Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru ca nu am mai apucat sa ne vedem inainte de sarbatori, va urez un An Nou de 100000 ori mai bun decat 2008! Sa fiti sanatosi, sa aveti parte de motoretele la care visati, sa faceti multi km plini de amintiri frumoase si mai mult noroc la conservari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocoseii Singuratici vor pasi impreuna in noul an, si doresc de pe acum sa va ureze la multi ani si la multi bani, kilometri si drumuri frumoase, o iarna cat mai scurta si o vara cat mai lunga! Si un 2009 fara incidente rutiere!!!

 

:o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca in seara asta ne ducem pe caile pierzaniei, sub obladuirea lui Lord Jack Daniels, Lady Finlandia, Senor Tequila, Baronul Shpritz si Baronessa Sampanie, Cocoseii Singuratici va ureaza un an nou mai bun decat asta de se duce acum, multa sanatate, numai impliniri, fericire si bani multi nene, sa nu simtiti criza ma-sii :(

 

La multi ani! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul sigur e :( inca mai vine la munca cu motorul pe vremea asta

Cine ma cunoaste stie ca imi duc limitele la maximum, insa la cum e asfaltul de lucios acum, nu ma mai risc. Totusi sfatul meu e sa ai mare grija, ar fi pacat sa incepi primavara cu reparatii :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma cunoaste stie ca imi duc limitele la maximum, insa la cum e asfaltul de lucios acum, nu ma mai risc. Totusi sfatul meu e sa ai mare grija, ar fi pacat sa incepi primavara cu reparatii :o

 

Nu era vorba de mine, eu inca nu am experienta necesara sa merg pe un astfel de asfalt, ca sa nu mai zic de vremea rece.

Cred ca este destul de dificil sa mergi in perioada asta, poate cand o sa am si eu ceva experienta poate atunci o sa ma incumet sa merg.

Este vorba de un coleg de munca cu un BMW 650 F. Are ambitia sa mearga cu mobra "pana la prima zapada".

Si mie imi place sa imi duc limitele la maxim, dar cum am mai scris deabia sunt la inceput, merg de 1 luna juma cu moto.

Astept cu nerabdare sa se faca februarie sa scot mobra de la iernat si sa vin si eu la metrou Titan sa va cunosc.

Sa imi fie rusine ca nu am ajuns anul trecut la nici o intalnire cu voi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai cu sezonul...hai cu sezonul...hai cu sezonul ! :laugh:

 

vrei sa schimbi masuta pentru veioza? :moto:

 

Nu era vorba de mine, eu inca nu am experienta necesara sa merg pe un astfel de asfalt, ca sa nu mai zic de vremea rece.

Cred ca este destul de dificil sa mergi in perioada asta, poate cand o sa am si eu ceva experienta poate atunci o sa ma incumet sa merg.

Este vorba de un coleg de munca cu un BMW 650 F. Are ambitia sa mearga cu mobra "pana la prima zapada".

Si mie imi place sa imi duc limitele la maxim, dar cum am mai scris deabia sunt la inceput, merg de 1 luna juma cu moto.

Astept cu nerabdare sa se faca februarie sa scot mobra de la iernat si sa vin si eu la metrou Titan sa va cunosc.

Sa imi fie rusine ca nu am ajuns anul trecut la nici o intalnire cu voi :(

 

 

relax nici eu nu am fost, cu toate ca am primit invitatia sa merg :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa schimbi masuta pentru veioza? :(

 

 

 

 

relax nici eu nu am fost, cu toate ca am primit invitatia sa merg :o

 

 

 

Da....ar fi cazul nu ? :laugh:

 

 

De acum incolo nu mai ai de ales ,vii ! :moto:

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi hi ,de ce esti ma rau? Io sunt curioasa in ce club vrea sa intre el...

 

Mooaamma ,de cand n-am mai scris aici. :(

Da asta nu inseamna ca nu v-am citit:D

 

Vrea la Cocosei, normal :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CLuburi in Bucuresti din cate stiu eu sunt doar TRUST, HEAVYRIDERS SI DAC MOTORS...Ce facem noi gen CBR team,Cocoseii singuratici, Matrimoniax & co sunt mai mult grupuri formate din prieteni care se dau impreuna pe moto,fara obligatiile aferente unui "club"

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...