( desi din punctul meu de vedere, ai dreptate... )

 

 

Sunt deacord :P

Raven sti mai bine decat atat :eek: ...si Choperistule nu este bine sa faci misto de cineva cand este suparat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ravenitzo fata nu te mai agita ... stii ca n-ai cu cine ... imi pare rau ca nu am putut venii de vineri si nici sambata nu am am mai stat sa va intoarceti sa bem un suc si sa mai stam de vorba dar lasa ca mai sunt ocazii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine va plimbati mai ,decat sa va certati pe aici...

Pacat ca se pun cam greu pozele ca ar fi frumos sa vedem cat mai multe.

Toate bune!

 

...mai stie cineva ceva de Akan?

post-23746-1217924554_thumb.jpg

post-23746-1217924569_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da tare sa suparat .Nu cred ca este cineva obligat sa vina.

Cei care vin vinerea trebuie sa indeplineasca vreo dorinta, doar ca uni sa se simta bine (liderii)?

Foarte frumos ca ati putut sa faceti un traseu, dar noi care nu am putut merge avem vreo vina.

frate nu e obligat nimeni sa vina,mai ales dak nui face placere! numai k sa vb atat de mult despre plecare si atat de multi si-au anuntat prezenta ....si ajungi la data si ora stabilita sa rezolvi ultimele detalii privind traseu,etc si surpriza nu e nimeni!!! nu te apuca nervii??!!!

 

Daca ma duceam singur la intrunire, probabil ca injuram organizatorii si tot ce intalneam in cale. Da, intrunirea in sine a fost de kko. Insa cel putin pentru mine nu a contat atat intrunirea in sine, ci gasca cu care m-am dus acolo. Stiti cum e... omul sfintzeste locul! Asa ca daca adunam, facem suma, si totalizam in total, rezulta un similar egal cu "A FOST SUPEEEER!!!" Si oamenii printre care am stat au fost la fel, de la dacii pe care i-am cunoscut, pana la Pachemon, Laurentiu&Dia, Vlad, John&... :lol: , si altii din Bucuresti sau alte orase :eek:

 

Ba stai sa ma mai gandesc... n-a fost super pentru ca mi s-a rupt cablul de kilometraj la 40 km de Bucuresti si a trebuit sa tractez motorul pana in Bucuresti, pentru ca eu fara vitezometru nu stiu sa merg :(

 

Ma gandesc cine nu s-ar oftica cand din solidaritate cu Titanistii, ai veni de la job (care se afla pe drumul catre iesirea din Bucuresti) pana in Titan, ca sa te intalnesti cu cei care s-au anuntat ca vin, sa astepti 30 minute, ca sa constatzi ca ai luat tzeapa. Cand simti ca esti parte din grup, ca vrei efectiv sa faci ceva pentru grup, te identifici cu grupul, e foarte usor sa-ti iei o palma de la grup, prin unii membrii ai grupului care la urma urmei ii doare-n cot de grup in sine ei vrand altceva, avand alt scop. Si eu cred ca pot spune "stiu ce zic" ... Ravenitza era asa entuziasmata saptamana trecuta ca este Titanista, pe cat e acum de dezamagita. Si terminati cu acuzele voalate cum ca ar fi "shefa" frate. Eu unu am mers cu ea pe drum, am vorbit pe mess si la telefon in ultimile saptamani, si nu am sesizat la ea "boala a shefiei". (Stiut fiind deja ca eu sunt alergic la boala asta, iar cred ca pot spune "stiu ce zic")

 

Cei care n-ati venit, si nici nu ati anuntat ca ati veni, nu va acuza nimeni de nimic, si sper ca data viitoare sa ne intalnim!... :D

:P bravo cata!!! poate ne vedem pe la ursu la un suc sapt asta. asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ravenitzo fata nu te mai agita ... stii ca n-ai cu cine ... imi pare rau ca nu am putut venii de vineri si nici sambata nu am am mai stat sa va intoarceti sa bem un suc si sa mai stam de vorba dar lasa ca mai sunt ocazii :lol:

si mie imi pare rau ca ati plecat asa repede si ca nici eu nu am ajuns in timp util inapoi ca sa bem un suc impreuna. Dar sambata noi am plecat de la intrunire sa ne plimbam si a meritat. Lasa poate mergem alta data la alta plimbare...cred ca urmatorul weekend nu acesta, plecam iar la un traseu cu cortul...poate te bagi si tu!

 

frate nu e obligat nimeni sa vina,mai ales dak nui face placere! numai k sa vb atat de mult despre plecare si atat de multi si-au anuntat prezenta ....si ajungi la data si ora stabilita sa rezolvi ultimele detalii privind traseu,etc si surpriza nu e nimeni!!! nu te apuca nervii??!!!

 

 

:P bravo cata!!! poate ne vedem pe la ursu la un suc sapt asta. asfalt uscat

S-a inteles prost supararea mea, insa Kawalinul a clarificat si pentru mine...pur si simplu mi s-a parut de cacao faza ca s-au anuntat o groaza, am venit de la munca pe caldura aia pana in Titan, cu echipamentul de drum lung adica gros...ca sa stau dupa poponeata oamenilor fara obraz...macar un msg ceva sa imi fi dat...am pus nr meu public nu cred ca ii costa asa mult...Dar in fine.

Poate ne vedem vineri, sper sa ii cunosc si eu pe membrii noi pe care nu i-am cunoscut data trecuta.

 

Marat - frumoase poze...iar verdele ala de iarba ma baga in boala...:eek:

 

O saptamana usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi pare rau ca ati plecat asa repede si ca nici eu nu am ajuns in timp util inapoi ca sa bem un suc impreuna. Dar sambata noi am plecat de la intrunire sa ne plimbam si a meritat. Lasa poate mergem alta data la alta plimbare...cred ca urmatorul weekend nu acesta, plecam iar la un traseu cu cortul...poate te bagi si tu!

 

 

S-a inteles prost supararea mea, insa Kawalinul a clarificat si pentru mine...pur si simplu mi s-a parut de cacao faza ca s-au anuntat o groaza, am venit de la munca pe caldura aia pana in Titan, cu echipamentul de drum lung adica gros...ca sa stau dupa poponeata oamenilor fara obraz...macar un msg ceva sa imi fi dat...am pus nr meu public nu cred ca ii costa asa mult...Dar in fine.

Poate ne vedem vineri, sper sa ii cunosc si eu pe membrii noi pe care nu i-am cunoscut data trecuta.

 

Marat - frumoase poze...iar verdele ala de iarba ma baga in boala...:lol:

 

O saptamana usoara!

Cred ca ar fii mai bine sa dai nume (nu uni sau ....).

Si sa nu ne pui pe toti in aceasi oala ,doar pentru faptul ca mai scriem sau venim la metro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand nu am mai postat p'aici.. acum am terminat si eu cu s(tr)resiunea mai am cateva restante de luat si gata... am luat si mociocleta de la reparat finaly:D am facut 1000 km in ultimele zile :P ahm...hello celor pe care nu'i cunosc sii...care vine azi pana la urma la arc ? :lol:

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am stat, am baut un suc, dupa care am venit la Ursu ai am mancat o pita si am baut o bere rece:)

imi pare rau ca nu ai venit si tu si doru.

Ne vedem vineri la intalnire...poate mergem in bikers in otopeni. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...