Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Ravenitzo as veni dar dupa asa o lunga absenta cred ca sentimentele tale pt mine s-au sedimentat si cred ca acum vrei ca prietenia noastra sa se transforme intr-un sentiment mai puternic. :D :P :baubau:

Traieste!!! :kali: Miscata-ti fundul la gratar si i-ai si pe restul: boris, buburuza, kali, etc :box:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

re 2 all

@ orly

 

Pacat ca nu ai mers azi. Ne-am distrat copios pe Cheia - Siriu si retur prin Buzau. Cam racoare si am regretat ca nu mi-am luat si pantalonii pt motor... in rest super.

 

re 2 all again

 

@ yorgo

 

Ai fost sa vezi vfr_ul??? Ti-am trimis mesaj pe privat cu numarul meu (atentie mare la mentiuni; stiu e un prost obicei....)

Pacat dar am crezut ca nu mai mergeti si am plecat si nu mai puteam sa-i las singuri.

Pana la iarna ..................................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI

sambata asta 20.06.2009 d.Hr

la ora 9 la ARC ,

se pleaca pe Valea Doftanei -Lacul Paltinu la un gratar

 

http://www.hartionline.ro/ro/harta/h6.html

din campina mai sunt 12km(calculati pe gps) pana la lac

 

CAUTAM pe cineva care sa se sacrifice cu masina si o sa duca cumparaturile pe care o sa le facem in dimineata aceea din baneasa

daca nu se gaseste nimeni cu masina vom lua in ghiozdane ceva de imbucat ....si in rest ne descurcam noi

alte detalii stabilim la intalnire miercuri si vineri

 

confirmati si voi care puteti veni ...dati va cu parerea ce si cum....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va inteleg de ce vreti sa faceti cumparaturile de la baneasa in dimineata de sambata, si sa va carati tot drumul cu mancare, cand va puteti aproviziona de la ploiesti.E si carrefour si metro. Nu de alta, dar sambata va fi cald, si se incalzesc toate inclusiv bauturile. parerea mea. :D

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va inteleg de ce vreti sa faceti cumparaturile de la baneasa in dimineata de sambata, si sa va carati tot drumul cu mancare, cand va puteti aproviziona de la ploiesti.E si carrefour si metro. Nu de alta, dar sambata va fi cald, si se incalzesc toate inclusiv bauturile. parerea mea. :D

 

vom face cumparaturi in cazul in care vom avea masina k daca nu ....fiecare ce-si cara aia papa

e posibil sa fie mai bine din Ploiesti si zic asta k poate e mai mica aglomeratia k in Bucale. , k de incalzit bauturile tot se incalzesc ..intre Buc. si Ploiesti sunt doar 45 de minute

..mai discutam asta

...e bine mai veniti cu idei.....poate si cu o masina :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vom face cumparaturi in cazul in care vom avea masina k daca nu ....fiecare ce-si cara aia papa

e posibil sa fie mai bine din Ploiesti si zic asta k poate e mai mica aglomeratia k in Bucale. , k de incalzit bauturile tot se incalzesc ..intre Buc. si Ploiesti sunt doar 45 de minute

..mai discutam asta

...e bine mai veniti cu idei.....poate si cu o masina :baubau:

 

 

in afara de ce zice ala micu cu dominatoru, s-au inventat rucsacii...intre bucuresti si ploiesti nu faci 45 de minute sambata dimineata cand pleaca tot taranu la munte, sau la mare. punctul final nu este ploiestiul, este valea doftanei. ca sa treci de ploiesti ai 2 variante pe centura unde se lucreaza si se circula greu, sau prin ploiesti. In ploiesti nu poti merge pe centru pentru ca in weekenduri este inchis. :D Fac drumul bucuresti-campina la 2-3 saptamani asa ca, trust me.

 

P.S. ai 4 radare fixe si fiind weekend sunt sigur si mobile. :P

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nimeni nu se baga cu masina asa ca in functie de cum imi merg treburile (banii) anunt vineri la intrunire daca pot veni ..... cu masina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nimeni nu se baga cu masina asa ca in functie de cum imi merg treburile (banii) anunt vineri la intrunire daca pot veni ..... cu masina :D

 

 

daca nu ai masina care consuma 40%(daca ia 39% merge:))) ma bag si eu daca ma iei si ne combinam la benzina:-??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o adevarata lucare motoretizda s'ar putea face stand peste noapte undeva.. :baubau:

Poate insa nu sunt multi doritori...eu as fi ramas dar daca nu a mai zis nimeni nimic de stat peste noapte, mi-am facut planuri iar duminica la 12 tre sa fiu in bucuresti.

Oricum distractie o sa fie si pentru o zi.

Insa incercati sa constientizati faptul ca daca se va merge in grup o sa ne ia mai mult timp, plus cumparaturi. De aici si ora atat de devreme stabilita. Asa ca va rog, la 9.30 am si plecat de la Arc fara sa mai stam dupa nimeni...Punctualitate! :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa va anunt dragi vecini ca imi vand motorul...asa ca daca stiti pe cineva care vrea asa ceva, va sunt recunoscatoare. Detalii aici: /index.php?...=380789&hl=

 

bafta la vanzare

 

Ce ziceti de o partida de PAINTBALL vineri seara, in baneasa langa ZOO ?

Terenul e mai mult decat marfa iar preturile sunt destul de ok din pct meu de vedere (100 bile 30 ron, 250 bile 60 ron,500 bile 100 ron).Daca stiti o alta varianta mai convenabila astept sugestii.Plus ca avem si amckartu langa noi..si putem sa dam 1 tura.or smth.

 

 

Ce ziceti ?Ne bagam vineri seara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topcase / sidecase / navete si baxuri legate pe motor. :D

 

...voi astia cu vitezistele n'aveti de unde sa stiti :P

 

 

 

Zici? Exista saci de rezervor si plase... poti lega pe un sport-touring cel putin la fel de mult ca si pe un dominator si mergi si comod... e drept ca exista si drumuri pe care le-am blestemat din tot sufletul si-mi doream alt tip de moto, dar ma tinea 5' dupa care imi inflorea iar zambetul pe buze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...bine ati venit in randul nostru :banana:

uite aici poate veniti si la o plimbare

 

DECI

sambata asta 20.06.2009 d.Hr

la ora 9 la ARC ,

se pleaca pe Valea Doftanei -Lacul Paltinu la un gratar

 

http://www.hartionline.ro/ro/harta/h6.html

din campina mai sunt 12km(calculati pe gps) pana la lac

 

CAUTAM pe cineva care sa se sacrifice cu masina si o sa duca cumparaturile pe care o sa le facem in dimineata aceea din baneasa

daca nu se gaseste nimeni cu masina vom lua in ghiozdane ceva de imbucat ....si in rest ne descurcam noi

alte detalii stabilim la intalnire miercuri si vineri

 

confirmati si voi care puteti veni ...dati va cu parerea ce si cum....

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...