Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cocoseii au rulat la inaltime weekend-ul asta ! Am ales un traseu unde am putut sa mergem ca niste adevarati raceri frumos si sa ne bucuram de natura ! :eek:

 

Traseul a fost :Buc-Bv-Intorsura Buzaului -Siriu - Vulcanii Basinosi Noroiosi -Buzau-Buc ! Total 500 km !

 

Atasez poze cu care sper sa va delectati ! :)

post-15782-1242060616_thumb.jpg

post-15782-1242060663_thumb.jpg

post-15782-1242060695_thumb.jpg

post-15782-1242060730_thumb.jpg

post-15782-1242060756_thumb.jpg

post-15782-1242060791_thumb.jpg

post-15782-1242060871_thumb.jpg

post-15782-1242060904_thumb.jpg

post-15782-1242060958_thumb.jpg

post-15782-1242060994_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, bravo!

Eu fusei la Ciolpani la Motocross:

vroiam sa ma duc si eu...concura petrica...dar din anumite motive de sanatate+parinti nu a mai concurat si nici eu nu am mai ajuns :) sper ca a fost misto :eek:

Editat de Ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragut :D te-ai si dat?

As fi vrut eu :eek: Dar nu am cu ce, pe circuitul de la ciolpani tre sa ai cross :) In plus a fost un concurs international deci nu a fost deschis pt agrement

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi vrut eu :eek: Dar nu am cu ce, pe circuitul de la ciolpani tre sa ai cross :) In plus a fost un concurs international deci nu a fost deschis pt agrement

 

pacat ... cat despre "tre sa ai cross" am vazut eu anu trecut unii pe cb,cbr,gs + scuter deci cred ca mergea si cu slr-ul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiam sa ma duc si eu...concura petrica...dar din anumite motive de sanatate+parinti nu a mai concurat si nici eu nu am mai ajuns sper ca a misto

chiar ma intrebam daca e si petre pe acolo dar nu l-am zarit . Da a fost exceptional, iar copii aia de 6-8 ani pe crossuri ne-au lasat cu gura cascata, copii aia ne dadeau mumu la toti grav :eek: Cred ca eu abia as fi facut 1 tura de circuit si copii aia faceau 3 cu tot cu sarituri :)

 

pacat ... cat despre "tre sa ai cross" am vazut eu anu trecut unii pe cb,cbr,gs + scuter deci cred ca mergea si cu slr-ul :P

s-a modificat si ingreunat traseul fata de anul trecut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne vedem si noi cati suntem din balta alba, cum aratam, starea civila (ca sa nu se creeze confuzii), varsta, ocupatia,ce motor avem sau vrem sa ne luam, poze cu noi si motorul (asa ca sa stim cine trece pe strada), in ce zona mai exact locuim, locuri de intalnire, etc. .......asa ca sa aflam si noi cum arata si sa aflam si noi mai multe despre cei care "ambaleaza" motoarele pe la noi prin cartier.

 

O sa incep eu: Alexa, 22 ani, casatorita si am si un baietel frumos, fac sc. moto acum si am un minsk (de 3 ani), zona: Str. Liviu Rebreanu intre piata ramnicul sarat si intersectia cu parcul si poze:

 

post-16078-1173128226_thumb.jpg minsk-ul meu

 

eu, sotul, si bebitul

 

 

 

asfalt uscat !!!!! :)

[/quote si eu stau in sect3, mai precis la ilioara in groapa! ma numesc eugen 33 ani calaresc un s4! sa va spun acum de ce scriu pe un topic din 2007 cu toate ca si eu "locuiesc" in sectorul 3! sunt proaspat inregistrat pe forum iar cu motorul ma dau in ro doar 1luna pe an in vacanta asa ca nici nu cred ca ma cunoaste careva (vad ca voi va cunoasteti mai cam toti) vin pe 26 in tara, si daca imi spune careva unde este locul de intalnire in cartier am sa va strang mana personal! pana atunci, asfalt uscat! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit! gasca se strange in fiecare saptamana, vinerea, in parcul IOR la gura de metrou... in jur de ora 19...

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey cine sunt tipii care sunt mai mereu pe theodor palady cu ss?

 

 

chiar? cine face galagie si nu ma lasa sa dorm? :) hai...ridicati mana! :eek:

Numai dupa ora 21-22 si merg doar cu a1a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey cine sunt tipii care sunt mai mereu pe theodor palady cu ss?
chiar? cine face galagie si nu ma lasa sa dorm? :P hai...ridicati mana! :)
Nu recunosc nimic ! :D

banuiesc ca eu cu sefu nu ne punem la socoteala ca ale noastre sunt trolee :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi spune careva unde este locul de intalnire in cartier am sa va strang mana personal! pana atunci, asfalt uscat! :eek:

Pai noi asa cum a spus si Kayne ne intalnim in fiecare Vineri intre orele 19-20, la statia de metrou Titan, gura din parc, nu cea din intersectie. Este fix la o trecere de pietoni, ultima inainte de intersectia de la Titan. Am sa fac o harta si o sa o pun aici sa fie.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...