Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Fratieeeee sunt baiatul cu quannon albastru.

 

Dupa ce am plecat de la arc s-a mers bine pana cand a inceput coloana , v-ati dus in fata si am ramas in spate eu si cu fata cu cbr 600f .. asta pana la un semafor unde in fata se vedea liber .. a plecat blana si blana s-a dus :D

I-am dat pe rosu blana la a mea in speranta ca o ajung si nu ma pierd dar la un moment dat nu am mai vazuto si am intrat in otopeni , ma uit in stanga dreapta in fata , nu am mai vazut pe nimeni si m-am intors :ph34r:

 

 

Credeam ca te-ai dus la Ploiesti :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Numai aveam mult :ph34r:

 

imi pare rau k team lasat in urma dar credeam k te ti dupa mine...team asteptat in fata la bikers 20 min dar banuiesc k degeaba din moment ce nu stiai unde e...raman datoare cu un suc la ursu maine dak vi :D asfalt uscat

Si unde este ursu ? sa ma pregatesc sa stiu unde e , in caz ca ma pierd iar :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi retrag cuvintele !!!! mergem altundeva :wub: mergem la ruse :wub:

 

http://maps.yahoo.com/#mvt=m&lat=44.14...5.9771728515625

 

 

drumul are cam 90 km si locurile de acolo sunt bestiale !!!

 

vezi topicul de mai jos pentru poze

 

/index.php?showtopic=258348

 

 

credeti ca merita ??? :wub:Frumos peisaj...numai ca am o problema legata de partea electrica la mobra.

Daca o rezolv pana in weekend ma bag si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai aveam mult :rolleyes:

 

 

Si unde este ursu ? sa ma pregatesc sa stiu unde e , in caz ca ma pierd iar :D

pe matei voievod.cum vi pe mihai bravu faci stanga spre rosetti pe linia troleului si dupa primul semafor la vreo 200 m e pe partea stanga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va intalniti la titan dupa care plecati la ursu ?

 

A pai vin si eu la titan sa merg cu voi :D

 

 

pai atunci e okay :rolleyes: la gura 2 metrou titan (cea din parc) dar deocamdata nu stiu ora exacta .... eu la ora 5 trebuie sa ma duc pana la sincai la BRD sa imi ridic un card si daca nu ajung la plecarea din titan, vin direct la ursu :ph34r:

 

sa iti explic eu mai bine unde e : in spatele liceului Mihai Vitezul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca mai vorbim maine pe forum. Daca nu ... ne vedem la ursu :D

 

 

Mai bine vorbiti la telefon mai...ucigasule...auzi ...dar Kymco nu e scuter?...nu de alta dar am deschis dimineata topicul asta si credeam ca am gresit adresa.

.......................................

.........................................

 

...revin ...nu e scuter...au inceput astia sa faca si motorase...aia e m-am inselat..ramane doar aia cu mai bine vorbiti la telefon :rolleyes:

Editat de Marat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratieeeee sunt baiatul cu quannon albastru.

 

Dupa ce am plecat de la arc s-a mers bine pana cand a inceput coloana , v-ati dus in fata si am ramas in spate eu si cu fata cu cbr 600f .. asta pana la un semafor unde in fata se vedea liber .. a plecat blana si blana s-a dus :rolleyes:

I-am dat pe rosu blana la a mea in speranta ca o ajung si nu ma pierd dar la un moment dat nu am mai vazuto si am intrat in otopeni , ma uit in stanga dreapta in fata , nu am mai vazut pe nimeni si m-am intors :ph34r:

 

te-am asteptat la primul pod cel de langa Ikea dar dupa ce a trecut aileea (care credeam eu ca e ultima pentru ca pe restul i-am vazut trecand) am plecat si eu si daca nu gresec te-am si depasit in ideea ca ma vezi si te tii dupa mine (asta daca tu erai cel care a vrut sa traga pe dreapta langa un r6 negru)

 

scuze ca te-am pierdut si raman si eu dator cu o bere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza lume...... c matinala sunt azi ...... :D asa...... referitor la faza d ieri...... mha p undeva eo am cam facut-o lata k eo l-am adus , eo trebuia sa am grija d el. oficial imi cer scuze, cred ca inca o data am vazut toti ca daca plecam grup, grup trebuie sa ramanem pe cat posibil si sa ne pastram pozitiile pe care le ocupam inca de la plecare ca sa nu ne mai pierdem si etc. incet incet sper eu sa incepem sa mergem cat mai organizat si cu cat mai putine greseli ca pana la urma cred ca toti gresim mai mult sau mai putin in deplasarile pe care le facem.anyway, raman datoare si cand mai mergem pe undeva pe marian_ucigasu il bagam cat mai in fata zic eu :rolleyes: PUPA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare ma dau si eu pierdut....imi iese si mie de o bere ! :P

 

tie nu ca esti baiat mare, vaccinat si ai si cu ce sa te bati la top speed :D

 

tu intrii la categoria cine ajunge ultimu.... e stii tu :rolleyes:

 

neatza lume...... c matinala sunt azi ...... :ph34r: asa...... referitor la faza d ieri...... mha p undeva eo am cam facut-o lata k eo l-am adus , eo trebuia sa am grija d el. oficial imi cer scuze, cred ca inca o data am vazut toti ca daca plecam grup, grup trebuie sa ramanem pe cat posibil si sa ne pastram pozitiile pe care le ocupam inca de la plecare ca sa nu ne mai pierdem si etc. incet incet sper eu sa incepem sa mergem cat mai organizat si cu cat mai putine greseli ca pana la urma cred ca toti gresim mai mult sau mai putin in deplasarile pe care le facem.anyway, raman datoare si cand mai mergem pe undeva pe marian_ucigasu il bagam cat mai in fata zic eu :D PUPA

 

1."eo trebuia sa am grija d el oficial" - atunci tu sa dai berile si lui si mie si aileeei (tot oficial)

2."daca plecam grup, grup trebuie sa ramanem pe cat posibil si sa ne pastram pozitiile pe care le ocupam inca de la plecare"

(tu vorbesti ma "sageata albastra" care nu stai 5 min in formatie si tot timpu tragi de gaz sa ajungi prima? )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1."eo trebuia sa am grija d el oficial" - atunci tu sa dai berile si lui si mie si aileeei (tot oficial)

2."daca plecam grup, grup trebuie sa ramanem pe cat posibil si sa ne pastram pozitiile pe care le ocupam inca de la plecare"

(tu vorbesti ma "sageata albastra" care nu stai 5 min in formatie si tot timpu tragi de gaz sa ajungi prima? )

 

 

 

1. da mha va dau si berile :D))) oficial.

2. da stiu k fac asa da cand vad k fac si altii .... ai vazut k ieri la un moment dat..... cam dupa c am trecut d obor, stateam cuminte acolo..... in spatele tau park eram.... k atunci s mergea calm.... poi eo de obicei incerc sa ajung prima k stiu k dak raman printre ultimii sigur o sa raman ultima de tot pana la urma si dupaia tre sa alerg sa va prind din urma........ buey..... si sunt sageata rosie da???? :rolleyes:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cat ne vedem la titan sa mergem la ursu ??? sau la ce ora ajungeti voi la ursu ??? (eu poate vin direct pentru k vin idn centru )

 

hai cu replyurile alea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze, am fost si putin crispat ieri , a fost prima mea iesire in grup .. doar 400 km parcursi sunt incepator.

 

Da chiar am trecut pe rosu ? Unde ? Chiar nu a fost cu intentie si nu imi aduc aminte.

 

Lasati ca dau eu toate berile :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am spus ca i-am dat pe rosu m-am referit la motocicleta , ca era turata pe rosu :D

 

 

si eu am inteles la fel :rolleyes: ca era la maxim in ture :ph34r: nu ca a trecut pe rosu la semafor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal all! iar ati inceput cu chatul pe topicul de titan??? nu se mai intelege nimic aici! obraznicilor sa va fie rusine!!!!

 

eu tre sa ajung la ora 19 la intalnirea cu cbrf-istii si dupa probabil k vom ajunge si noi la ursu!!!

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...