Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am de vanzare un telefon: HTC Touch Diamond.

Primit cadou de ziua mea care a fost ieri. Ma depaseste ca functii si valoare in sensul ca n-o sa folosesc niciodata tot ce stie: eu nu ascult muzica pe strada, nu intru pe net pe strada, nu citesc mailuri pe strada, etc, etc, etc. Si,cum am nevoie de bani pentru echipament moto, piese, accesorii, etc, il dau.

 

http://www.emag.ro/pda_phone/telefon-pda-h...mond--phtc00127

 

Pachetul contine tot ce trebuie: doua huse (una de curea si una soft), hands free cu casti stereo, cd-uri cu toate softurile, incarcator casa si incarcator de masina, manuale.

 

Pentru cine e prea lenes sa intre pe link: 4GB memorie, GPS, net, mail, touch screen, player muzica, camera bunicica, 3G si altele.

 

Folosit de mine doua zile, este neatins.

 

Pret magazin aprox. 1700 de lei. Pretul meu 1100 de lei.

 

Scuze de off topic (oarecum). M-am gandit ca un eventual doritor de aici ar putea sa-l vada mai usor, fiind in cartier.

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sidecase din textila la 40e si mai sunt unele la 80e parca

 

Am de vanzare un telefon: HTC Touch Diamond.

Primit cadou de ziua mea care a fost ieri. Ma depaseste ca functii si valoare in sensul ca n-o sa folosesc niciodata tot ce stie: eu nu ascult muzica pe strada, nu intru pe net pe strada, nu citesc mailuri pe strada, etc, etc, etc. Si,cum am nevoie de bani pentru echipament moto, piese, accesorii, etc, il dau.

 

http://www.emag.ro/pda_phone/telefon-pda-h...mond--phtc00127

 

Pachetul contine tot ce trebuie: doua huse (una de curea si una soft), hands free cu casti stereo, cd-uri cu toate softurile, incarcator casa si incarcator de masina, manuale.

 

Pentru cine e prea lenes sa intre pe link: 4GB memorie, GPS, net, mail, touch screen, player muzica, camera bunicica, 3G si altele.

 

Folosit de mine doua zile, este neatins.

 

Pret magazin aprox. 1700 de lei. Pretul meu 1100 de lei.

 

Scuze de off topic (oarecum). M-am gandit ca un eventual doritor de aici ar putea sa-l vada mai usor, fiind in cartier.

tu iti vinzi cadourile primite ?

Editat de drc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce ora este intalnirea de vineri? (mi-e tare lene sa ma uit la ce ati scris in urma)

inca nu s-a zis nimic ...eu incerc sa aflu dak vine cineva azi la titan sa plecam inspre arc si la fel nici un semn :D

Editat de cimpeanualexandru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirea este in fiecare VINERI intre orele 19-20 la statia de metrou Titan, gura din parc.
la ce ora este intalnirea de vineri? (mi-e tare lene sa ma uit la ce ati scris in urma)

aici!

post-38788-1246449361.jpg

post-38788-1246449462.jpg

Editat de Ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...