Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multi ani traiasca, Multi ani traiasca....Laaa Muuulti Aaani!!! La multi ani Gabi, zile mai usoare la munca, bani in buzunar si sanatate multa iti doresc!!! :D

 

Multumesc! :P De unde stie sefa ca eu sunt acum la munca ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani!!! :D

 

In loc sa fi asa rea mai bine ii spuneai de survolaj direct :P

Merita totusi multi de 10, mai ales pt replica cu... Cratita! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! :D De unde stie sefa ca eu sunt acum la munca ? :)

N-am de unde sa stiu, eu ma refeream la zilele in general la munca :D sa fie mai usoare!

 

In loc sa fi asa rea mai bine ii spuneai de survolaj direct :lol:

Eu sunt rea sau el e prost?

 

 

 

Merita totusi multi de 10, mai ales pt replica cu... Cratita!

:P nu ne vizitezi si pe noi la titan vineri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am de unde sa stiu, eu ma refeream la zilele in general la munca :P sa fie mai usoare!

 

 

Eu sunt rea sau el e prost?

 

 

 

 

:D nu ne vizitezi si pe noi la titan vineri?

El este mascul are si el un surplus de tostesteron:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vinerea, in ultima luna si jumatate, a cam devenit zi de dentist... :P Dar am sa incerc sa trec simbata! :)

Pai sambata nu se tine nici o intalnire la titan, numai vineri

 

El este mascul are si el un surplus de tostesteron:))

:D cred ca nu il mai are nici pe ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut intr-o simbata, pe la 11, activitate pe-acolo si am ramas cu impresia ca se tine adunare si simbata! Acum m-am prins de ce, de multe ori, eram doar eu si cu mine pe-acolo! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Gabi :D

 

multumesc!!! :P

 

La multi ani, frate butoane :)

 

ms frate switch :D

 

 

sa vb cu nyt! poate bagam o tura mai lunga sambata sau duminica ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Butoaneee ! Sa ne traiesti si sa te bucuri de mobra aia belea ! Si mergi cu ea la revizie ! Trasul de urechi LIVE !
La multi ani Gabitzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sa fii sanatos ,si fericit ,si sa-ti mearga mobra bre!!!

La Multi Ani, Gabi!!!

Sa fi sanatos, fericit, sa ai bani multi, motorete, fete, poze.. si ce-ti mai doresti tu

Te pupa fata

Multi ani traiasca, Multi ani traiasca....Laaa Muuulti Aaani!!! La multi ani Gabi, zile mai usoare la munca, bani in buzunar si sanatate multa iti doresc!!!
se pare ca ti s-au urat de toate...dar iti spun si eu LA MULTI ANI SI SA FI SANATOS!!! :)
Am vazut intr-o simbata, pe la 11, activitate pe-acolo si am ramas cu impresia ca se tine adunare si simbata! Acum m-am prins de ce, de multe ori, eram doar eu si cu mine pe-acolo!

Daca era sambata probabil se pleca pe undeva in excursie :D

 

:D

:P X 2 :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa iti scriu si aici (sper ca nu se penalizeaza reclama. Eu nu o consider reclama ci recomandare). Am avut cateva contacte cu cei ale caror numere de tel le-am scris mai sus (Paul si Ionut). Sunt super baieti, lucreaza cu tarife relativ mici si au preturi bune pt piese. La capitolul vopsitorie sunt unele din cele mai bine revopsite carene vazute de mine si credeti-ma ca am vazut multe... din cauza domeniului meu de activitate. Site-ul si mai multe detalii legate de activitatea lor le gasiti pe www.pimoto.ro

 

O informatie foarte utila. Si eu am nevoie de ceva vopsitorie intrucat am lasat mobra la niste amatori si si-au batut joc de ea si de mine.

In fine, azi am fost la Ionut si am vorbit cu el. Pare a fi de treaba si priceput, sper sa iasa bine. Asa ca merg pe mana ta, Eugene. :unsure:

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O informatie foarte utila. Si eu am nevoie de ceva vopsitorie intrucat am lasat mobra la niste amatori si si-au batut joc de ea si de mine.

In fine, azi am fost la Ionut si am vorbit cu el. Pare a fi de treaba si priceput, sper sa iasa bine. Asa ca merg pe mana ta, Eugene. :unsure:

 

Eu zic ca nu o sa iti para rau. Mai vb dupa ce termini cu reparatiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa deschid noua pagina urandu-le LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE tuturor celor care isi sarbatoresc azi ziua numelui!!! CONSTANTIN si ELENA! :unsure:

 

Vreau sa deschid noua pagina urandu-le LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE tuturor celor care isi sarbatoresc azi ziua numelui!!! CONSTANTIN si ELENA! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Sa fie pentru sefa (sa ti cavaleria de titan unita macar pana imi iau si eu motor ca apoi ii strang cu niste beri:D) fara numar si pentru celilati nu fara numar ca iei nu e ca sefa (ghilimelele le puneti voi:D). La multi ani pentru Constantini si Elene!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor ce isi serbeaza azi ziua de Constantin si Elena

 

 

La multi ani Ravenitza (Elena)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...