Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

pai am fost doar 3 titani la arc...am stat cam 1 h si au plecat spre ursu cred....eu am mai ramas k mi-am gasit grupul de geseristi care sunt vreo 10 in tot Buc

in rest cred k ne vedem vineri

:kiss:

 

 

...........Ne vedem vineri la intalnire...poate mergem in bikers in otopeni. :D...........

 

e f frumos in bike...otopeni, eu am fost prima oara acum o saptm si mi-a placut

deci..ma bag la o plimbarica pana acolo....si acolo au o papicaaaa :)

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am stat, am baut un suc, dupa care am venit la Ursu ai am mancat o pita si am baut o bere rece:)

imi pare rau ca nu ai venit si tu si doru.

 

 

in cateva saptamani o sa apar si eu pe o mobra... pana atunci, asa pieton daca ma anuntati din timp :kiss:,

 

o pizza as fi mancat aseara :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri seara miting impotriva primariei, pt decizia interzicerii motocicletelor pe timp de noapte, in parcarea magazinului Billa din dr.taberei la orele 22.30

 

 

Ne strangem sa mergem mai multi? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E vreo sansa sa mai vad si eu pe cei 2, 3 , 5 care tineau anul trecut de 6 la metrou la parc pentru a nu se pierde "gasca"? Poate se mobilizeaza si vin astazi la intalnire...nu ca nu mi-ar fi simpatici cei noi...dar cred ca e pacat sa dispara "vechiturile" :kiss:

Editat de Marat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa plimbarea pana in Bikers otopeni, gasca foarte de treaba, ma bucur ca am mai cunoscut si azi membri noi, mi-a facut placere...ne vedem curand. Poate vineri daca nu plec din bucuresti.

weekend placut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-au strans pana acum la gasca 210 lei pentru ionut. va multumesc! luni ma duc la banca sa-i trimit...

:D sper sa nu-ti platesti la banca rata lunara din ei :kiss:

- sa faci poze cand bagi banii - ACUM CHIAR GLUMESC OMULE !!!!

dc mai trebuie mai facem rost, spune si ..... gasim noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plimbarea de azi ... super :D faza cu politia ... si mai super :kiss:)

am intalnit si eu oameni noi .... si oameni pe care ii stiam deja :)

 

ma bucur ca am putut sa particip si eu la strangerea banilor pentru ionutz , si sper ca suma de bani stransa sa il ajute pe el si sotia lui sa treaca putin mai usor peste greutatile aparute ....

 

eu sincer as vrea sa donez sange pentru el .... am grupa 0 si deci este okay .... mai este cineva care ar putea sa faca acest gest ??? poate ne organizam sa mergem mai multi ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

???? cei cu mene??

 

 

:D asta-i tare! :) nu stiu daca ai facut-o intentionat sau nu... dar a picat super bine! :D

 

a fost fain ieri in bikers! :kiss: ne mai intalnim!

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-au strans pana acum la gasca 210 lei pentru ionut. va multumesc! luni ma duc la banca sa-i trimit...

 

 

Eu zic ca daca ar strange mai multe comunitati si aici ma refer la ceilalti bikeri din celelalte cartiere care se strang si ei (militari,rahova,dorobanti) ar fi ceva :D :kiss:

 

 

Ieri am fost prima oara la intalnire (eu neavand motocicleta m'am agatat de maddok :D ) si mi-a placut super mult :)

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai dati si voi un semn pe topicul Pantelimon(arilor) ca noi ne strangem multi seara, si in general nu facem mai nimic. si vorba ceea, suntem vecini si ar fi bine sa ne cunoastem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai dati si voi un semn pe topicul Pantelimon(arilor) ca noi ne strangem multi seara, si in general nu facem mai nimic. si vorba ceea, suntem vecini si ar fi bine sa ne cunoastem.

 

buna idee :kiss: hai miercuri sa ne intalnim toti intr-un loc sa mergem toti la arc ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost hazoasa rau faza cu politistu saracu se balbaia de numa numa cand a vazut ca am oprit toti :D mi'a parut bn sa-i cunosc pe cei nou veniti si in legatura cu pantelimonu...tipati si ne intalnim :D eu is in..vacantaaa !!!!! finaly :P)) vineri inainte de intalnire am dat si eu ultimu examen...off...credeam ca nu mai trece :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

???? cei cu mene??A demisionat regina , ravenitza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Traiasca regina , bikeritza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P

..in primul rand cine se intituleaza regina ??! ..ori face parte din familia regala....ori e un titlu "nobiliar" de origine rroma

mai avem putin si avem si cavaleri ..curtezane... inchizitori

nu stiu cine demisioneaza sau nu....poate imi spuneti si mie

.......iar despre cei nou veniti ..haideti sa ne cunoastem ..intrati si voi in gasca prin prezenta la intruniri si plimbarile noastre si apoi postati ce va taie mintea..dar si atunci in cunostiinta de cauza

...in rest :D asfalt uscat tuturor

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu sa imi iau A-ul(am B-ul).....stau in republica, in cartierul de case.....cand a fost intalnirea?......sper sa vin si eu la o urmatoare intalnire....sa imi fac o idee de ce motor "sa ma iau"....vreau zzr 600, dar ma intreb daca nu e prea mic pt mine(am 1,88m si 85kg)...prea mic ca dimensiuni ca puterea e mare, poate prea mare....mi-ar placea sa va vad......nu am citit prea mult din topicul asta(bv, e mare;) )(frumoase poze)

 

apropo de regine si chestii de gen, vreti sa fiu eu Merlin al cavaleriei voastre?:D....offf ce mult imi doresc sa am motor, sa am parte de libertate, sa pot calatorii unde vreau fara sa am problema timpului (am mers pe scuter si a fost placut, dar pe o motocicleta)

Editat de vrajitoru_23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...